Ο frontman των AC/DC κινδυνεύει να κουφαθεί
Μάρτιος 9, 2016
Οι ταινίες της εβδομάδας
Μάρτιος 11, 2016

Πάμε σινεμά

Από Πέμπτη 10 Μαρτίου έως Τετάρτη 16 Μαρτίου

Multiplex

ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta Πατησίων 140, τηλ.: 2108259975, 2108215327

Αίθουσα 1: Λουλούδια Πέμ. – Παρ. 17:45, Zoolander 2 Πέμ. – Παρ. 20:00, 22:15, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σαβ, Δευτ. 16:00 / Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00, Αίθουσα 2: Deadpool Πέμ. – Παρ. 19:45, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 17:15, 22:00, Αίθουσα 3: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Τετ. 20:30, 23:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 18:15 / Σάβ., Δευτ. 16:00, 18:15 / Κυρ. 11:30, 13:45, 16:00, 18:15, Το Λονδίνο έπεσε Παρ. – Τρ.. 23:00, Λουλούδια Παρ. – Τρ.. 20:45, Αίθουσα 4: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 / Κυρ. 12:30, 14:45, 17:00, Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Παρ. 19:00, 21:30

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, τηλ.: 2108983238, 2112112222

Αίθουσα 1: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:40, 20:10, 22:40 / Σάβ. – Δευτ. 20:10, 22:40, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 15:50, 18:00, Αίθουσα 2: Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Παρ. 22:00, Λουλούδια Πέμ. – Παρ. 18:00, 20:00, Αίθουσα 3: Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Παρ. 19:00, 20:40, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:50, Αίθουσα 4: Στις φλόγες του έρωτα Πέμ. – Παρ. 22:20, Zoolander 2 Πέμ. – Παρ. 18:20, 20:20

ΝΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Βουλιαγμένης 179, Δάφνη, τηλ.: 2109703158, 2109706865

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ., Δευτ. 16:15, 18:30 / Κυρ. 11:30, 14:00, 16:15, 18:30, Zoolander 2 Πέμ. – Παρ. 20:45, 23:00, Αίθουσα 2: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 20:00, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:45 3D / Σάβ. 15:30 3D, 17:45 3D / Κυρ. 12:00 3D, 15:30 3D, 17:45 3D, Αίθουσα 3: Το δωμάτιο Πέμ. – Παρ. 20:15, 22:45, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Παρ. 18:00, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ., Δευτ. 16:00 / Κυρ. 12:30, 14:15, 16:00, Αίθουσα 4: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ 19:00, 21:30 / Σάβ. – Κυρ. 21:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 16:45, 19:00 / Κυρ. 12:15, 14:30, 16:45, 19:00 / Δευτ. 16:45, Αίθουσα 5: Zoolander 2 Πέμ., Τετ. 19:30, 21:45 / Παρ. – Τρ.. 21:45, Στις φλόγες του έρωτα Παρ. – Τρ.. 19:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ., Δευτ. 17:15 / Κυρ. 12:45, 15:00, 17:15, Αίθουσα 6: Στις φλόγες του έρωτα Πέμ. – Παρ. 22:00, Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ. – Παρ. 17:45, 19:45, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. 15:45 / Κυρ. 11:45, 13:45, 15:45

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ Λεωφ. Κηφισίας 215, Μαρούσι, τηλ.: 14560

Αίθουσα 1: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 20:40, 23:00, Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Σάβ. – Δευτ. 18:00, Αίθουσα 2: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Παρ. 19:10, 22:00, Αίθουσα 3: Το μυστικό του δικαστή Πέμ. – Παρ. 20:00, 22:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 17:30

ODEON STARCITY Λεωφ. Συγγρού 111 & Λεοντίου, Νέος Κόσμος, τηλ.: 14560 (από σταθερό 0,49 € ανά λεπτό και 0,98 € από κινητό ανά λεπτό)

