Συκώτι για δύναμη και απόλαυση
Σεπτέμβριος 6, 2015
Οι ταινίες της εβδομάδας
Σεπτέμβριος 10, 2015

Πάμε σινεμά

Από Πέμπτη 10 Σεπτεμβρίου έως Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου

Όλες οι ταινίες, όλες οι αίθουσες ανά κατηγορία και οι ώρες προβολών

Multiplex

ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta Πατησίων 140, τηλ.: 2108259975, 2108215327

Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 22:00, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, Αίθουσα 4: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 18:30, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00

ΝΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Βουλιαγμένης 179, Δάφνη (στάση Μετρό Άγιος Ιωάννης), τηλ.: 2109703158, 2109706865

Αίθουσα 1: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 18:00, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Αίθουσα 2: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 21:45, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:30 / Σάβ. – Κυρ. 17:15, 19:30, Αίθουσα 4: Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 17:30, Τρελό θηριοτροφείο: Η νέα γενιά Πέμ. – Τετ. 19:00, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:30, Αίθουσα 5: Το χάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:40, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 18:15, 20:30

ODEON KΟSMOPOLIS ΜΑΡΟΥΣΙ Λεωφ. Κηφισίας 73 & Πουρνάρα (Κόμβος Αττικής οδού), τηλ.: 14560 (από σταθερό 0,49 € ανά λεπτό και 0,98 € από κινητό ανά λεπτό)

Αίθουσα 1: The Transporter Refueled Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:20, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 18:10, 20:20, 22:30, Αίθουσα 2: Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:20, Αίθουσα 3: Τρελό θηριοτροφείο: Η νέα γενιά Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:00, Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:40, Αίθουσα 4: We Are Your Friends Πέμ. – Τετ. 19:40, 21:50, Αίθουσα 5: Η οικογένεια Μπελιέ Πέμ. – Τετ. 20:00, Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 22:10, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:30 3D, Αίθουσα 6: Ο αριστερόχειρας Πέμ. – Τετ. 23:10, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:50 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, 18:40, 20:50, Αίθουσα 7: The Transporter Refueled Πέμ. – Τετ. 21:20, Hitman: Πράκτορας Νο. 47 Πέμ. – Τετ. 19:00, Αίθουσα 8: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 18:00, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 21:40, Αίθουσα 9: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 3D / Σάβ. – Κυρ. 16:15 3D, 18:30 3D, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 20:40, 22:50, Αίθουσα 10: Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:30, 23:00 / Σάβ. – Κυρ. 17:50, 20:30, 23:00, Αίθουσα 11: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:15 / Σάβ. – Κυρ. 17:00, 19:15, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:30, Αίθουσα 12: Ευχήσου και όλα γίνονται Πέμ. – Τετ. 19:00, Το χάρισμα Πέμ. – Τετ. 23:00, Ο κιτρινομύτης σε τρελές πτήσεις (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:40

ODEON STARCITY Λεωφ. Συγγρού 111 & Λεοντίου, Νέος Κόσμος, τηλ.: 14560 (από σταθερό 0,49 € ανά λεπτό και 0,98 € από κινητό ανά λεπτό)

Αίθουσα 1: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:15, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:30, Αίθουσα 2: The Transporter Refueled Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 20:20, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 18:10, 20:20, 22:30 / Τετ. 22:30, Αίθουσα 3: Ευχήσου και όλα γίνονται Πέμ. – Τετ. 19:00, Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 21:00, Το χάρισμα Πέμ. – Τετ. 23:10, Αίθουσα 4: Τρελό θηριοτροφείο: Η νέα γενιά Πέμ. – Τετ. 20:50, 23:10, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Σάβ. – Κυρ. 18:20, Αίθουσα 5: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 22:10, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 20:00, Αίθουσα 6: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 18:00, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 20:40, 22:50, Αίθουσα 7: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 18:30 3D, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 21:40, Αίθουσα 8: We Are Your Friends Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:20, Αίθουσα 9: The Transporter Refueled Πέμ. – Τετ. 21:20, Αίθουσα 10: Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00

STER CINEMAS Λεωφ. Δημοκρατίας 67α, εμπορικό κέντρο ESCAPE, Ίλιον, τηλ.: 8018017837, 2108092690

