Λίγο από όλα
Ιανουάριος 30, 2016
Οι ταινίες της εβδομάδας
Φεβρουάριος 4, 2016

Πάμε σινεμά

Από Πέμπτη 4 Φεβρουαρίου έως Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου

Multiplex

ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta Πατησίων 140, τηλ.: 2108259975, 2108215327

Αίθουσα 1: Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 18:45, The Boy Πέμ. – Τετ. 21:00, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 23:00 3D, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:15, 17:00 / Κυρ. 12:00, 15:15, 17:00, Αίθουσα 2: The Boy Πέμ. – Τετ. 23:00, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 20:45, Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 17:45, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:45 / Κυρ. 11:45, 15:45, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Κυρ. 13:45, Αίθουσα 3: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:30, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30, Αίθουσα 4: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:00, Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 20:30, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 22:45, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:45 / Κυρ. 11:30, 13:45, 15:45

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, τηλ.: 2108983238, 2112112222

Αίθουσα 1: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:10, 22:30, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 2: Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:40, Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:20, Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:10, Αίθουσα 3: Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 22:20, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 15:30, Αίθουσα 4: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:00, Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 20:20, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 22:50, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 15:50

ΝΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Βουλιαγμένης 179, Δάφνη (στάση Μετρό Άγ. Ιωάννης), τηλ.: 2109703158, 2109706865

Αίθουσα 1: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:30, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 17:15 / Κυρ. 11:30, 15:30, 17:15, Αίθουσα 2: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:10, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 22:20 3D, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 11:45, 14:00, 16:00, Αίθουσα 3: Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 18:30, 22:45, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 20:45, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 16:30 / Κυρ. 12:00, 14:15, 16:30, Αίθουσα 4: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:30 / Κυρ. 11:15, 13:30, 15:30, Αίθουσα 5: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ., Τετ. 17:50 / Παρ. – Τρ. 17:50, 20:30, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ., Τετ. 20:30, 23:10 / Παρ. – Τρ. 23:10, Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:45 / Κυρ. 11:45, 13:45, 15:45, Αίθουσα 6: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 19:40, Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 21:45, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 17:30

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ Λεωφ. Κηφισίας 215, Μαρούσι, τηλ.: 14560

Αίθουσα 1: Το δωμάτιο Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:30 / Σάβ. – Κυρ. 18:00, 20:30, Πενήντα αποχρώσεις του μαύρου Πέμ. – Τετ. 23:00, Αίθουσα 2: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 21:30, Μπελ & Σεμπαστιάν 2: Η περιπέτεια συνεχίζεται Σάβ. – Κυρ. 16:15, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Σάβ. – Κυρ. 18:30, Αίθουσα 3: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:30, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:30

ODEON STARCITY Λεωφ. Συγγρού 111 & Λεοντίου, Νέος Κόσμος, τηλ.: 14560

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:10, 22:30, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:40, Αίθουσα 2: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 19:30, 22:00 / Τρ. 22:00, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:30, Αίθουσα 3: Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:20, 18:30, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Αίθουσα 4: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 19:20, Οι μισητοί οκτώ Πέμ. – Τετ. 21:40, Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:10, Αίθουσα 5: Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ. – Τετ. 19:00, The Boy Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:20, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:50, Αίθουσα 6: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 18:20, 21:30, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:10, Αίθουσα 7: Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 18:00 3D, 20:20 3D, 22:50, Αίθουσα 8: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πεμ.-Τρ. 19:30, 22:10 / Τετ. 22:10, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:20, Αίθουσα 9: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 20:00, 23:10, Μπελ & Σεμπαστιάν 2: Η περιπέτεια συνεχίζεται Σάβ. – Κυρ. 17:50, Αίθουσα 10: Πενήντα αποχρώσεις του μαύρου Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:40, 20:40, 22:40 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, 18:40, 20:40, 22:40