Αίθουσα 1: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Παρ. 20:20, 22:50, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 18:00 3D, Αίθουσα 2: Μια αγκαλιά στην άκρη του κόσμου Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 18:50, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 21:10, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:30, Αίθουσα 3: Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 20:10, 22:30 / Σάβ. – Δευτ. 17:50, 20:10, 22:30, Αίθουσα 4: Zoolander 2 Πέμ. – Παρ. 20:50, 23:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:10, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 18:30, Αίθουσα 5: Deadpool Πέμ. – Τρ.. 22:00, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Παρ. 19:40, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 17:30, Αίθουσα 6: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 19:10, 21:20, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 17:00 3D, Αίθουσα 7: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Παρ. 18:10 3D, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 20:30, 22:40, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:00 3D, Αίθουσα 8: Η επιστροφή Πέμ. – Παρ. 21:40, Το 5ο κύμα Πέμ. – Παρ. 19:20, Οι θεοί της Αιγύπτου Σάβ. – Δευτ. 16:40, Αίθουσα 9: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Παρ. 19:30, 22:10, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 17:10, Αίθουσα 10: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 19:00, 21:30 / Σάβ. – Δευτ. 16:20, 19:00, 21:30

STER CINEMAS Λεωφ. Δημοκρατίας 67Α, εμπορικό κέντρο ESCAPE, Ίλιον, τηλ.: 8018017837, 210-8092690

Αίθουσα 1: Αλαντίν: Οι νέες περιπέτειες (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 16:50 / Σάβ. – Κυρ. 12:30, 14:40, 16:50 / Δευτ. 14:40, 16:50, Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:30, 22:00 / Σάβ. – Κυρ. 19:30, 22:00, 00:30, Αίθουσα 2: Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 18:00, 20:15, 22:30 / Σάβ. – Δευτ. 20:15, 22:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:00 3D, 14:00 3D, 16:00 3D, 18:10 3D / Δευτ. 14:00 3D, 16:00 3D, 18:10 3D, Αίθουσα 3: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:40 / Σάβ. – Κυρ. 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 / Δευτ. 15:30, 17:40, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 22:10 / Σάβ. – Κυρ. 22:10, 00:20, Αίθουσα 4: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 16:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:10, 16:20, 18:30 / Δευτ. 14:10, 16:20, Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30, 21:00, 23:30 / Σάβ. – Κυρ. 21:00, 23:30, Αίθουσα 5: Deadpool Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 19:00, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 21:10, 23:20, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:00, 17:10, 19:10 / Δευτ. 15:00, 17:10, 19:10, Αίθουσα 6: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Παρ. 21:30, Το 5ο κύμα Πέμ. – Παρ. 24:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:00, 19:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 14:50, 17:00, 19:20 / Δευτ. 14:50, 17:00, 19:20, Αίθουσα 7: Deadpool Πέμ. – Παρ. 23:00, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 20:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:10 3D, 18:20 3D / Σάβ. – Κυρ. 13:50 3D, 16:10 3D, 18:20 3D

VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, τηλ.: 2106104100, 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 17:00, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 19:20, 21:40, 23:50, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 14:40, Αίθουσα 2: Deadpool Πέμ. – Παρ. 21:10, Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Παρ. 23:40, Το 5ο κύμα Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 16:20, 18:45, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 14:20, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:15, 16:45, 18:50 / Δευτ. 16:45, 18:50, Αίθουσα 3: Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 15:15, 17:30, 19:50, 22:15 / Σάβ. – Δευτ. 19:50, 22:15, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 13:00, 15:15, 17:30, Αίθουσα 4: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 15:30, 18:00 / Σάβ. – Δευτ. 13:15, 15:30, 18:00, Zoolander 2 Πέμ. – Παρ. 20:20, 22:40, Αίθουσα 5: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 15:50, 18:20, 20:50, 23:20 / Σάβ. – Δευτ. 18:20, 20:50, 23:20, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 13:45, 16:10

VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττικής οδού), θέση Ψαλίδι, Μαρούσι, τηλ.: 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Παρ. 20:00, Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 16:50 / Σάβ. – Δευτ. 13:40, 16:50, Η επιστροφή Πέμ. – Παρ. 22:20, Αίθουσα 2: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:00, 19:10, 21:20, 23:30 / Σάβ. – Κυρ. 19:10, 21:20, 23:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:30 3D, 15:00 3D, 17:00 3D / Δευτ. 15:00 3D, 17:00 3D, Αίθουσα 3: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 16:00 / Σάβ. – Δευτ. 13:30, 16:00, Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ. – Παρ. 18:20, 20:45, 23:10, Αίθουσα 4: Deadpool Πέμ. – Παρ. 19:00, 21:30, 24:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 16:30 / Σάβ. – Δευτ. 14:10, 16:30, Αίθουσα 5 – Cinema Europa: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τετ. 15:30, 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:50, 15:30, 18:00 / Τρ.. 15:30, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 20:20, 22:30 / Τρ.. 22:30, Αίθουσα 6 – Cinema Europa: Το δάσος Πέμ. – Παρ. 24:00, Το 5ο κύμα Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τετ. 19:20, 21:40 / Τρ.. 21:40, Ζωούπολη (με υπότιτλους) Πέμ. – Παρ. 16:50, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:40 / Δευτ. 14:40, Αίθουσα 7 – max screen: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 18:15, 21:00, 23:45 / Σάβ. – Δευτ. 21:00, 23:45, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 14:00, 16:20, 18:40, Αίθουσα 8: Zoolander 2 Πέμ. – Παρ. 19:40, 21:50, 00:10, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:20 3D / Σάβ. – Κυρ. 12:10 3D, 14:50 3D, 17:20 3D / Δευτ.. 14:50 3D, 17:20 3D, Αίθουσα 9: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 16:40, 20:00, 22:40 / Σάβ. – Δευτ. 20:00, 22:40, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 13:20, 15:40, 17:50, Αίθουσα 10: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:10, 19:50, 22:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:30, 17:10, 19:50, 22:20 / Δευτ. 14:30, 17:10, 19:50, 22:20, Αίθουσα 11: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 19:30, 22:10, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 13:10, 15:20, 17:30, Αίθουσα 12: Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Παρ. 18:10, 20:30, 22:50, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 13:00, 15:50, Αίθουσα 13 – gold class: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 20:30, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 23:15, Αίθουσα 14 – gold class: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Παρ. 19:30, 22:10

VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου, Εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, τηλ.: 2107566240, 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 18:45, 21:15, 23:30 / Σάβ. – Δευτ. 21:15, 23:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 18:45, Αίθουσα 2: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Παρ. 18:20, Zoolander 2 Πέμ. – Παρ. 20:40, 23:00, Αίθουσα 3: Deadpool Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 19:40 / Σάβ. – Δευτ. 17:20, Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Παρ. 22:00, Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Σάβ. – Δευτ. 19:40, Αίθουσα 4: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 19:20, 21:30, 23:45, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 17:00, Αίθουσα 5: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Παρ. 20:00, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 17:40

VILLAGE SHOPPING AND MORE Θηβών 228 & Παρνασσού, Άγιος Ιωάννης Ρέντης, τηλ.: 2104215100-14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1 – Comfort: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 20:30, 22:45, Αίθουσα 2 – Comfort: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Παρ. 20:00, 22:30, Αίθουσα 3: The Boy Πέμ. – Παρ. 23:00, Πρακτοράτζα Πέμ. – Παρ. 18:50, Το δάσος Πέμ. – Παρ. 20:50, Αίθουσα 4: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Παρ. 18:40, 21:10, 23:40, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:00, Αίθουσα 5: Το 5ο κύμα Πέμ. – Παρ. 20:30, 23:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. – Δευτ. 15:30, 18:00, Αίθουσα 6: Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 19:00, 21:10, 23:20 / Σάβ. – Δευτ. 16:50, 19:00, 21:10, 23:20, Αίθουσα 7: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:50, 20:20, 22:50 / Σάβ. – Δευτ. 20:20, 22:50, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:00 3D, 18:10 3D, Αίθουσα 8: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:00, 19:30, 22:00, 00:30 / Δευτ. – Τρ.. 17:00, 19:30, 22:00, Αίθουσα 9: Deadpool Πέμ. – Παρ. 21:30, 24:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 19:00 / Σάβ. – Δευτ. 16:40, 19:00, Αίθουσα 10: Deadpool Πέμ. – Παρ. 19:50, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:30 / Σάβ. – Δευτ. 15:10, 17:30, Αίθουσα 11: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 18:50, 21:00, 23:10 / Σάβ. – Δευτ. 21:00, 23:10, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:30, 18:50, Αίθουσα 12: Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:20, 19:40, 21:50, 00:00 / Σάβ. – Δευτ. 15:10, 17:20, 19:40, 21:50, 24:00, Αίθουσα 13: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ., Παρ., Τετ. 18:00, 20:10, 22:20, 00:30 / Σάβ. – Κυρ. 15:50, 18:00, 20:10, 22:20, 00:30 / Δευτ. 15:50, 18:00, 20:10, 22:20 / Τρ.. 18:00, 20:10, 22:20, Αίθουσα 14: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Παρ. 20:50, 23:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Παρ. 18:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:20, Αίθουσα 15: Zoolander 2 Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:00, 19:10, 21:20, 23:30 / Σάβ. – Δευτ. 16:50, 19:10, 21:20, 23:30, Αίθουσα 16: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Παρ. 17:30, 19:50, 22:10, Αίθουσα 17: Η επιστροφή Πέμ. – Παρ. 19:20, 22:20, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:40, Αίθουσα 18: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ. – Παρ. 17:15, Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Παρ. 20:00, 22:40, Αίθουσα 20: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 19:30, 21:40, 23:50, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 15:00, 17:10

VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη 3, Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, τηλ.: 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 19:30, 21:40, 23:50, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 17:20, Αίθουσα 2: Deadpool Πέμ. – Παρ. 21:00, Το 5ο κύμα Πέμ. – Παρ. 23:30, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Παρ. 18:50, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:20, Αίθουσα 3: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Παρ. 17:45, Zoolander 2 Πέμ. – Παρ. 20:20, 22:30, Αίθουσα 4: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Παρ. 17:10, Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ. – Παρ. 19:45, 22:00, Αίθουσα 5: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 20:10, 22:45, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 18:00, Αίθουσα 6: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Παρ. 18:10, Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Παρ. 20:30, Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Παρ. 23:10, Αίθουσα 7 – VMAX: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 18:40, 21:20, 00:00 / Σάβ. – Δευτ. 21:20, 00:00, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:40, 19:00, Αίθουσα 8 – Gold Class: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Παρ. 19:30, 22:00, Αίθουσα 9 – Gold Class: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 20:20, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 23:00

Κέντρο

ΑΑΒΟΡΑ ART CINEMA Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, τηλ.: 2106423271, 2106462253

Παναγιώτης Τέτσης – Παίζοντας… με τα χρώματα Πέμ. – Παρ. 16:30, Φελίξ και Μέιρα Πέμ. – Παρ. 18:30, 20:30, 22:30

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Βασιλίσσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107782122, 2112112222

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Παρ. 17:30, Στις φλόγες του έρωτα Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 19:50, 22:10 / Τρ. 22:40, Αίθουσα 2: Χαίρε, Καίσαρ! Πέμ. – Παρ. 22:20, Zoolander 2 Πέμ. – Παρ. 18:20, 20:20, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:10

ΑΣΤΟΡ Σταδίου 28, είσοδος από στοά Κοραή, Μετρό Πανεπιστήμιο, τηλ.: 2103211950

Λουλούδια Πέμ. – Παρ. 18:00, 20:00, 22:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:45

ΑΣΤΥ Κοραή 4, τηλ.: 2103221925

Ο νόμος της αγοράς Πέμ. – Παρ. 22:05, Το μαργαριταρένιο κουμπί Πέμ. – Παρ. 20:15, Καυτός ήλιος Πέμ. – Παρ. 18:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107773319, 2107700491

Αίθουσα 1: Το δωμάτιο Πέμ. – Παρ. 22:15, Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ. – Παρ. 18:15, 20:15, Αίθουσα 2: Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Παρ. 17:30, 20:00, 22:30

GAZARTE Βουτάδων 34, Γκάζι, τηλ.: 2103452277, 2103460347

Anomalisa Πέμ. – Παρ. 18:45, 20:30, 22:15

ΔΑΝΑΟΣ Λεωφ. Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106922655

Αίθουσα 1: Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Παρ. 18:15, 20:00, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 21:45, Τα αγαθά κόποις κτώνται Κυρ. 16:30, Αίθουσα 2: Ο λαβύρινθος της σιωπής Πέμ. – Παρ. 17:15, 19:45, Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Παρ. 22:15