Αίθουσα 1: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:10, 20:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:10, 20:20, The Transporter Refueled Πέμ. – Τετ. 22:30, Αίθουσα 2: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 22:10, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:40, Αίθουσα 3: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:50, Τρελό θηριοτροφείο: Η νέα γενιά Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:50, 19:00, Αίθουσα 4: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:10, The Transporter Refueled Πέμ. – Τετ. 21:30, 23:30, Αίθουσα 5: Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 18:20, 20:40, 23:00, Αίθουσα 6: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:40 3D / Σάβ. – Κυρ. 16:30 3D, 18:40 3D, Το χάρισμα Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:20, Αίθουσα 7: Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 18:00, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:20, Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:10,

VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, τηλ.: 2106104100, 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 21:20, 00:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00, 19:10 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 14:50, 17:00, 19:10: Αίθουσα 2, Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 20:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:40, 17:50 / Σάβ. – Κυρ. 13:30, 13:30, 15:40, 15:40, 17:50, 17:50, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 22:40, Αίθουσα 3: Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00, 18:10 / Σάβ. – Κυρ. 12:10, 14:00, 16:00, 18:10, The Transporter Refueled Πέμ. – Τετ. 22:20, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 20:10, Αίθουσα 4: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:20, 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:10, 16:20, 18:30, Τρελό θηριοτροφείο: Η νέα γενιά Πέμ. – Τετ. 20:50, 23:00, Αίθουσα 5: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:20 3D / Σάβ. – Κυρ. 13:00 3D, 15:10 3D, 17:20 3D, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:50, 00:10

VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL Ανδρέα Παπανδρέου 35 (Παράπλευρος Αττικής οδού), θέση Ψαλίδι, Μαρούσι, τηλ.: 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 20:00, We are your friends Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, 22:15 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:00, 22:15, Αίθουσα 2: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:10, 19:50, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 14:20, 17:10, 19:50, 22:30 / Δευτ. 17:00, 23:00, Αίθουσα 3: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 15:40, 18:20, 21:00, 23:40 / Σάβ. – Κυρ. 12:50, 15:40, 18:20, 21:00, 23:40 / Δευτ. 15:40, 19:00, 21:40, Αίθουσα 4: Το χάρισμα Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, 21:30, 00:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, 19:00, 21:30, 00:00, Αίθουσα 5 – Cinema Europa: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 21:10, 23:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:40, 16:10, 18:40, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 21:10, 23:30 / Δευτ. 21:30, 23:50, Αίθουσα 6 – Cinema Europa: Η Ρίκι και η ροκ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:20, 18:30, 20:40, 22:50 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:10, 16:20, 18:30, 20:40, 22:50, Αίθουσα 7 – MAX SCREEN: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:00, 19:30 / Σάβ. – Κυρ. 14:30, 17:00, 19:30 / Δευτ. 17:00, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 22:00 / Δευτ. 23:15, Αίθουσα 8: Ο αριστερόχειρας Πέμ. – Τετ. 23:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:30 3D, 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:30, 15:30 3D, 18:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 20:30, Αίθουσα 9: Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:20, 17:50, 20:10, 22:40 / Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:20, 17:50, 20:10, 22:40, Αίθουσα 10: Τρελό θηριοτροφείο: Η νέα γενιά Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:00, 17:10, 19:20, 21:40, 23:50 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 15:00, 17:10, 19:20, 21:40, 23:50, Αίθουσα 11: The Transporter Refueled Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 18:50, 20:50, 23:10 / Δευτ. 18:00, 23:10, Επιτέλους φτάσαμε σπίτι (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 12:50, 14:50, 16:50, Αίθουσα 12: Hitman: Πράκτορας Νο. 47 Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 19:40, 21:45, 23:50 / Δευτ. 19:40, 21:45, 00:00, Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 13:50, 15:40, 17:30, Αίθουσα 13 – gold class: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:10, Αίθουσα 14 – gold class: Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:10

VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου, Εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, τηλ.: 2107566240, 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Τρελό θηριοτροφείο: Η νέα γενιά Πέμ. – Τετ. 21:40, 23:45, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 19:30, Αίθουσα 2: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:10, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 18:15, Αίθουσα 3: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:00, Το χάρισμα Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:20, Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 4: The Transporter Refueled Πέμ. – Τετ. 22:30, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:10, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:20, Αίθουσα 5: Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 19:10, 21:30, 23:50

VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη 3, Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, τηλ.: 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:10, 23:20, Αίθουσα 2: Τρελό θηριοτροφείο: Η νέα γενιά Πέμ. – Τετ. 19:20, 21:30, 00:00, Αίθουσα 3: We Are Your Friends Πέμ. – Τετ. 18:00, Ο αριστερόχειρας Πέμ. – Τετ. 22:20, Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 20:10, Αίθουσα 4: Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 17:20, Το χάρισμα Πέμ. – Τετ. 19:10, 21:20, 23:30, Αίθουσα 5: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:40, The Transporter Refueled Πέμ. – Τετ. 21:50, 00:20, Αίθουσα 6: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:50, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:50 / Σάβ. – Κυρ. 16:20, 18:50, Αίθουσα 7 – VMAX: Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 19:10, 21:40, 00:10, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 8 – Gold Class: Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:20, Αίθουσα 9 – Gold Class: Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 19:30, Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 21:40

VILLAGE SHOPPING AND MORE Θηβών 228 & Παρνασσού, Άγιος Ιωάννης Ρέντης, τηλ.: 2104215100, 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 2 – Comfort: Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:45, 23:20, Αίθουσα 3: Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 21:15, 23:20, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 19:10, Ο κιτρινομύτης σε τρελές πτήσεις (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:10, 17:10 / Κυρ. 17:10, Αίθουσα 4: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:10 3D / Σάβ. 16:00 3D, 18:10 3D, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:20, 23:15, Αίθουσα 5: Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:15 / Σάβ. 16:10, 18:15, Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 20:10, 23:00, Αίθουσα 6: The Transporter Refueled Πέμ. – Τετ. 17:40, 19:50, 22:10, 00:20, Αίθουσα 7, Τρελό θηριοτροφείο: Η νέα γενιά Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, 21:20, 23:40 / Σάβ. 16:45, 19:00, 21:20, 23:40, Αίθουσα 8: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30, 21:10, 23:50 / Σάβ. 15:50, 18:30, 21:10, 23:50, Αίθουσα 9: Το χάρισμα Πέμ. – Τετ. 17:15, 19:30, 21:45, 00:00, Αίθουσα 10: Hitman: Πράκτορας Νο. 47 Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:15, 20:30, 22:50 / Σάβ. 15:40, 18:15, 20:30, 22:50, Αίθουσα 11: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:50 / Σάβ. 16:40, 18:50, The Transporter Refueled Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:10, Αίθουσα 12: Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 18:20, 20:40, 23:30, Αίθουσα 13: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10 / Σάβ. 15:00, 17:10, Αίθουσα 14: We Are Your Friends Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:15, 21:30, 23:45, Αίθουσα 15: Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:10, 21:40, 00:15 / Σάβ. 16:30, 16:30, 19:10, 19:10, 21:40, 21:40, 00:15, 00:15, Αίθουσα 16: Ο αριστερόχειρας Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:45, Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50 / Σάβ. 15:45, 17:50, Αίθουσα 17: Τρελό θηριοτροφείο: Η νέα γενιά Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, 22:15, 00:30, Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:20, Αίθουσα 18: Fantastic Four Πέμ. – Τετ. 17:20, 21:50, 00:10, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:40

Θερινοί

Κέντρο

ΑΘΗΝΑΙΑ Χάρητος 50, Κολωνάκι, τηλ.: 2107215717

Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:15

ΑΙΓΛΗ ΖΑΠΠΕΙΟΥ Κήπος Ζαππείου, τηλ.: 2103369300

Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30

AΝΕΣΙΣ Λεωφ. Κηφισίας 14, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107788778

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 20:00, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 21:45

ΒΟΞ Θεμιστοκλέους 82, Εξάρχεια, τηλ.: 2103301170

Ο 4ος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:00

ΔΕΞΑΜΕΝΗ Πλατεία Δεξαμενής, Κολωνάκι, τηλ.: 2103623942, 2103602363

Ταξίδι στην Αλαμπάμα Πέμ. – Τετ. 20:50, 23:00

ΕΚΡΑΝ Ζωοδόχου Πηγής & Αγαθίου, Νεάπολη, τηλ.: 2106461895

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 20:20

Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Κυρ. 22:15 / Δευτ. – Τετ. 20:10, 22:15

ΕΛΛΗΝΙΣ Cinemax Κηφισίας 29, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106464009, 80111300400

Ταξίδι στην Αλαμπάμα Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:45

ΖΕΦΥΡΟΣ Τρώων 36, Θησείο, τηλ.: 2103462677

Dersu Uzala Πέμ. – Τετ. 20:30, Ο 4ος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 23:00

ΘΗΣΕΙΟΝ Αποστόλου Παύλου 7, Θησείο, τηλ.: 2103470980, 2103420864

Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 20:40, 22:50

ΛΑΪΣ Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου, Μεταξουργείο, τηλ.: 2103609695