STER CINEMAS Λεωφ. Δημοκρατίας 67Α, εμπορικό κέντρο ESCAPE, Ίλιον, τηλ.: 8018017837, 2108092690

Αίθουσα 1: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 18:50, 21:15, 23:40, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:10, 14:20, 16:30, Αίθουσα 2: Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:40 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 14:40, 16:40, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 18:40 3D, 20:50, 23:00, Αίθουσα 3: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:10 / Σάβ. – Κυρ. 15:45, 18:10, 00:00, Πενήντα αποχρώσεις του μαύρου Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30, Αίθουσα 4: Νοτιάς Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:00, 17:00, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:00, Αίθουσα 5: Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00, Η επιστροφή Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, 21:00 / Σάβ. 18:00, 21:00, 00:00, Αίθουσα 6: The Boy Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:30, 21:30, 23:30 / Σάβ. 21:30, 23:30, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30 / Σάβ. 13:30, 15:30, 17:30, 19:30 / Κυρ. 13:30, 15:30, 17:30, Αίθουσα 7: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10, 19:45, 22:20 / Σάβ. – Κυρ. 19:45, 22:20, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 12:50, 15:15, 17:10

VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, τηλ.: 2106104100, 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:30, 23:40, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:45 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 13:45, 15:45, Αίθουσα 2: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ. – Τετ. 16:15, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:10, Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 13:30, Αίθουσα 3: Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:00, 23:10, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:30 / Σάβ. – Κυρ. 14:15, 16:30, Αίθουσα 4: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 19:15, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:15, 14:30, 17:00, The Boy Πέμ. – Τετ. 21:40, 23:50, Αίθουσα 5: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:20, Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 15:15, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 19:45, 22:30, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 13:00

VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττικής Οδού), θέση Ψαλίδι, Μαρούσι, τηλ.: 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ. – Τετ. 19:20, Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:00, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:40 / Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:40, 16:40, Αίθουσα 2: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00, 19:50, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 14:20, 17:00, 19:50, 22:30, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 12:00, Αίθουσα 3: Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:10, 17:10 / Σάβ. – Κυρ. 12:45, 15:10, 17:10, Πενήντα αποχρώσεις του μαύρου Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:30, 23:40, Αίθουσα 4: Η επιστροφή Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:50, 19:00, 22:10 / Σάβ. – Κυρ. 19:00, 22:10, Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Σάβ. – Κυρ. 13:00 3D, 15:50 3D, Αίθουσα 5 – Cinema Europa: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:30, 18:50, 21:10, 23:30 / Σάβ. 14:10, 16:30, 18:50, 21:10, 23:30, Αίθουσα 6 – Cinema Europa: Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:40, 17:50 / Σάβ. 13:30, 15:40, 17:50, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 20:20, 22:50, Αίθουσα 7 – max screen: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 17:40, 21:00, 00:20, Αίθουσα 8: Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:30, 17:20 / Σάβ. – Κυρ. 13:40, 15:30, 17:20, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 21:20, 00:00, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 19:10 3D, Αίθουσα 9,:Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:50, 16:00, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 18:15, 20:45, 23:20, Αίθουσα 10: Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:15 / Σάβ. – Κυρ. 12:30, 14:30, 16:15, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:10, 22:20, 00:30, Αίθουσα 11: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:50 / Σάβ. – Κυρ. 14:00, 16:50, The Boy Πέμ. – Τετ. 19:40, 21:45, 23:50, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Σάβ. – Κυρ. 12:00, Αίθουσα 12: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 20:00, 23:10, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:20, 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:10, 15:20, 17:30, Αίθουσα 13 – gold class: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 23:10, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 20:00, Αίθουσα 14 – gold class: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:10, 22:15

VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου, εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, τηλ.: 2107566240, 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 18:50, 21:00, 23:10, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 2: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:10, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 20:15, 23:00, Αίθουσα 3: The Boy Πέμ. – Τετ. 21:30, 23:40, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 19:10, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Σάβ. – Κυρ. 17:10, Αίθουσα 4: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:10, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:20, Αίθουσα 5: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:45, 22:45, Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:30