ΕΛΛΗ Ακαδημίας 64, τηλ.: 2103632789

Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Παρ. 18:15, 20:15, 22:15

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON Πατριάρχου Ιωακείμ 5 & Ηροδότου, Κολωνάκι, τηλ.: 2107215944

Το μυστικό του δικαστή Πέμ. – Παρ. 18:10, 20:20, 22:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:00

ΙΝΤΕΑΛ Πανεπιστημίου 46, τηλ.: 2103826720

Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 19:45, 22:15, Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Παρ. 17:20

ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106469398, 2106445221

Λουλούδια Πέμ. – Παρ. 18:00, 20:15, 22:30

ODEON ΟΠΕΡΑ Ακαδημίας 57, τηλ.: 2103622683

Αίθουσα 1: Πού να κάνετε την επόμενη εισβολή Πέμ. – Παρ. 20:10, 22:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 18:00, Αίθουσα 2: Anomalisa Πέμ. – Παρ. 20:20, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 22:20, Πού να κάνετε την επόμενη εισβολή Πέμ. – Παρ. 18:00

ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, τηλ.: 2103609695, 2103612046

Αίθουσα 1: Φελίξ και Μέιρα Πέμ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, 20:00, 22:00 / Παρ. 18:00 / Κυρ. 20:00, 22:00, Αστέρω Παρ. 21:00, Voltrans Κυρ. 18:00, My child Κυρ. 16:00, Αίθουσα 2: Μικρή Άρκτος Πέμ. – Παρ. 18:45, 20:30, 22:15

Αιγάλεω – Αγία Βαρβάρα

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, τηλ.: 2105911390-370, 6932982051

Αίθουσα 1: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Παρ. 18:00, 20:15, 22:30, Αίθουσα 2: Φελίξ και Μέιρα Πέμ. – Παρ. 18:30, 20:30, Στις φλόγες του έρωτα Πέμ. – Παρ. 22:20, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30

Αργυρούπολη – Άγιος Δημήτριος – Δάφνη

ODEON AΤΛΑΝΤΙΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 245, πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, τηλ.: 2109711511

Αίθουσα 1: Το μυστικό του δικαστή Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 18:30, 20:30, 22:30 / Σάβ. – Δευτ. 20:30, 22:30, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ., Δευτ. 18:30 / Κυρ. 16:30, 18:30, Αίθουσα 2: Λουλούδια Πέμ. – Παρ. 18:10, 20:10, 22:10

ΣΟΦΙΑ Ευσταθιάδου 2, πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, τηλ.: 2109927447, 2109917094

Η επιστροφή Πέμ. – Παρ. 19:10, 22:10, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Δευ. 17:00

Αχαρνών – Πατησίων

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS Λεωφ. Αλεξάνδρας & Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108219298

Η επιστροφή Πέμ. – Παρ. 21:40, Anomalisa Πέμ. – Παρ. 20:00, Το μυστικό του δικαστή Πέμ. – Παρ. 18:15

ΑΛΚΥΟΝΙΣ NEW STAR ART CINEMA Ιουλιανού 42-46, πλατεία Βικτωρίας, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108220008, 2108220023, 2108220076

Zombi 2 Πέμ. 23:00, Zombi 3-Στρατόπεδο ζωντανών νεκρών Παρ. 23:00, Έλκαν, ο ατσαλένιος πολεμιστής Παρ. 00:30, Spotlight: Όλα στο φως Σάβ. – Δευτ. 20:45, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 17:00 / Κυρ. – Δευτ. 12:00, 17:00, Ψηλά τα χέρια Σάβ., Δευτ. 15:00, Η έβδομη πύλη της κολάσεως Σάβ. 23:00, Σατανάδες της Κολάσεως Σάβ. 00:30, Η πόλη των ζωντανών νεκρών Κυρ. 23:00, Ο θάνατος έρχεται τα μεσάνυχτα Δευτ. 23:00, Γαλιλαίος Τρ.. – Τετ. 18:30, Ο αντεροβγάλτης της Νέας Υόρκης Τρ.. 23:00, Άγνωστη γη Τρ.. – Τετ. 17:00, Ο αστακός Τρ.. – Τετ. 21:00, Η μαύρη γάτα Τετ. 23:00

ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA Τροίας 34 & Πατησίων 113, τηλ.: 2108810602, 6955466939

Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Παρ. 18:10, 20:30

ΟΣΚΑΡ DIGITAL Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, τηλ.: 2102281563

Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Παρ. 18:00, Το δωμάτιο Πέμ. – Παρ. 20:10, 22:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 11:30, 16:00

STUDIO NEW STAR ART CINEMA Σταυροπούλου 33, πλατεία Αμερικής, τηλ.: 2108640054

Οι αρραβωνιασμένοι Πέμ. – Παρ. 18:00, Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Παρ. 22:30, Μαρκέτα Λαζάροβα Πέμ. – Παρ. 19:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Σάβ. – Δευτ. 16:00, Ο μικρός πρίγκιπας (με υπότιτλους) Σάβ. – Δευτ. 17:45, Γυμνό ανάμεσα στους λύκους Τρ.. – Τετ. 17:15

ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, τηλ.: 2108222702, 2108215469

Μικρή Άρκτος Πέμ. 23:00 / Παρ. – Τετ. 22:10, Ειμαρμένη Πέμ. 21:00 / Παρ. – Τετ. 20:30, Στις φλόγες του έρωτα Πέμ. – Παρ. 18:30

Βάρκιζα – Γλυφάδα

ΒΑΡΚΙΖΑ Θάσου 22, τηλ.: 2108973926

Αίθουσα 1 3D Digital: Το δωμάτιο Πέμ. – Παρ. 18:20, 20:15, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:30 3D, Αίθουσα 2: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 22:20, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 18:20, 20:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:30 3D

ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, τηλ.: 2109650318

Αίθουσα 1: Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Παρ. 19:30, 22:00, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 17:00, Αίθουσα 2: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 22:30, Το μυστικό του δικαστή Πέμ. – Παρ. 20:20, Kung Fu Panda 3 (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 18:00

Ζωγράφου – Παγκράτι

ΠΑΛΑΣ Υμηττού 109, Παγκράτι, τηλ.: 2107511868

Το αλάτι της γης Πέμ. – Παρ. 20:25, Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Παρ. 18:20, 22:30

ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ Ριζάρη 24, Παγκράτι, τηλ.: 2107253915

Λουλούδια Πέμ. – Παρ. 18:00, 20:05, 22:10

Ηράκλειο – Νέα Ιωνία

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital Λεωφ. Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, τηλ.: 2102826873, 2102825607

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:15 / Σάβ. – Κυρ. 16:15, 18:15, Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Πέμ. – Παρ. 20:15, 22:10, Αίθουσα 2: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 17:45, 20:00, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 22:20

Ίλιον – Άγιοι Ανάργυροι – Πετρούπολη

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ – ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα – Άγ. Ανάργυροι, τηλ.: 2102639208

Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Παρ. 19:30, 22:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:30 / Σάβ. – Δευτ. 15:30, 17:30

Καλλιθέα

CINE ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κρέμου 141, Καλλιθέα, τηλ.: 2102696960

Αίθουσα 1: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 19:30, 22:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:30 / Σάβ. – Δευτ. 15:30, 17:30, Αίθουσα 2: Τηλεφωνήσατε Ασφάλεια Αμέσου Δράσεως Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, Δεσμώτης του ιλίγγου Πέμ. – Παρ. 20:00, Τα πουλιά Πέμ. – Παρ. 22:15, Το ασχημόπαπο κι εγώ (μεταγλ.) Σάβ. 13:30, 15:30, 17:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30, 17:30

Κορυδαλλός – Κερατσίνι

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, τηλ.: 2104960955

Spotlight: Όλα στο φως Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:50, 21:00 / Σάβ. – Κυρ. 18:50, 21:00, 23:00

Κουκάκι – Νέος Κόσμος

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter Λεωφ. Συγγρού 106, τηλ.: 2109230081

Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Παρ. 18:00, 20:20, 22:40

Μαρκόπουλο – Πόρτο Ράφτη

ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Γιαννάκη 2, Μαρκόπουλο, τηλ.: 2299023924

Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 19:15, 21:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Παρ. 17:30

Μαρούσι – Κηφισιά

ΔΙΑΝΑ Περικλέους 14, Μαρούσι, τηλ.: 2108028587

Φελίξ και Μέιρα Πέμ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:20, 20:20, 22:20 / Παρ. 18:20, 20:20, Μανταρίνια Παρ. 22:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:30