Το μαύρο άλογο Πέμ. – Τετ. 22:00, Σκλάβα της αγάπης Πέμ. – Τετ. 20:30

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΑ Μαυρομιχάλη 165, τηλ.: 2106425714

Διπλή ταυτότητα Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:40

ΡΙΒΙΕΡΑ Βαλτετσίου 46, Εξάρχεια, τηλ.: 2103844827

Η κυρία απ’ τη Σαγκάη Πέμ. – Παρ. 21:00, 23:00, Έρωτας το απόγευμα Σάβ. – Κυρ. 20:40, 23:00, Ο μεγάλος ύπνος Δευτ. – Τετ. 20:50, Πιο δυνατός απ’ τον διάβολο Δευτ. – Τετ. 23:00

ΣΙΝΕ ΠΑΡΙ Κυδαθηναίων 22, Πλάκα, τηλ.: 2103248057, 2103222071

Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00

Αγία Παρασκευή

ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ Αγίου Ιωάννου 2, τηλ.: 2106010561

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:30, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:00

Αργυρούπολη

ΣΙΝΕ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΙΣ Κύπρου 68 & Δωδεκανήσου, Αργυρούπολη, τηλ.: 2109922098

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:30, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:10

Αχαρνών – Πατησίων

ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta Πατησίων 140, τηλ.: 2108259975, 2108215327

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 20:00, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:45

ΛΙΛΑ DIGITAL CINEMA Νάξου 115, Άγιος Λουκάς, Πατήσια, τηλ.: 2102016849

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 19:30, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Κυρ. 21:10, 23:00 / Δευτ. – Τετ. 20:40, 22:40

ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, τηλ.: 2108222702, 2108215469

Το μικρό νησί Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30

Βάρκιζα – Βουλιαγμένη

ΑΚΤΗ Θησέως & Αιόλου, Βουλιαγμένη, τηλ.: 2108961337

Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 20:45, 22:40

ΒΑΡΚΙΖΑ Θάσου 22, τηλ.: 2108973926

Αίθουσα 3: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:45

ΡΙΑ Αφροδίτης 8, Βάρκιζα, τηλ.: 2108970844, 2108971654

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:30, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:15, 23:20

ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, τηλ.: 210965031

Αίθουσα 3: Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30

ΜΑΡΙΛΕΝΑ Αιγύπτου 123, Άνω Γλυφάδα, τηλ.: 2109634266

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:50, Ταξίδι στην Αλαμπάμα Πέμ. – Τετ. 21:30, 23:15

Βύρωνας

ΑΡΚΑΔΙΑ Καραολή & Δημητρίου 36 & Φορμίωνος 222, Πάρκο Νέας Ελβετίας, τηλ.: 2107661166, 2107661226

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 20:00, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Κυρ. 21:50 / Δευτ. – Τετ. 20:15, 22:15

Γαλάτσι

ΑΤΤΙΚΟΝ ΑΛΣΟΣ Μέσα στο Αττικό Άλσος, τηλ.: 6944542300, 2106997755

Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:00

ΣΙΝΕ ΓΑΛΑΤΣΙ Άλσος Βεΐκου, τηλ.: 2102138119

Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 22:40, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 20:40

Δροσιά

ΑΛΙΚΗ DIGITAL Πλατεία Δροσιάς, τηλ.: 2106229645

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 20:00, Το χάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:15

Ζωγράφου – Παγκράτι

ΑΛΕΚΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3ης Ορεινής Ταξιαρχίας 13, τηλ.: 2107773608

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 20:00, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:30, 23:30

ΛΑΟΥΡΑ EUROPA CINEMAS DIGITAL Φορμίωνος & Νικηφορίδη 24, Νέο Παγκράτι, τηλ.: 2107662040

Ιστορίες για αγρίους Πέμ. – Τετ. 22:45, Η οικογένεια Μπελιέ Πέμ. – Τετ. 20:40

ΠΑΛΑΣ Υμηττού 109, Παγκράτι, τηλ.: 2107511868

Σε ακολουθεί Πέμ. – Τετ. 22:50, Το αλάτι της γης Πέμ. – Τετ. 20:40

ΟΑΣΙΣ Πρατίνου 7, Παγκράτι, τηλ.: 2107244015

Ραντεβού στο σινεμά Πέμ. – Κυρ. 21:00, 23:00, Ζούσε τη ζωή της Δευτ. – Τετ. 21:00, 23:00

