Μαϊμού ζωντανή σύνδεση στα «Καλημερούδια»
Μάρτιος 14, 2016
Οι ταινίες της εβδομάδας
Μάρτιος 18, 2016

Πάμε σινεμά

Από Πέμπτη 17 Μαρτίου έως Τετάρτη 23 Μαρτίου
Multiplex

ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta Πατησίων 140, τηλ.: 2108259975, 2108215327

Αίθουσα 1: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 20:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. 15:45, 18:00 / Κυρ. 11:30, 13:45, 15:45, 18:00, Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Τετ. 22:45, Αίθουσα 2: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 22:00, Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 17:45, Deadpool Πέμ. – Τετ. 19:45, Αίθουσα 3: Περηφάνια & προκατάληψη & ζόμπι Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:30, 23:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00, Αίθουσα 4: Η κυρία και το φορτηγάκι Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, 22:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 15:00 / Κυρ. 12:45, 15:00

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, τηλ.: 2108983238, 2112112222

Αίθουσα 1: Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 17:50, 22:20, Η μεγάλη διάσωση Πέμ. – Τετ. 20:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Κυρ. 15:30, Αίθουσα 2: Η απόφαση Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:50, Αίθουσα 3: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 22:40, Η κυρία και το φορτηγάκι Πέμ. – Τετ. 18:20, 20:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:10, Αίθουσα 4: Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Τετ. 21:50, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 17:20, Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 19:50

ΝΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Βουλιαγμένης 179, Δάφνη (στάση Μετρό Άγ. Ιωάννης), τηλ.: 2109703158, 2109706865

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ. 16:15, 18:30 / Κυρ. 11:30, 14:00, 16:15, 18:30, Περηφάνια & προκατάληψη & ζόμπι Πέμ. – Τετ. 20:45, 23:00, Αίθουσα 2: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 15:15 3D / Κυρ. 12:00 3D, 15:15 3D, Αίθουσα 3: Η κυρία και το φορτηγάκι Πέμ. – Τετ. 18:45, 21:00, Zoolander 2 Πέμ. – Τετ. 23:15, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. 17:00 / Κυρ. 11:45, 13:30, 15:15, 17:00, Αίθουσα 4: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, 21:30 / Σάβ. – Κυρ. 21:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 16:45, 19:00 / Κυρ. 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, Αίθουσα 5: Περηφάνια & προκατάληψη & ζόμπι Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:45, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 17:15 / Κυρ. 12:45, 15:00, 17:15, Αίθουσα 6: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 20:15, Η μεγάλη διάσωση Πέμ. – Τετ. 17:45, 22:45, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. 15:45 / Κυρ. 11:45, 13:45, 15:45

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ Λεωφ. Κηφισίας 215, Μαρούσι (απέναντι από το Άλσος Συγγρού), τηλ.: 14560

Αίθουσα 1: Μια ανάσα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:30, 23:00, Αίθουσα 2: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 22:00, Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Τετ. 19:10, Αίθουσα 3: Το μυστικό του δικαστή Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:30

ODEON STARCITY Λεωφ. Συγγρού 111 & Λεοντίου, Νέος Κόσμος, τηλ.: 14560 (από σταθερό 0,49 € ανά λεπτό και 0,98 € από κινητό ανά λεπτό)

Αίθουσα 1: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 19:10, 21:20, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00 3D, Αίθουσα 2: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:50, 21:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:20, 18:50, 21:30, Αίθουσα 3: Περηφάνια & προκατάληψη & ζόμπι Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:20, Zoolander 2 Πέμ. – Τετ. 18:40, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 4: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 23:10, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:30, Η μεγάλη διάσωση Πέμ. – Τετ. 20:40, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:10, Αίθουσα 5: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τρ. 20:20, 22:30, Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ. – Τετ. 18:00, Αίθουσα 6: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:40, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00 3D, Αίθουσα 7: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:10, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:10 3D, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00 3D, Αίθουσα 8: Anomalisa Πέμ. – Τετ. 20:00, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 22:10, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:10, Αίθουσα 9: Μια αγκαλιά στην άκρη του κόσμου Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 19:40, Deadpool Πέμ. – Τετ. 22:00, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:30, Αίθουσα 10: Μια ανάσα Πέμ. – Τετ. 18:20, 20:40, 23:00

