Λίγο από όλα
Φεβρουάριος 27, 2016
Οι ταινίες της εβδομάδας
Μάρτιος 3, 2016

Πάμε σινεμά

Από την Πέμπτη 3 Μαρτίου έως την Τετάρτη 9 Μαρτίου

Multiplex

ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta Πατησίων 140, τηλ.: 2108259975, 2108215327

Αίθουσα 1: Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Τετ. 22:45, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:15 / Σάβ. 16:00, 18:15 / Κυρ. 11:30, 13:45, 16:00, 18:15, Αίθουσα 2: Deadpool Πέμ. – Τετ. 21:45, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Τετ. 19:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 15:00, 17:15 / Κυρ. 12:45, 15:00, 17:15, Αίθουσα 3: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 22:15, Το 5ο κύμα Πέμ. – Τετ. 17:45, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 20:00, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 12:00, 14:15, 16:00, Αίθουσα 4: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:15, 23:15, Αλαντίν: Οι νέες περιπέτειες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:45, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Κυρ. 12:15, 14:30

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, τηλ.: 2108983238, 2112112222

Αίθουσα 1: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:10, 22:40, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:30, Αίθουσα 2: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 18:00, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 20:20, 22:40, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 3: Victoria Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:30, Αίθουσα 4: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:30, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30

ΝΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Βουλιαγμένης 179, Δάφνη, στάση Μετρό Άγ. Ιωάννης, τηλ.: 2109703158, 2109706865

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ. 16:15, 18:30 / Κυρ. 11:45, 14:00, 16:15, 18:30, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 20:45, 23:00 / Δευτ. 23:00, Αίθουσα 2: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 18:00, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ., Τετ. 20:30 / Παρ. – Τρ. 20:30, 23:00, Το δάσος Πέμ., Τετ. 23:00, Αλαντίν: Οι νέες περιπέτειες (μεταγλ.) Σάβ. 15:45 / Κυρ. 12:00, 15:45, Αίθουσα 3: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Τετ. 17:45, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 12:30, 14:15, 16:00, Αίθουσα 4: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, 21:30 / Σάβ. – Κυρ. 21:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 16:45, 19:00 / Κυρ. 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, Αίθουσα 5: Victoria Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. 17:15 / Κυρ. 12:45, 15:00, 17:15, Αίθουσα 6: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:00, Το 5ο κύμα Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:45, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. 15:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ Λεωφ. Κηφισίας 215, Μαρούσι, τηλ.: 14560

Αίθουσα 1: Μια αγκαλιά στην άκρη του κόσμου Πέμ. – Τετ. 19:30, Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Τετ. 22:00, Το Λονδίνο έπεσε Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 2: Η επιστροφή Πέμ. – Τρ. 18:30, Deadpool Πέμ. – Τρ. 23:00, Η τριλογία της απόκλισης: Οι διαφορετικοί Τετ. 19:00, Η τριλογία της απόκλισης: Ανταρσία Τετ. 21:30, Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Τετ. 00:01, Αίθουσα 3: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:30, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30

ODEON STARCITY Λεωφ. Συγγρού 111 & Λεοντίου, Νέος Κόσμος, τηλ.: 14560 (από σταθερό 0,49 ευρώ ανά λεπτό και από κινητό 0,98 ευρώ ανά λεπτό)

Αίθουσα 1: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 20:20, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 18:10, 20:20, 22:30 / Τετ. 21:20, Η τριλογία της απόκλισης: Οι διαφορετικοί Τετ. 19:00, Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση Τετ. 00:01, Αίθουσα 2: Η επιστροφή Πέμ. – Τρ. 22:20, Μια αγκαλιά στην άκρη του κόσμου Πέμ. – Δευτ. 19:50 / Τρ. – Τετ. 18:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Η τριλογία της απόκλισης: Ανταρσία Τετ. 21:30, Αίθουσα 3: Το ξύπνημα της άνοιξης Πέμ. – Τετ. 18:40, Το 5ο κύμα Πέμ. – Τετ. 20:40, 23:00, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:40, Αίθουσα 4: Πρακτοράτζα Πέμ. – Τετ. 18:30, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Τετ. 20:40, 22:50, Αίθουσα 5: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τρ. 19:10, 21:20, 23:30 / Τετ. 20:20, 22:30, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:10, Αίθουσα 6: Deadpool Πέμ. – Τρ. 20:50, 23:20 / Τετ. 23:20, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τρ. 18:30 3D / Τετ. 17:50 3D, Αίθουσα 7: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:40, Αλαντίν: Οι νέες περιπέτειες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:30, Αίθουσα 8: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 19:20, 22:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:40, 19:20, 22:00 / Δευτ. 22:00, Αίθουσα 9: Deadpool Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:40, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:50, Αίθουσα 10: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:10, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00