Ηλιούπολη

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ Λεωφ. Ειρήνης 50, Πλατεία Εθνικής Αντιστάσεως, Ηλιούπολη, τηλ.: 2109937870

Μαντάμ Μποβαρί Πέμ. – Παρ. 20:30, 22:30, Παράλογος άνθρωπος Σάβ. – Κυρ. 20:30, 22:30 / Δευτ. – Τρ. 22:30, Χόμπιτ: Η μάχη των πέντε στρατών Δευτ. – Τρ. 20:30, Αδέσποτα σκυλιά Τετ. 20:30, 23:00

Ηράκλειο – Νέα Ιωνία

ΑΝΟΙΞΙΣ Αττική & Ευριπίδου 19, Νέο Ηράκλειο, τηλ.: 2102814071, Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τρ. 20:30, 22:30, Κλειστό Τετ.

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital Λεωφ. Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, τηλ.: 2102826873, 2102825607

Αίθουσα 3: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:45, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:30

Ίλιον – Πετρούπολη

ΑΣΤΕΡΙ (ΠΡΩΗΝ ΙΛΙΟΝ) Φιλοκτήτου 86 & Νέστορος, Ίλιον, τηλ.: 2102639030

Τα τερατοκουτάκια (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 20:00, Ο θυρωρός Πέμ. – Κυρ. 22:00 / Δευτ. – Τετ. 20:00, 22:00

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΣΙΝΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΙΣ 25ης Μαρτίου 168, Πετρούπολη, τηλ.: 2105012391, Έμφυτο ελάττωμα Πέμ. 20:30, 23:00, Leviathan Παρ. – Κυρ. 20:30, 23:00, Κλειστό Δευτ. – Τετ.

STER CINEMAS Λεωφ. Δημοκρατίας 67Α, εμπορικό κέντρο ESCAPE, Ίλιον, τηλ.: 8018017837, 2108092690

Αίθουσα 8: Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ., Παρ., Κυρ. 22:00 / Σάβ. 22:00, 00:20 / Δευτ. – Τετ. 19:40, 22:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 20:00

Καλλιθέα

ΔΙΟΝΥΣΙΑ Λεωφ. Συγγρού 286, & Μυκηνών 2, τηλ.: 2109515514

Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 20:45, 22:45

ΦΛΕΡΥ Σκίππη 5-7 & Θησέως, Καλλιθέα, τηλ.: 2109573912

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 19:30, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Κυρ. 21:10, 23:10 / Δευτ. – Τετ. 20:45, 23:00

Κορυδαλλός – Κερατσίνι

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, τηλ.: 2104960955, Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:00

Λαύριο

ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΑΘΩΟΤΗΤΑΣ Λεωφ. Σουνίου, Λαύριο, τηλ.: 2292026902

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:45, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:20, 23:20

Μαρκόπουλο – Πόρτο Ράφτη

ΑΛΕΞ DIGITAL Cinema Λεωφ. Πόρτο Ράφτη 235, τηλ.: 2299076034

Παγιδευμένη ψυχή: Κεφάλαιο 3 Πέμ. – Κυρ. 23:15, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:45, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 21:30

ΜΑΡΙΕΛ Λεωφ. Μαρκοπούλου 39, Πόρτο Ράφτη, τηλ.: 2299071335

Ταξίδι στην Αλαμπάμα Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:00

Μαρούσι – Κηφισιά

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Αγίου Κωνσταντίνου 40, Μαρούσι, τηλ.: 2106198890

Η οικογένεια Μπελιέ Πέμ. – Κυρ. 20:40, Το μικρό νησί Πέμ. – Κυρ. 22:30 / Δευτ. – Τετ. 20:40, Spy Δευτ. – Τετ. 22:30

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ DIGITAL Παπαδιαμάντη 12, Κηφισιά, τηλ.: 2108019687

Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30

ΧΛΟΗ Κασσαβέτη 17, Κηφισιά, τηλ.: 2108011500

Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:50, 23:00

Μοσχάτο

ΚΗΠΟΣ Θερμοπυλών 49 & Κνωσού, Μοσχάτο, τηλ.: 2104810790

Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 22:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 20:00

Νέα Μάκρη – Μάτι – Ζούμπερι – Τύμβος

ΜΑΪΑΜΙ Κυανής Ακτής 12, Μάτι, τηλ.: 6942961754, 6955466939

Ταξίδι στην Αλαμπάμα Πέμ. – Κυρ. 21:00, Κλειστό Δευτ. – Τετ.