STER CINEMAS Λεωφ. Δημοκρατίας 67α, εμπορικό κέντρο Escape, Ίλιον, τηλ.: 8018017837, 2108092690

Αίθουσα 1: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ., Σάβ. 22:30 / Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:20, 22:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. 16:20, 18:20, 20:20 / Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:20, 18:20 / Σάβ. 12:20, 14:20, 16:20, 18:20, 20:20 / Κυρ. 12:20, 14:20, 16:20, 18:20, Αίθουσα 2: Deadpool Πέμ. – Τετ. 23:40, Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Τετ. 21:00, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 3D, 19:00 3D / Σάβ. – Κυρ. 13:00 3D, 15:00 3D, 17:00 3D, 19:00 3D, Αίθουσα 3: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 14:50, 17:10, Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00, Αίθουσα 4: Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00, 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, Περηφάνια & προκατάληψη & ζόμπι Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:10, Αίθουσα 5: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 21:30, 23:50, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:20, 19:20 / Σάβ. – Κυρ. 13:20, 15:20, 17:20, 19:20, Αίθουσα 6: Μια ανάσα Πέμ. – Τετ. 18:50, 21:10, 23:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:40 3D / Σάβ. – Κυρ. 12:10 3D, 14:30 3D, 16:40 3D, Αίθουσα 7: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Τετ. 20:30, Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ. – Τετ. 23:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 13:40, 15:50, 18:10

VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, τηλ.: 2106104100, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:15, 14:40, 17:00, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 19:20, 21:30, 23:45, Αίθουσα 2: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:20, 18:40 / Σάβ. – Κυρ. 14:00, 16:20, 18:40, Η μεγάλη διάσωση Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:30, Αίθουσα 3: Deadpool Πέμ. – Τετ. 22:00, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:00, 17:15, 19:40 / Σάβ. – Κυρ. 12:45, 15:00, 17:15, 19:40, Αίθουσα 4: Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:30, 17:45 / Σάβ. – Κυρ. 13:15, 15:30, 17:45, Zoolander 2 Πέμ. – Τετ. 22:30, Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ. – Τετ. 20:00, Αίθουσα 5: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00, 18:15 / Σάβ. – Κυρ. 13:45, 16:00, 18:15

VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL Ανδρέα Παπανδρέου 35 (Παράπλευρος Αττικής οδού), θέση Ψαλίδι, Μαρούσι, τηλ.: 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:20 / Σάβ. 13:30, 16:20, Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:00, Αίθουσα 2: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 21:00, 23:30 / Τρ. 23:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τετ. 16:30 3D, 18:50 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:10 3D, 16:30 3D, 18:50 / Τρ. 16:30 3D, Αίθουσα 3: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:10, 16:00, Περηφάνια & προκατάληψη & ζόμπι Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:45, 23:10, Αίθουσα 4: Deadpool Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 19:10, 21:40, 00:10 / Τρ. 17:40, 00:10, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τετ. 16:40 / Σάβ. – Κυρ. 14:10, 16:40, Αίθουσα 5 – Cinema Europa: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 20:20, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:30, 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:50, 15:30, 18:00, Αίθουσα 6 – Cinema Europa: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:30, Το 5ο κύμα Πέμ. – Τετ. 22:50, Ζωούπολη (με υπότιτλους) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:50 / Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:50, Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ. – Τετ. 18:20, Αίθουσα 7 – max screen: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ., Παρ., Δευτ., Τετ. 18:40, 21:15, 23:40 / Σάβ. – Κυρ. 21:15, 23:40 / Τρ. 17:30, 00:10, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 16:00, 18:40 / Κυρ. 13:20, 16:00, 18:40, Αίθουσα 8: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:20 3D / Σάβ. – Κυρ. 12:10 3D, 14:45 3D, 17:20 3D, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Τετ. 19:40, 21:50, 24:00, Αίθουσα 9: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:10, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:00, 17:10 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 15:00, 17:10, Αίθουσα 10: Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:40, 17:50 / Σάβ. – Κυρ. 13:30, 15:40, 17:50, Η μεγάλη διάσωση Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:40, Αίθουσα 11: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10, 19:50, 22:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:30, 17:10, 19:50, 22:20, Αίθουσα 12: Zoolander 2 Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:30, 23:50, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:50, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 13 – gold class: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 19:45, 22:30, Αίθουσα 14 – gold class: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:20

VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου, Εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, τηλ.: 2107566240, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:15, Αίθουσα 2: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:40, Αίθουσα 3: Περηφάνια & προκατάληψη & ζόμπι Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:10, Αίθουσα 4: Η μεγάλη διάσωση Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:40, Αίθουσα 5: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 19:10, 21:30, 23:45, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00

VILLAGE SHOPPING AND MORE Θηβών 228 & Παρνασσού, Άγιος Ιωάννης Ρέντης, τηλ.: 2104215100, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1 – Comfort: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:45, Αίθουσα 2 – Comfort: Η μεγάλη διάσωση Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:30, Αίθουσα 3: Μια ανάσα Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:20, Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:30, Αίθουσα 4: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Τετ. 21:20, 23:50, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00 3D, 19:10, Αίθουσα 5: Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 15:50, 18:00, Η μεγάλη διάσωση Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:40, Αίθουσα 6: Deadpool Πέμ. – Τετ. 20:40, 23:10, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:20, 18:30, Αίθουσα 7: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 21:50, 24:00, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30, 19:40 / Σάβ. – Κυρ. 15:20, 17:30, 19:40, Αίθουσα 8: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:30, 22:10 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:00, 19:30, 22:10, Αίθουσα 9: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:50, 19:20, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Τετ. 21:40, 23:50, Αίθουσα 10: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, 20:30, 23:00 / Σάβ. – Κυρ. 15:30, 18:00, 20:30, 23:00, Αίθουσα 11: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:00, 22:30, Αίθουσα 12: Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ. – Τετ. 20:40, 22:50, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:20, Αίθουσα 13: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50 / Σάβ. – Κυρ. 15:30, 17:50, Περηφάνια & προκατάληψη & ζόμπι Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:30, Αίθουσα 14: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 20:00, 22:40 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:20, 20:00, 22:40, Αίθουσα 15: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:40, Αίθουσα 16: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:50, 22:10 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:30, 19:50, 22:10, Αίθουσα 17: Zoolander 2 Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:50, 22:00, 00:10 / Σάβ. – Κυρ. 17:40, 19:50, 22:00, 00:10, Αίθουσα 18: Το δάσος Πέμ. – Τετ. 23:30, Το 5ο κύμα Πέμ. – Τετ. 21:00, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 19:00, Αίθουσα 20: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:50 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, 18:50, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:20

VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη 3, Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, τηλ.: 14 848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 19:00, Η μεγάλη διάσωση Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:20, Αίθουσα 2: Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Τετ. 19:40, Zoolander 2 Πέμ. – Τετ. 21:45, 24:00, Αίθουσα 3: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Τετ. 21:30, Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ. – Τετ. 19:15, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00, Αίθουσα 4: Deadpool Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:10, 18:20, Αίθουσα 5: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:40, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:30, Αίθουσα 6: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00, Αίθουσα 7 – VMAX: Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:50, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 22:20, 24:00, Αίθουσα 8 – Gold Class: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:50, Αίθουσα 9 – Gold Class: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:20, 23:00

Κέντρο

ΑΑΒΟΡΑ ART CINEMA Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, τηλ.: 2106423271, 2106462253

Φέλιξ και Μέιρα Πέμ. – Τρ. 18:15, 20:15 / Τετ. 18:15, Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τρ. 22:15 / Τετ. 22:30, Η κιβωτός των ανθρώπων Τετ. 20:00 (με προσκλήσεις)

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Βασιλίσσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107782122, 2112112222