STER CINEMAS Λεωφ. Δημοκρατίας 67Α, Ίλιον, τηλ.: 8018017837, 2108092690

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50 / Σάβ. 13:30, 15:40, 17:50, 20:00 / Κυρ. 13:30, 15:40, 17:50, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 22:10 / Σάβ. 22:10, 00:20, Αίθουσα 2: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:30, Το δάσος Πέμ. – Τετ. 23:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 3D, 18:10 3D / Σάβ. – Κυρ. 13:50 3D, 16:00 3D, 18:10 3D, Αίθουσα 3: Το ξύπνημα της άνοιξης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:20, 17:30, Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:30, 22:00 / Σάβ. 19:30, 22:00, 00:30, Αίθουσα 4: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:30, 18:40 / Σάβ. – Κυρ. 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, Η επιστροφή Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 21:00 / Σάβ. 21:00, 24:00, Αίθουσα 5: Αλαντίν: Οι νέες περιπέτειες (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 14:50, 17:00, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 19:10, 21:20, 23:30, Αίθουσα 6: Deadpool Πέμ. – Τετ. 21:30, 23:45, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10, 19:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:50, 15:00, 17:10, 19:20, Αίθουσα 7: Πρακτοράτζα Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:15 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:10, 16:15, Το 5ο κύμα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, τηλ.: 2106104100, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:50 / Σάβ. – Κυρ. 14:30, 16:50, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 19:10, 21:20, 23:30, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:15, Αίθουσα 2: Deadpool Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10, 17:10 / Σάβ. – Κυρ. 12:30, 14:50, 17:10, Αίθουσα 3: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 22:30, Πρακτοράτζα Πέμ. – Τετ. 20:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 15:20, 17:40, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 13:00, Αίθουσα 4: Το 5ο κύμα Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:50, 18:10 / Σάβ. – Κυρ. 13:30, 15:50, 18:10, Αίθουσα 5: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:45, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:20 3D, 18:40, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:10

VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL Ανδρέα Παπανδρέου 35, Παράπλευρος Αττικής οδού, θέση Ψαλίδι, Μαρούσι, τηλ.: 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:40 / Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:10, 17:40, Το δάσος Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:50, Αίθουσα 2: Deadpool Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30, 21:00, 23:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:10, 15:45, 18:30, 21:00, 23:30, Αίθουσα 3: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:00, Ζωούπολη (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 16:40, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:30, Αίθουσα 4: Deadpool Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:20, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:00, 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 15:00, 17:30, Αίθουσα 5 – Cinema Europa: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Τετ. 16:10, 18:50, 21:30, 00:10, Αίθουσα 6 – Cinema Europa: Το ξύπνημα της άνοιξης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:20 / Σάβ. – Κυρ. 15:50, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:40, 23:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:20 / Σάβ. – Κυρ. 18:00, Αίθουσα 7 – max screen: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:20, 16:00, 18:40, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:40, 21:15, 23:40 / Σάβ. – Κυρ. 21:15, 23:40, Αίθουσα 8: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 21:50, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 3D, 19:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:00 3D, 14:20 3D, 17:00 3D, 19:30, Αίθουσα 9: Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Τετ. 16:50, 19:10, 21:40, 23:50, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:50, 14:50, Αίθουσα 10: Το 5ο κύμα Πέμ. – Τετ. 15:30, 17:50, 20:10, 22:30, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:10, 13:50, Αίθουσα 11: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:10 / Σάβ. – Κυρ. 12:30, 15:10, Χαίρε, Καίσαρ! Πέμ. – Τετ. 20:20, Πρακτοράτζα Πέμ. – Τετ. 18:10, 22:40, Αίθουσα 12: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, 22:10, 00:20, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:30, Αίθουσα 13 – gold class: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 19:40, 22:30, Αίθουσα 14 – gold class: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:15

VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτινη 3, Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, τηλ.: 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Deadpool Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:00, 23:30, Αίθουσα 2: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Τετ. 20:20, 22:30, Αίθουσα 3: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 22:20, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 19:40, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00, Αίθουσα 4: Το 5ο κύμα Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:20, Αίθουσα 5: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 21:10, Το δάσος Πέμ. – Τετ. 24:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:50, Το Λονδίνο έπεσε Σάβ. – Κυρ. 16:30, 19:00, Αίθουσα 6: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:40, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:30 3D, Αίθουσα 7 – VMAX: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:10, 21:30, 23:50 / Σάβ. – Κυρ. 21:30, 23:50, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:20, 18:50, Αίθουσα 8 – Gold Class: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 20:45, 23:00, Αίθουσα 9 – Gold Class: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:10

VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου, Παγκράτι, τηλ.: 2107566240, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Deadpool Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:30, Αίθουσα 2: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:20, 23:00 / Σάβ. – Κυρ. 17:40, 20:20, 23:00, Αίθουσα 3: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 22:40, Πρακτοράτζα Πέμ. – Τετ. 20:40, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:20, Αίθουσα 4: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 19:00, Το 5ο κύμα Πέμ. – Τετ. 21:15, 23:40, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:10, Αίθουσα 5: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:40, 23:50, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00 3D

VILLAGE SHOPPING AND MORE Θηβών 228 & Παρνασσού, Άγιος Ιωάννης Ρέντης, τηλ.: 2104215100, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1 – Comfort: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 19:20, 21:30, 23:40, Αίθουσα 2 – Comfort: Το 5ο κύμα Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Αίθουσα 3: Πενήντα αποχρώσεις του μαύρου Πέμ. – Τετ. 22:30, Χαίρε, Καίσαρ! Πέμ. – Τετ. 20:10, Ζωούπολη (με υπότιτλους) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:45 / Σάβ. – Κυρ. 15:15, 17:45, Αίθουσα 4: Deadpool Πέμ. – Τετ. 20:20, 22:50, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 15:30, 18:00, Αίθουσα 5: Οδηγός για singles Πέμ. – Τετ. 17:10, Το δάσος Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:40, 23:50, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:10, Αίθουσα 6: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:40, 22:20, Αίθουσα 7: Οι θεοί της Αιγύπτου Πέμ. – Τετ. 21:20, 24:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00 3D / Σάβ. – Κυρ. 16:30 3D, 19:00 3D, Αίθουσα 8: Το 5ο κύμα Πέμ. – Τετ. 21:50, 00:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:30, Αίθουσα 9: Deadpool Πέμ. – Τετ. 18:50, 21:20, 23:50, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:20, Αίθουσα 10: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 15:00, 17:30, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:00, 00:10, Αίθουσα 11: Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:20 / Σάβ. – Κυρ. 15:10, 17:20, Deadpool Πέμ. – Τετ. 19:40, 22:10, Αίθουσα 12: Πρακτοράτζα Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, 21:00, 23:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:50, 19:00, 21:00, 23:00, Αίθουσα 13: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:20, 20:30, 22:40 / Σάβ. – Κυρ. 16:10, 18:20, 20:30, 22:40, Αίθουσα 14: Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10, 19:20, 21:30, 23:40 / Σάβ. – Κυρ. 15:00, 17:10, 19:20, 21:30, 23:40, Αίθουσα 15: Το 5ο κύμα Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:10, 20:40, 23:10 / Σάβ. – Κυρ. 15:40, 18:10, 20:40, 23:10, Αίθουσα 16: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, 22:20, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:50, Αίθουσα 17: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:10, 22:10, Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Σάβ. – Κυρ. 16:20, Αίθουσα 18: Το ξύπνημα της άνοιξης Πέμ. – Τετ. 17:20, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 00:10, The Boy Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:00, Αίθουσα 19: The Boy Πέμ. – Κυρ. 19:30, 21:40, 23:50, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:00, 17:15, Κλειστό Δευτ. – Τετ., Αίθουσα 20: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:30, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:20