ΡΙΑ Λεωφ. Ποσειδώνος 20, Μάτι, τηλ.: 2294034778

Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:50, 23:00

ΣΙΣΣΥ DOLBY DIGITAL CINEMA Λεωφ. Μαραθώνος 36, Νέα Μάκρη, τηλ.: 2294091811, 6944141308

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Κυρ. 19:45, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ., Παρ., Κυρ. 21:30, 23:15 / Σάβ. 21:00, 23:00 / Δευτ. – Τετ. 20:15, 22:15

STER COOL TYMVOS Δημοσθένους 8, Παραλία Μαραθώνα, τηλ.: 2294055000, 2294055566, 6977500030

Αίθουσα 2: Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 19:45, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Κυρ. 21:00, 23:00 / Δευτ. – Τετ. 20:00, 22:00, Αίθουσα 3: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 19:45, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Κυρ. 21:30, 23:10 / Δευτ. – Τετ. 20:00, 22:00

ΦΛΩΡΙΔΑ Λεωφ. Ποσειδώνος 124, Ζούμπερι, τηλ.: 2294096923

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 20:30, Το χάρισμα Πέμ. – Κυρ. 22:30, Κλειστό Δευτ. – Τετ.

Νέα Σμύρνη – Παλαιό Φάληρο

ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ Πάρκο Φλοίσβου, Παλαιό Φάληρο, τηλ.: 2109821256

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 20:00, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Κυρ. 22:00 / Δευτ. – Τετ. 20:00, 22:00

ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109313360

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 20:00, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 21:30, 23:15

ΦΙΛΙΠ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Ελευθερίου Βενιζέλου 40, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109312866

Ταξίδι στην Αλαμπάμα Πέμ. – Τετ. 20:45, 22:45

Νέα Φιλαδέλφεια

ΑΛΣΟΣ Λεωφ. Δεκελείας 154, τηλ.: 2102532003, 2102583133, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:40, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:15, 23:15

Νίκαια

ΣΙΝΕ ΝΙΚΑΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Θηβών 245, Νίκαια, τηλ.: 2104830330

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:45, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 21:15

Παλλήνη – Γέρακας

ΣΙΝΕ ΓΕΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ HD Digital Μιλτιάδου & Γαργηττού, Γέρακας, τηλ.: 2106612717

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 20:00, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Κυρ. 21:50 / Δευτ. – Τετ. 20:30, 22:30

ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ Ελευθερίου Βενιζέλου 3 & Λεωφ. Μαραθώνος, Παλλήνη, τηλ.: 2106666815, 2106666284

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:30, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:20, 23:20

Παπάγου

ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ 3D DIGITAL Νευροκοπίου 2-4, Παπάγου, τηλ.: 2106528173

Η Ρίκι και η ροκ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:30, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 21:30, 23:20, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 19:30

Πειραιάς

CINE ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ Πλαζ Βοτσαλάκια (δίπλα στο δημοτικό κολυμβητήριο Πειραιώς) Καστέλα, τηλ.: 2104227427

Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:30

ΣΙΝΕ ΜΕΛΙΝΑ Σωκράτους 65, Δραπετσώνα, τηλ.: 2132074674

Δέκα μικροί νέγροι Πέμ. 21:00, Δεσμώτης του ιλίγγου Παρ. 21:00, Τα 39 σκαλοπάτια Παρ. 23:00, Υπόθεση Νοτόριους Σάβ. 23:00, Σιωπηλός μάρτυς Σάβ. 21:00, Η κυρία εξαφανίζεται Κυρ. 23:00, Τα πουλιά Κυρ. 21:00, Χάρτινα αεροπλανάκια Δευτ. 21:00, Fighter Τρ. 21:00, Το ψάρι στο βουνό Τετ. 21:00

ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ Αγίου Νικολάου 17 & Πανθέας, Σελήνια Σαλαμίνας, τηλ.: 2104670011, 2104670012

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 20:00, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 22:00

Ραφήνα

ΑΕΛΛΩ DIGITAL CINEMA Ελευθερίου Βενιζέλου 12, Ραφήνα, τηλ.: 2294023420

Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Κυρ. 21:45 / Δευτ. – Τετ. 20:00, 22:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 20:00

Ρέντη

ΟΝΕΙΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Νάξου 32, Άγιος Ιωάννης, Ρέντη, τηλ.: 2104830330