VILLAGE SHOPPING AND MORE Θηβών 228 & Παρνασσού, Άγιος Ιωάννης Ρέντης, τηλ.: 2104215100, 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1 – Comfort: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:40, Αίθουσα 2 – Comfort: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 20:40, 23:20, Αίθουσα 3: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 20:30, Στην καρδιά της θάλασσας Πέμ. – Τετ. 18:00, Οι μισητοί οκτώ Πέμ. – Τετ. 22:40, Αίθουσα 4: Η επιστροφή Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:10, 22:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 19:10, 22:20, Αίθουσα 5: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 18:40, 21:20, 00:10, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:40, Αίθουσα 6: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:50, 22:20, Αίθουσα 7: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 21:10, 00:20, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00 3D / Σάβ. – Κυρ. 16:50 3D, 19:00 3D, Αίθουσα 8: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ. – Τετ. 17:20, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 20:10, 23:20, Αίθουσα 9: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:20, 21:50, Αίθουσα 10: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:10, 22:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:20, 19:10, 22:00, Αίθουσα 11: Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:20 / Σάβ. – Κυρ. 15:10, 17:20, Πενήντα αποχρώσεις του μαύρου Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:30, 23:30, Αίθουσα 12: Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:10, 20:20, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 15:30, 18:10, 20:20, 22:30, Αίθουσα 13: Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:45 / Σάβ. – Κυρ. 15:45, 17:45, The Boy Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:40, 23:50, Αίθουσα 14: Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:20, The Boy Πέμ. – Τετ. 20:40, 22:50, Αίθουσα 15: Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10 / Σάβ. – Κυρ. 15:00, 17:10, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 19:20, 21:30, 23:40, Αίθουσα 16: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:10, 20:30, 23:00 / Σάβ. – Κυρ. 15:50, 18:10, 20:30, 23:00, Αίθουσα 17: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 18:00, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:40, Αίθουσα 18: Πενήντα αποχρώσεις του μαύρου Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30, 20:30, 22:30, 00:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, 18:30, 20:30, 22:30, 00:30, Αίθουσα 20: Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50 / Σάβ. – Κυρ. 15:40, 17:50, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:40

VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη 3, Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, τηλ.: 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 17:40, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:40, Αίθουσα 2: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ. – Τετ. 18:15, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:30, Αίθουσα 3: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:10, 22:30, Αίθουσα 4: Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10, 19:20, 21:30, 23:40 / Σάβ. – Κυρ. 19:20, 21:30, 23:40, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 5: Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:45 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 17:45, The Boy Πέμ. – Τετ. 19:40, 21:50, 00:00, Αίθουσα 6: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:15, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, 18:30, Αίθουσα 7-VMAX: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:10, Αίθουσα 8 – Gold Class: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 23:00, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 20:30, Αίθουσα 9 – Gold Class: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:10

Κέντρο

ΑΑΒΟΡΑ ART CINEMA Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, τηλ.: 2106423271, 2106462253

Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ.-Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Ο μικρός πρίγκιπας (με υπότιτλους) Κυρ. 16:00

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Βασιλίσσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107782122, 2112112222

Αίθουσα 1: Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, 22:30 3D, Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 2: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 17:30, 20:00, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 22:20, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:00

ΑΣΤΟΡ Σταδίου 28, είσοδος από στοά Κοραή, Μετρό Πανεπιστήμιο, τηλ.: 2103211950

Mediterranea Πέμ. – Τετ. 22:10, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:00, Σε ακολουθεί Σάβ. 00:15, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:00

ΑΣΤΥ Κοραή 4, τηλ.: 2103221925

Δεσμοί αίματος Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:10, 22:10

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107773319, 2107700491

Αίθουσα 1: Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:10, 22:30, Αίθουσα 2: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:00