Κέντρο

ΑΑΒΟΡΑ ART CINEMA Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, τηλ.: 2106423271, 2106462253

Ο γιος του Σαούλ Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 20:15, 22:30 / Τρ. 22:30, Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:00 (με υπότιτλους για άτομα με προβλήματα ακοής), Φέλιξ και Μέιρα Τρ. 20:15 (είσοδος 5 ευρώ)

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Βασιλίσσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107782122, 2112112222

Αίθουσα 1: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:20, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 19:50, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:30, Αίθουσα 2: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:10, Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 20:20, Χαίρε, Καίσαρ! Πέμ. – Τετ. 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00

ΑΣΤΟΡ Σταδίου 28, είσοδος από στοά Κοραή, Μετρό Πανεπιστήμιο, τηλ.: 2103211950

Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, 22:00, Το μέλλον Σάβ. 24:00, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00

ΑΣΤΥ Κοραή 4, τηλ.: 2103221925

Καυτός ήλιος Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:05, 22:25

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107773319, 2107700491

Αίθουσα 1: Victoria Πέμ. – Τετ. 19:45, 22:30, Deadpool Πέμ. – Τετ. 17:30, Αίθουσα 2: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 18:00, Deadpool Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:30

GAZARTE Βουτάδων 34, Γκάζι, τηλ.: 2103452277, 2103460347

Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:15, 22:45

ΔΑΝΑΟΣ Λεωφ. Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106922655

Αίθουσα 1: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 17:10, 19:50, 22:30 / Δευτ. 17:10, 22:30, Requiem for the American Dream Κυρ. 15:45, Αίθουσα 2: Ο λαβύρινθος της σιωπής Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:30, 22:00

ΕΛΛΗ Ακαδημίας 64, τηλ.: 2103632789

Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:40, 22:20

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON Πατριάρχου Ιωακείμ 5 & Ηροδότου, Κολωνάκι, τηλ.: 2107215944

Η επιστροφή Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 21:30, Anomalisa Πέμ., Παρ., Δευτ., Τετ. 19:30 / Σάβ. – Κυρ. 17:30, 19:30 / Τρ. 17:30

ΙΝΤΕΑΛ Πανεπιστημίου 46, τηλ.: 2103826720

Victoria Πέμ. – Τετ. 19:40, 22:15, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 17:30

ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106469398, 2106445221

Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:00, Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:45

ODEON ΟΠΕΡΑ Ακαδημίας 57, τηλ.: 2103622683

Αίθουσα 1: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Κυρ. 18:10, 20:20, 22:30 / Δευτ. – Τετ. 20:20, 22:30, Αίθουσα 2: Το ξύπνημα της άνοιξης Πέμ. – Τετ. 22:00, Μια αγκαλιά στην άκρη του κόσμου Πέμ. – Τετ. 19:30

ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, τηλ.: 2103609695, 2103612046

Αίθουσα 1: Ο 20ός μου αιώνας Πέμ. 20:30 / Παρ. 17:00, Μεφίστο Παρ. 21:30, Αγάπη Παρ. 19:00, Ο μάρτυς Σάβ. 18:00, Οι απελπισμένοι Σάβ. 20:00, Το καρουζέλ Σάβ. 22:00, Pride Κυρ. 12:00, 10.000 ήλιοι Κυρ. 18:00, Σίντμπαντ Κυρ. 20:00, Το ρεύμα Κυρ. 22:00 / Τρ. 18:00, Παγωμένες μέρες Δευτ. 18:00, Ο πατέρας Δευτ. 20:00, Ο χρόνος σταματά Δευτ. 22:00, Υιοθεσία Τρ. 20:00, Ο μικρός Βαλεντίνος Τρ. 22:00, Ψυχή και Νάρκισσος Τετ. 18:30, Αίθουσα 2: Ταξίδι στην άλλη όχθη Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:30, 21:45 / Κυρ. 21:45, Ανεμοδαρμένα ύψη Κυρ. 18:00

Αιγάλεω – Αγία Βαρβάρα

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, τηλ.: 2105911390-370, 6932982051