Ο μικρός Νικόλας πάει διακοπές (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:45, Μανταρίνια Πέμ. – Τετ. 23:00, Η μαφία σκοτώνει μόνο το καλοκαίρι Πέμ. – Κυρ. 21:15, Pixels Σάβ. 19:45, Pride Δευτ. – Τετ. 21:15

VILLAGE RENTI Θηβών 228 & Παρνασσού, Άγιος Ιωάννης Ρέντης, τηλ.: 2104215100, 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:10

Σαρωνίδα

ΑΙΓΛΗ Λεωφ. Σαρωνίδος 28-30, Σαρωνίδα, τηλ.: 2291054941-54261

Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 20:45, 22:50

ΚΟΡΑΛΙ Cinemax Αφροδίτης & Ιθάκης, Σαρωνίδα, τηλ.: 2291054097

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:45, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:20, 23:20

ΟΡΦΕΑΣ Λεωφ. Σαρωνίδος 60, Σαρωνίδα, τηλ.: 2291060077, Η οικογένεια Μπελιέ Πέμ. – Σάβ. 20:30, 22:30, Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης (μεταγλωττισμένο) Κυρ. 20:00, Amy: Το κορίτσι πίσω από το όνομα Κυρ. – Δευτ. 21:30, Πάντινγκτον (μεταγλωττισμένο) Δευτ. 20:00, Όλα θα πάνε καλά Τρ. – Τετ. 20:30, 22:30

ΤΡΙΑΝΟΝ Cinemax Κεφαλληνίας 4, Σαρωνίδα, τηλ.: 2291054931, 2291054097

Ταξίδι στην Αλαμπάμα Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:45

Υμηττός

ΑΜΥΝΤΑΣ Κωνσταντινουπόλεως 16, Υμηττός, τηλ.: 2107626418

Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 21:00, 22:50, Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 19:45

Φιλοθέη

ΦΙΛΟΘΕΗ Πλατεία Δροσοπούλου, Φιλοθέη, τηλ.: 2106833398, Ταξίδι στην Αλαμπάμα Πέμ. – Τετ. 20:50, 23:00

Χαϊδάρι

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΣΙΝΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Δαβάκη 18, Χαϊδάρι, τηλ.: 2105320003

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 20:00, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 22:15

Χαλάνδρι – Χολαργός – Μελίσσια

ΑΒΑΝΑ Κηφισίας 234 & Λυκούργου 3, τηλ.: 2106756546

Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 22:45, Το χάρισμα Πέμ. – Τετ. 20:45

ΑΘΗΝΑ Σολωμού 18, Χαλάνδρι, τηλ.: 2106855860, 6976584717, Το μικρό νησί Πέμ. – Τετ. 23:15, Γαλλική σουίτα Πέμ. – Τετ. 21:15

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ηρώων Πολυτεχνείου 27, 5η στάση Χολαργού, τηλ.: 2106777708

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:30, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:00

ΑΜΙΚΟ Επιδαύρου & Ανδρούτσου 20, τηλ.: 2106815532, 2106826372

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 20:10, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 22:00

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Cinema Δουκίσσης Πλακεντίας 87, Χαλάνδρι, τηλ.: 2106014284

Pride Πέμ. – Τετ. 23:00, Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 20:50

Ψυχικό

ΣΙΝΕ ΨΥΧΙΚΟ Λεωφ. Κηφισίας 290 & Παρίτση 2, Ψυχικό (Φάρος), τηλ.: 2106777330-1

Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30

Ωρωπός – Κάλαμος

ΜΑΡΙΑΝΑ DIGITAL Παραλία Καλάμου, Άγιοι Απόστολοι, τηλ.: 2295085126

3 γάμοι σ’ ένα μήνα Πέμ. – Κυρ. 20:45, 22:45, Κλειστό Δευτ. – Τετ.

Χειμερινοί

 

Κέντρο

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Βασιλίσσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107782122, 2112112222

Αίθουσα 1: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 18:10, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:20, 22:40, Αίθουσα 2: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 22:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 17:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 20:00

ΑΣΤΟΡ Σταδίου 28, Αθήνα, είσοδος από στοά Κοραή, Μετρό Πανεπιστήμιο, τηλ.: 2103211950

Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

ΑΣΤΥ Κοραή 4, Αθήνα, τηλ.: 2103221925

Οι καμπάνες του μεσονυκτίου Πέμ. – Τετ. 18:05, 20:05, 22:05

ΔΑΝΑΟΣ Λεωφ. Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106922655

Αίθουσα 1: Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:20, 22:30, Αίθουσα 2: Το χάρισμα Πέμ. – Τετ. 18:20, 20:30, 22:40