GAZARTE Βουτάδων 34, Γκάζι, τηλ.: 2103452277, 2103460347

Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

ΔΑΝΑΟΣ Λεωφ. Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106922655

Αίθουσα 1: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Δικός της Κυρ. 14:00, Αίθουσα 2: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 17:15, 19:45, 22:15, First Position Σάβ. – Κυρ. 15:30

ΕΛΛΗ Ακαδημίας 64, τηλ.: 2103632789

Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:10, 22:20

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON Πατριάρχου Ιωακείμ 5 & Ηροδότου, Κολωνάκι, τηλ.: 2107215944, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 17:20, 20:00, 22:40

ΙΝΤΕΑΛ Πανεπιστημίου 46, τηλ.: 2103826720

Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 17:30, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 19:45, 22:15

ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106469398, 2106445221

Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:20

ODEON ΟΠΕΡΑ Ακαδημίας 57, τηλ.: 2103622683

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 18:50, 22:00, Αίθουσα 2: Οι μισητοί οκτώ Πέμ. – Τετ. 21:30, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στον δρόμο Σάβ. – Κυρ. 19:30

ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, τηλ.: 2103609695, 2103612046

Αίθουσα 1: Mediterranea Πέμ. – Τετ. 18:00, Interruption Πέμ., Σάβ., Κυρ. 20:00 / Δευτ. – Τετ. 20:00, 22:00, And the engine is still running Παρ. – Κυρ. 22:30, Μια ξεχωριστή μέρα Κυρ. 12:00, Αίθουσα 2: 7 θυμοί Πέμ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 22:00 / Παρ. 18:00, 22:00, Πώς να σωπάσω Πέμ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, Interruption Παρ. 20:00

Αιγάλεω – Αγία Βαρβάρα

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Κουντουριώτη 40 και Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, τηλ.: 2105911390-370, 6932982051

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 21:45, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 2: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 20:30, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 18:00, 22:30, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:15

Αργυρούπολη – Άγιος Δημήτριος – Δάφνη

ODEON AΤΛΑΝΤΙΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 245, πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, τηλ.: 2109711511

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:40, Αίθουσα 2: Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 20:00, Πενήντα αποχρώσεις του μαύρου Πέμ. – Τετ. 18:10, 22:20

ΣΟΦΙΑ Ευσταθιάδου 2, πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, τηλ.: 2109927447, 2109917094

Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:30, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:45

Αχαρνών – Πατησίων

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS Λεωφ. Αλεξάνδρας & Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108219298

Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 18:20, 21:30

ΑΛΚΥΟΝΙΣ NEW STAR ART CINEMA Ιουλιανού 42-46, πλατεία Βικτωρίας, τηλ.: 2108220008, 2108220023, 2108220076

My Little Nightmare Παρ. 19:00 / Κυρ. 21:00, Γαλιλαίος Παρ 23:00, Ο αστακός Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 21:00 / Σάβ. – Κυρ. 23:00, Ιάκωβος ο ψεύτης Παρ. – Τετ. 17:00, Petal Dance Σάβ. 19:00, Ο μικρός πρίγκιπας (με υπότιτλους) Σάβ. – Κυρ. 15:00, Tokyo Losers Σάβ. 21:00, Tamako in Moratorium Κυρ. 19:00, Η όπερα της πεντάρας Δευτ.-Τετ. 23:00, Ο γιος του Σαούλ Δευτ. – Τετ. 19:00

ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA Τροίας 34 & Πατησίων 113, τηλ.: 2108810602, 6955466939

Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:30, Νοτιάς Πέμ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30

ΟΣΚΑΡ DIGITAL Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, τηλ.: 2102281563

Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:20, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:10