Αίθουσα 1: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 2: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00

Αργυρούπολη – Άγιος Δημήτριος – Δάφνη

ODEON AΤΛΑΝΤΙΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 245, πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, τηλ.: 2109711511

Αίθουσα 1: Anomalisa Πέμ. – Τετ. 18:30, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30, Αίθουσα 2: Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:10, 22:10

ΣΟΦΙΑ Ευσταθιάδου 2, πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, τηλ.: 2109927447, 2109917094

Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00

Αχαρνών – Πατησίων

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS Λεωφ. Αλεξάνδρας & Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108219298

Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 18:00, 22:05, Anomalisa Πέμ. – Τετ. 20:30

ΑΛΚΥΟΝΙΣ NEW STAR ART CINEMA Ιουλιανού 42-46, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108220008, 2108220023, 2108220076

Μαρκέτα Λαζάροβα Πέμ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, Οι αρραβωνιασμένοι Πέμ. 17:30, Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 22:00, Άγνωστη γη Σάβ. – Κυρ. 17:30, Trumbo: Ο πιο γνωστός άγνωστος σεναριογράφος του Χόλιγουντ Δευτ. – Τετ. 17:00

ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA Τροίας 34 & Πατησίων 113, τηλ.: 2108810602, 6955466939

Victoria Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:00

ΟΣΚΑΡ DIGITAL Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, τηλ.: 2102281563

Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:15, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:15

STUDIO NEW STAR ART CINEMA Σταυροπούλου 33, πλατεία Αμερικής, τηλ.: 2108640054

Οι αρραβωνιασμένοι Πέμ. – Κυρ. 18:00, Το δέντρο με τα τσόκαρα Πέμ. – Κυρ. 21:45, Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 19:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Γαλιλαίος Δευτ. – Τετ. 21:45, Γυμνό ανάμεσα στους λύκους Δευτ. – Τετ. 17:15

ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, τηλ.: 2108222702, 2108215469

Καύση Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:45, 20:30, 22:00 / Κυρ. 18:00, 19:30

Βάρκιζα – Γλυφάδα

ΒΑΡΚΙΖΑ Θάσου 22, τηλ.: 2108973926

Αίθουσα 1 3D Digital: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:20, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 2: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 18:40, 20:30, 22:40, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00

ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, τηλ.: 2109650318

Αίθουσα 1: Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Σάβ. – Κυρ. 18:00, Αίθουσα 2: Μια αγκαλιά στην άκρη του κόσμου Πέμ. – Τετ. 20:30, Deadpool Πέμ. – Τετ. 23:00, Οι θεοί της Αιγύπτου Σάβ. – Κυρ. 17:50

Ζωγράφου – Παγκράτι

ΠΑΛΑΣ Υμηττού 109, Παγκράτι, τηλ.: 2107511868

Το αλάτι της γης Πέμ. – Τετ. 18:20, Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 20:25, 22:30

ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ Ριζάρη 24, Παγκράτι, τηλ.: 2107253915

Καυτός ήλιος Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:05, 22:25

Ηράκλειο – Νέα Ιωνία

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital Λεωφ. Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, τηλ.: 2102826873, 2102825607

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:15 / Σάβ. – Κυρ. 16:15, 18:15, Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:40, Αίθουσα 2: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, 22:20, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Κυρ. 16:00

Ίλιον – Άγιοι Ανάργυροι – Πετρούπολη

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ – ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα – Άγ. Ανάργυροι, τηλ.: 2102639208

Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 / Κυρ. 12:15, 17:00, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, 20:45, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 20:45, 22:30

Καλλιθέα

CINE ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κρέμου 141, Καλλιθέα, τηλ.: 2102696960

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 19:00, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, 21:00, 22:45 / Σάβ. – Κυρ. 21:00, 22:45, Η Τίνκερμπελ και το τέρας του ποτέ (μεταγλ.) Σάβ. 13:30, 15:30, 17:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, Αίθουσα 2: Το ανθρώπινο κεφάλαιο Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, 22:00

Κορυδαλλός – Κερατσίνι

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, τηλ.: 2104960955

Σουφραζέτες Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:10

Κουκάκι – Νέος Κόσμος

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter Λεωφ. Συγγρού 106, τηλ.: 2109230081

Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 19:00, Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 21:00, Καύση Πέμ. – Τετ. 23:00

Μαρκόπουλο – Πόρτο Ράφτη

ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Γιαννάκη 2, Μαρκόπουλο, τηλ.: 2299023924

Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:15

Μαρούσι – Κηφισιά

ΔΙΑΝΑ Περικλέους 14, Μαρούσι, τηλ.: 2108028587

Το μαργαριταρένιο κουμπί Πέμ. – Τετ. 20:30, Δεσμοί αίματος Πέμ. – Τετ. 18:40, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 22:10, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 / Κυρ. 11:30, 17:00

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Κηφισίας 245 (Ζηρίνειο), Κηφισιά, τηλ.: 2106233567, 2106232808

Αίθουσα 1: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50 / Σάβ. 15:40, 17:50 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:40, 17:50, Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 20:00, Αίθουσα 2: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:15, Λουλούδια Πέμ. – Τετ. 22:45, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 11:45, 14:00, 16:00

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta Δροσίνη 6, Κηφισιά, τηλ.: 2106231601, 2106231933

Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 17:20, 20:00, 22:40, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:15

Νέα Μάκρη – Μάτι – Ζούμπερι – Τύμβος

ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Λεωφ. Μαραθώνος 196, τηλ.: 2294069871

Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τρ. 21:00 / Τετ. 19:00, Κούμπα: Μια ζέβρα και μισή (μεταγλ.) Πέμ. – Τρ. 18:00, Καθώς κυλούν τα δάκρυά μας Τετ. 21:00

Νέα Σμύρνη – Παλαιό Φάληρο

ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA Κοτιαίου & Ελευθερίου Βενιζέλου, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109331280

Carol Πέμ. – Τετ. 17:45, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30

CINERAMA DIGITAL CINEMA Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, τηλ.: 2109403593, 2109403595

Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 18:45, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 21:00, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00

ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109313360

Αίθουσα 1: Victoria Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:45, Αίθουσα 2: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 18:00, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00

Πειραιάς

ΖΕΑ DIGITAL CINEMA Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, τηλ.: 2104521388

Το Λονδίνο έπεσε Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:20, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Κυρ. 16:00, 18:00

ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Πλατεία Δημαρχείου, τηλ.: 2104225653

Σουφραζέτες Πέμ. – Τετ. 18:00, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:15, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:00

Περιστέρι

ΦΟΙΒΟΣ DIGITAL CINEMA Εθνικής Αντιστάσεως 3, στάση Μετρό Περιστέρι, τηλ.: 2105711105

Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:30 Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00 – Σάβ. 15:50,18:00 – Κυρ. 11:45, 15:50, 18:00

Ρέντη

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84, τηλ.: 2104830330

Αλαντίν: Οι νέες περιπέτειες (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:15 / Σάβ. 15:00, 16:45, 18:30 / Κυρ. 11:30, 15:00, 16:45, 18:30, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 22:00 / Σάβ. – Κυρ. 20:30, 22:30

Χαλάνδρι – Χολαργός – Μελίσσια

ΑΒΑΝΑ Κηφισίας 234 & Λυκούργου 3, τηλ.: 2106756546

Victoria Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 17:45

ΑΙΓΛΗ Λεωφ. Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, τηλ.: 2106841010

Αίθουσα 1: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:45, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:45, Αίθουσα 2: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 20:30, Χαίρε, Καίσαρ! Πέμ. – Τετ. 22:40, Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 18:10, Ζωούπολη (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, τηλ.: 2106525122

Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:45 / Σάβ.-Κυρ. 15:30, 17:45

Χαϊδάρι

ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1 Αγωνιστών Στρατοπέδου Χαϊδαρίου 49, Χαϊδάρι, τηλ.: 2105813470, 2105813450

Αίθουσα 1: Ζωούπολη (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. 15:45, 18:00 / Κυρ. 12:00, 14:00, 15:45, 18:00, Γύρισε ο μπαμπάς Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:15, Αίθουσα 2 ART CINEMA: Spotlight: Όλα στο φως Πέμ. – Τετ. 22:00, Το 5ο κύμα Πέμ. – Τετ. 17:45, 19:45

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.