ΕΛΛΗ Ακαδημίας 64, τηλ.: 2103632789

Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:10, 22:20

ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, τηλ.: 2103609695, 2103612046

Αίθουσα 1: Πολκ Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00

Αχαρνών – Πατησίων

ΑΛΚΥΟΝΙΣ NEW STAR ART CINEMA Ιουλιανού 42-46, πλατεία Βικτωρίας τηλ.: 2108220008, 2108220023, 2108220076, Έρωτας το απόγευμα Πέμ. – Τετ. 18:00, Dersu Uzala Πέμ. – Τετ. 22:00, Ο αγώνας Πέμ. – Τετ. 20:00, Το αγόρι και ο κόσμος Σάβ. – Κυρ. 16:30

STUDIO NEW STAR ART CINEMA Σταυροπούλου 33, Πλατεία Αμερικής, τηλ.: 2108640054

Νοσταλγία Πέμ. – Τετ. 21:00, Οι μικροαπατεώνες – Ο κλέψας του κλέψαντος Νο 2 Πέμ. – Τετ. 19:00

Βάρκιζα – Βουλιαγμένη

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, τηλ.: 2108983238, 2112112222

Αίθουσα 1: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 18:10, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:20, 22:40, Αίθουσα 2: Ταξίδι στην Αλαμπάμα Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:10, Τρελό θηριοτροφείο: Η νέα γενιά Πέμ. – Τετ. 18:10, Αίθουσα 3: Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, 22:00, Αίθουσα 4: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 21:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 17:20, 19:30 / Δευτ. – Τετ. 19:30

ΒΑΡΚΙΖΑ Θάσου 22, τηλ.: 2108973926

Αίθουσα 1 3D Digital: Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 19:00, 20:45, 22:30, Αίθουσα 2: Με τον μπαμπά ή τη μαμά; Πέμ. – Τετ. 20:45, 22:30, Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 19:00

ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, τηλ.: 2109650318

Αίθουσα 1: Η οικογένεια Μπελιέ Πέμ. – Τετ. 20:00, The Transporter Refueled Πέμ. – Τετ. 22:50

Ηράκλειο – Νέα Ιωνία – Μεταμόρφωση

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital Λεωφ. Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, τηλ.: 2102826873, 2102825607

Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 20:15, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 18:00, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 22:40

Ίλιον – Αγιοι Ανάργυροι

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ – ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα – Άγιοι Ανάργυροι, τηλ.: 2102639208

Το μικρό νησί Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:30

Κουκάκι

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter Λεωφ. Συγγρού 106, τηλ.: 2109230081

Το μαύρο άλογο Πέμ. – Τετ. 18:30, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30

Μαρούσι – Κηφισιά

ΔΙΑΝΑ Περικλέους 14,Μαρούσι, τηλ.: 2108028587

Η μαφία σκοτώνει μόνο το καλοκαίρι Πέμ. – Κυρ. 22:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Κυρ. 19:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Πέμ. – Κυρ. 20:45 / Δευτ. – Τετ. 21:20, Ξεχασμένες ζωές Δευτ. – Τετ. 19:40

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Κηφισίας 245 (Ζηρίνειο), Κηφισιά, τηλ.: 2106233567, 2106232808

Αίθουσα 1: Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:45, Ταξίδι στην Αλαμπάμα Πέμ. – Τετ. 18:30, Barbie: Η πριγκίπισσα και η ροκ σταρ (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 16:45 / Κυρ. 11:45, 16:45, Αίθουσα 2: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00 / Σάβ. 17:00, 19:00 / Κυρ. 12:00, 17:00, 19:00, Ταξίδι στην Αλαμπάμα Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:00

Περιστέρι

ΣΙΝΕ ΠΕΡΑΝ (Δημοτικός Κινηματογράφος) Κώστα Βάρναλη 32, Περιστέρι, τηλ.: 2105780892

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 19:50, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Κυρ. 21:30, Δευτ. – Τετ. 20:30, 22:40

Χαλάνδρι – Χολαργός – Μελίσσια

ΑΙΓΛΗ Λεωφ. Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, τηλ.: 2106841010

Αίθουσα 1: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 18:50, Κωδικό όνομα U.N.C.L.E. Πέμ. – Τετ. 20:50, 23:00, Αίθουσα 2: Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος Πέμ. – Τετ. 22:30, Η Ρίκι και η ροκ Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.