Αίθουσα 1: Η κυρία και το φορτηγάκι Πέμ. – Τετ. 17:40, 19:50, 22:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Κυρ. 15:10, Αίθουσα 2: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 17:50, Χαίρε, Καίσαρ! Πέμ. – Τετ. 22:30, Η μεγάλη διάσωση Πέμ. – Τετ. 20:10, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:50

ΑΣΤΟΡ Σταδίου 28, είσοδος από στοά Κοραή, Μετρό Πανεπιστήμιο, τηλ.: 2103211950

Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, 22:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:45

ΑΣΤΥ Κοραή 4, τηλ.: 2103221925

Πέρα από τα βουνά Πέμ. – Τετ. 17:20, 19:40, 22:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107773319, 2107700491

Αίθουσα 1: Η απόφαση Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 2: Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:30

GAZARTE Βουτάδων 34, Γκάζι, τηλ.: 2103452277, 2103460347

Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:00, 22:30

ΔΑΝΑΟΣ Λεωφόρος Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106922655

Αίθουσα 1: Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Τετ. 18:15, 20:00, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 21:45, Ο Καίσαρας πρέπει να πεθάνει Κυρ. 14:00, Αίθουσα 2: Ο λαβύρινθος της σιωπής Πέμ. – Τετ. 17:15, 19:45, Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Τετ. 22:15

ΕΛΛΗ Ακαδημίας 64, τηλ.: 2103632789

Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:00, Η κυρία και το φορτηγάκι Πέμ. – Τετ. 18:15

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON Πατριάρχου Ιωακείμ 5 & Ηροδότου, Κολωνάκι, τηλ.: 2107215944

Το μυστικό του δικαστή Πέμ. – Τετ. 20:20, 22:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:00

ΙΝΤΕΑΛ Πανεπιστημίου 46, τηλ.: 2103826720

Η απόφαση Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:15, Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Τετ. 17:30

ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106469398, 2106445221

Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

ODEON ΟΠΕΡΑ Ακαδημίας 57, τηλ.: 2103622683

Αίθουσα 1: Μια ανάσα Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 17:40, 20:00, 22:20 / Τρ. 17:40, 22:40, Αίθουσα 2: Πού να κάνετε την επόμενη εισβολή Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 20:10, 22:30 / Τρ. 22:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00

ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, τηλ.: 2103609695, 2103612046

Αίθουσα 1: Ιστορία αγάπης και σκότους Πέμ. 21:00, Η επίσκεψη της μπάντας Παρ. 19:00, Κιπούρ Παρ. 20:45, Διαγωγή μηδέν Σάβ. 19:30 / Τετ. 19:00, Το καλοκαίρι της Αβία Σάβ., Τρ. 21:00, 7 θυμοί Κυρ. 12:00, Το πάρτι του αποχαιρετισμού Κυρ. 21:00, Αστυνόμος Αζουλάι Κυρ. 19:00, Κανάλι Μπλάουμιλχ Δευτ. 19:00, Μποφόρ Δευτ. 21:00 / Τετ. 20:30, Η ζωή σύμφωνα με την Agfa Τρ. 19:00, Αίθουσα 2: Φέλιξ και Μέιρα Πέμ. – Τετ. 22:00, Μικρή άρκτος Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:45, 20:30, Οι δολοφόνοι Κυρ. 20:15, Μεγάλες προσδοκίες Κυρ. 18:00

Αιγάλεω – Αγία Βαρβάρα

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, τηλ.: 2105911390-370, 6932982051

Αίθουσα 1: Μια ανάσα Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:00, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:15, 18:00, Αίθουσα 2: Η κυρία και το φορτηγάκι Πέμ. – Τετ. 18:15, 20:15, 22:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Κυρ. 11:30

Αργυρούπολη – Άγιος Δημήτριος – Δάφνη

ODEON AΤΛΑΝΤΙΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 245, πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, τηλ.: 2109711511

Αίθουσα 1: Μια ανάσα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Αίθουσα 2: Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 22:10, Το μυστικό του δικαστή Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:00

ΣΟΦΙΑ Ευσταθιάδου 2, πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, τηλ.: 2109927447, 2109917094

Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:10, 22:10, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00

Αχαρνών – Πατησίων

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS Λεωφ. Αλεξάνδρας & Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108219298

Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 21:20, Anomalisa Πέμ. – Τετ. 19:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30 / Κυρ. 12:00, 17:30

ΑΛΚΥΟΝΙΣ NEW STAR ART CINEMA Ιουλιανού 42 – 46, πλατεία Βικτωρίας, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108220008, 2108220023, 2108220076

Άγνωστη γη Πέμ. 18:00, Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Τετ. 21:30, Μαρκέτα Λαζάροβα Πέμ. – Κυρ. 23:00, Η περίπτωση του Οιδίποδα Πέμ. – Τετ. 19:30, Spotlight: Όλα στο φως Σάβ. – Τετ. 17:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 17:00 / Κυρ. 12:00, Ο αστακός Δευτ. – Τετ. 23:00

ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA Τροίας 34 & Πατησίων 113, τηλ.: 2108810602, 6955466939, Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Τετ. 18:00, Η απόφαση Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30

ΟΣΚΑΡ DIGITAL Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, τηλ.: 2102281563

Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 22:10, Η κυρία και το φορτηγάκι Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00

STUDIO NEW STAR ART CINEMA Σταυροπούλου 33, πλατεία Αμερικής, τηλ.: 2108640054

Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 21:30, Ιάκωβος ο ψεύτης Πέμ. 17:00, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 19:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:00, 17:00, Γυμνό ανάμεσα στους λύκους Δευτ. – Τετ. 17:00

ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, τηλ.: 2108222702, 2108215469

Φέλιξ και Μέιρα Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:00, 20:00, 22:00 / Τετ. 21:00, 22:45, Κλειστό (μουσικες εκδηλώσεις) Σάβ. – Κυρ.

Βάρκιζα – Γλυφάδα

ΒΑΡΚΙΖΑ Θάσου 22, τηλ.: 2108973926

Αίθουσα 1 3D Digital: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 20:20, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 18:30, 22:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 2: Το μυστικό του δικαστή Πέμ. – Τετ. 20:20, 22:20, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:30 3D, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30 3D

ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, τηλ.: 2109650318

Αίθουσα 1: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00, Αίθουσα 2: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 22:30, Το μυστικό του δικαστή Πέμ. – Τετ. 20:20, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00

Ζωγράφου – Παγκράτι

ΠΑΛΑΣ Υμηττού 109, Παγκράτι, τηλ.: 2107511868

Το αλάτι της γης Πέμ. – Τετ. 20:25, Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 18:20, 22:30

ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ Ριζάρη 24, Παγκράτι, τηλ.: 2107253915

Πέρα από τα βουνά Πέμ. – Τετ. 17:20, 19:40, 22:00

Ηράκλειο – Νέα Ιωνία

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital Λεωφ. Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, τηλ.: 2102826873, 2102825607

Αίθουσα 1: Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:15, Η μεγάλη διάσωση Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:40, Αίθουσα 2: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 20:00, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 22:20, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:45, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 12:00, 16:00

Ίλιον – Άγιοι Ανάργυροι – Πετρούπολη

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ – ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα – Άγ. Ανάργυροι, τηλ.: 2102639208

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:30, Νοτιάς Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30, 21:30 / Σάβ. – Κυρ. 21:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 15:30, 17:30 / Κυρ. 17:30

Καλλιθέα

CINE ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κρέμου 141, Καλλιθέα, τηλ.: 2102696960

Αίθουσα 1: Νοτιάς Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, Η κυρία και το φορτηγάκι Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 17:30, Αίθουσα 2: Τηλεφωνήσατε Ασφάλεια Αμέσου Δράσεως Πέμ. – Τετ. 22:15, Δεσμώτης του ιλίγγου Πέμ. – Τετ. 20:00, Τα πουλιά Πέμ. – Τετ. 18:00

Κορυδαλλός – Κερατσίνι

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, τηλ.: 2104960955

Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, 21:00 / Σάβ. – Κυρ. 20:00, 22:00

Κουκάκι – Νέος Κόσμος

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter Λεωφ. Συγγρού 106, τηλ.: 2109230081

Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:20, 22:40

Μαρκόπουλο – Πόρτο Ράφτη

ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Γιαννάκη 2, Μαρκόπουλο, τηλ.: 2299023924

Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:30, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:15

Μαρούσι – Κηφισιά

ΔΙΑΝΑ Περικλέους 14, Μαρούσι, τηλ.: 2108028587

Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 20:20, Φέλιξ και Μέιρα Πέμ. – Τετ. 18:20, Μανταρίνια Πέμ. – Παρ. 22:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Άσφαλτος Σάβ. – Τετ. 22:15

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Κηφισίας 245 (Ζηρίνειο), Κηφισιά, τηλ.: 2106233567, 2106232808

Αίθουσα 1: Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:45, Η απόφαση Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 16:00, 18:15 / Κυρ. 11:30, 13:45, 16:00, 18:15, Αίθουσα 2: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 22:40, Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 18:00, Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Τετ. 20:00, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. 16:15 / Κυρ. 11:45, 14:15, 16:15

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta Δροσίνη 6, Κηφισιά, τηλ.: 2106231601, 2106231933

Η κυρία και το φορτηγάκι Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, 22:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:30

Νέα Μάκρη – Μάτι – Ζούμπερι – Τύμβος

ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Λεωφ. Μαραθώνος 196, τηλ.: 2294069871

Πενήντα αποχρώσεις του μαύρου Πέμ. – Τρ. 21:00 / Τετ. 19:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τρ. 18:00, Το δέντρο με τα τσόκαρα Τετ. 21:00

Νέα Σμύρνη – Παλαιό Φάληρο

ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA Κοτιαίου & Ελευθερίου Βενιζέλου, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109331280

Φέλιξ και Μέιρα Πέμ. – Τετ. 22:30, Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30

CINERAMA DIGITAL CINEMA Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, τηλ.: 2109403593, 2109403595

Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Τετ. 18:10, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:30, Η κυρία και το φορτηγάκι Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:30

ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109313360

Αίθουσα 1: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 18:00, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 22:30, Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Τετ. 20:00, Αίθουσα 2: Η απόφαση Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00

Πειραιάς

ΖΕΑ DIGITAL CINEMA Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, τηλ.: 2104521388

Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00, 18:00 / Κυρ. 11:30, 16:00, 18:00, Η κυρία και το φορτηγάκι Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:00

ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Πλατεία Δημαρχείου, τηλ.: 2104225653

Λουλούδια Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, 22:15 / Σάβ. – Κυρ. 22:15, Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Τετ. 19:50, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00, 17:50

Περιστέρι

ΦΟΙΒΟΣ DIGITAL CINEMA Εθνικής Αντιστάσεως 3, στάση Μετρό Περιστέρι, τηλ.: 2105711105

Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:30, Σάβ. – Κυρ. επιπλέον 16:45, Κυρ. επιπλέον 11:45 Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ. 15:00 Η μεγάλη διάσωση Πέμ. – Τετ. 20:30 & 22:40

Ρέντη

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84, τηλ.: 2104830330

Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:30, Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:00, Αλαντίν: Οι νέες περιπέτειες (μεταγλ.) Σάβ. 15:00 / Κυρ. 11:30, 15:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00

Χαλάνδρι – Χολαργός – Μελίσσια

ΑΒΑΝΑ Κηφισίας 234 & Λυκούργου 3, τηλ.: 2106756546

Η απόφαση Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 18:00, 20:15, 22:30 / Τρ. 18:00, 22:30

ΑΙΓΛΗ Λεωφ. Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, τηλ.: 2106841010

Αίθουσα 1: Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Τετ. 18:15, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:45, Αίθουσα 2: Η κυρία και το φορτηγάκι Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:15

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, τηλ.: 2106525122

Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 22:00, Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Τετ. 19:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:30

Χαϊδάρι

ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1 Αγωνιστών Στρατοπέδου Χαϊδαρίου 49, Χαϊδάρι, τηλ.: 2105813470, 2105813450

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 15:45, 18:00, Η κυρία και το φορτηγάκι Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:15, Αίθουσα 2 ART CINEMA: Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Τετ. 18:15, 20:00, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 21:45

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.