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Κηφισίας 245 (Ζηρίνειο), Κηφισιά, τηλ.: 2106233567, 2106232808

Αίθουσα 1: Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Παρ. 18:15, Λουλούδια Πέμ. – Παρ. 20:00, 22:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ., Δευτ. 16:00 / Κυρ. 11:30, 13:45, 16:00, Αίθουσα 2: Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Παρ. 17:00, 21:30, Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Παρ. 19:45, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ., Δευτ. 15:15 / Κυρ. 11:45, 13:30, 15:15

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta Δροσίνη 6, Κηφισιά, τηλ.: 2106231601, 2106231933

Spotlight: Όλα στο φως Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:30, 20:00, 22:40 / Σάβ. – Δευτ. 20:00, 22:40, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 15:30, 17:45

Νέα Μάκρη – Μάτι – Ζούμπερι – Τύμβος

ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Λεωφ. Μαραθώνος 196, τηλ.: 22940-69871

Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τρ.. 18:00, Οδηγός για singles Πέμ. – Τρ.. 21:00 / Τετ. 19:00, Μολώχ Τετ. 21:00

Νέα Σμύρνη – Παλαιό Φάληρο

ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA Κοτιαίου & Ελευθερίου Βενιζέλου, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109331280

Φελίξ και Μέιρα Πέμ. – Παρ. 18:30, 20:30, 22:30

CINERAMA DIGITAL CINEMA Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, τηλ.: 2109403593, 2109403595

Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Παρ. 18:30, 21:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:45

ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109313360

Αίθουσα 1: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 20:10, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Παρ. 18:00, Αίθουσα 2: Το δωμάτιο Πέμ. – Παρ. 22:15, Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ. – Παρ. 18:15, 20:15

Πειραιάς

ΖΕΑ DIGITAL CINEMA Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, τηλ.: 2104521388

Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 22:30, Η γυνή να φοβήται τον άνδρα Πέμ. – Παρ. 18:30, 20:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:20

ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Πλατεία Δημαρχείου, τηλ.: 2104225653

Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 22:00, Λουλούδια Πέμ. – Παρ. 18:00, 20:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:00

Περιστέρι

ΦΟΙΒΟΣ DIGITAL CINEMA Εθνικής Αντιστάσεως 3, στάση Μετρό Περιστέρι, τηλ.: 2105711105

Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Παρ. 22:15 Το δωμάτιο Πέμ. – Παρ. 20:00 Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Παρ. 18:00, Σάβ., Κυρ., Δευτ. 15:50, Κυρ. 11:45

Ρέντη

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84, τηλ.: 2104830330

Νοτιάς Πέμ. – Παρ. 22:15, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Παρ. 20:15, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Πέμ. – Παρ. 18:30, Αλαντίν: Οι νέες περιπέτειες (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 15:00

Χαλάνδρι – Χολαργός – Μελίσσια

ΑΒΑΝΑ Κηφισίας 234 & Λυκούργου 3, τηλ.: 2106756546

Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα Πέμ. – Τρ.. 17:30, 20:00 / Τετ. 17:30, Το δωμάτιο Πέμ. – Παρ. 22:30

ΑΙΓΛΗ Λεωφ. Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, τηλ.: 2106841010

Αίθουσα 1: Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Παρ. 18:30, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 20:15, 22:45, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:15, Αίθουσα 2: Ταξί στην Τεχεράνη Πέμ. – Παρ. 20:30, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Παρ. 22:15, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 18:10

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, τηλ.: 2106525122

Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τρ.. 20:00, 22:30 / Τετ 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Παρ. 17:45

Χαϊδάρι

ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1 Αγωνιστών Στρατοπέδου Χαϊδαρίου 49, Χαϊδάρι, τηλ.: 2105813470, 2105813450

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ., Δευτ. 15:45, 18:00 / Κυρ. 12:00, 15:45, 18:00, Zoolander 2 Πέμ. – Παρ. 20:15, 22:15, Αίθουσα 2 ART CINEMA: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Παρ. 20:00, Στις φλόγες του έρωτα Πέμ. – Παρ. 18:00, 22:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Δευτ. 16:00

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.