STUDIO NEW STAR ART CINEMA Σταυροπούλου 33, πλατεία Αμερικής, τηλ.: 2108640054

Ο γιος του Σαούλ Παρ. – Τετ. 22:15, Ουζερί Τσιτσάνης Παρ. – Κυρ. 17:00, Γαλιλαίος Παρ. – Τετ. 19:00, Το αγόρι και ο κόσμος Σάβ. – Κυρ. 15:30, Η μητέρα μου Δευτ. – Τετ. 17:00

ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, τηλ.: 2108222702, 2108215469

7 θυμοί Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 21:00, 23:00 / Κυρ. 23:00, Ο Θεός δεν μοιράζει καραμέλες Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, 19:45 / Κυρ. 18:00

Βάρκιζα – Γλυφάδα

ΒΑΡΚΙΖΑ Θάσου 22, τηλ.: 2108973926

Αίθουσα 1 3D Digital: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:15, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 21:00, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 2: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:10, 22:20, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:30

ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, τηλ.: 2109650318

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 18:20, 21:30, Αίθουσα 2: Πενήντα αποχρώσεις του μαύρου Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:10, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Σάβ. – Κυρ. 18:00

Ζωγράφου – Παγκράτι

ΠΑΛΑΣ Υμηττού 109, Παγκράτι, τηλ.: 2107511868

Το αλάτι της γης Πέμ. – Τετ. 22:40, Μήπως είσαι ο τύπος μου και άλλες αναζητήσεις περί έρωτος Πέμ. – Τετ. 18:20, Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 20:30

ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ Ριζάρη 24, Παγκράτι, τηλ.: 2107253915

Το μαργαριταρένιο κουμπί Πέμ. – Τετ. 17:25, 18:50, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:20

Ηράκλειο – Νέα Ιωνία

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital Λεωφ. Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, τηλ.: 2102826873, 2102825607

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:40, Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:00, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 2: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 18:15, 20:30, The Boy Πέμ. – Τετ. 22:45, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:30

Ίλιον – Άγιοι Ανάργυροι – Πετρούπολη

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ-ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα – Άγ. Ανάργυροι, τηλ.: 2102639208

Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 18:00, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:00, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:00, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:40

Καλλιθέα

CINE ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κρέμου 141, Καλλιθέα, τηλ.: 2102696960

Αίθουσα 1: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 19:00, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:15, 21:00, 22:50 / Σάβ. – Κυρ. 21:00, 22:50, Ο μικρός Νικόλας πάει διακοπές (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 13:30, 15:30, 17:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, Αίθουσα 2: Το γράμμα που άλλαξε τη ζωή μου Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30, Ο κήπος του Γιάλομ: Η φιλοσοφία μιας ζωής Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:00

Κορυδαλλός – Κερατσίνι

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, τηλ.: 2104960955

Ο μαγικός καθρέφτης Πεμ.-Τρ. 19:15, 21:00, 22:45 / Τετ. 19:15, 21:00, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:00

Κουκάκι – Νέος Κόσμος

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter Λεωφ. Συγγρού 106, τηλ.: 2109230081

Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, 22:00, Interruption Πεμ.-Κυρ. 00:00

Μαρούσι – Κηφισιά

ΔΙΑΝΑ Περικλέους 14, Μαρούσι, τηλ.: 2108028587

Νοτιάς Πεμ. – Κυρ. 18:10, Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Κυρ. 20:15, 22:25 / Δευτ. – Τετ. 18:10, 20:15, 22:25, Ένας άλλος κόσμος Σάβ. – Κυρ. 16:10

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Κηφισίας 245 (Ζηρίνειο), Κηφισιά, τηλ.: 2106233567, 2106232808

Αίθουσα 1: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:15, Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 16:15 / Κυρ. 11:30, 14:30, 16:15, Αίθουσα 2: Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:45, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 17:50, Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 15:45, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Κυρ. 11:45, 13:45

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta Δροσίνη 6, Κηφισιά, τηλ.: 2106231601, 2106231933

Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 15:15

Νέα Μάκρη – Μάτι – Ζούμπερι – Τύμβος

ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Λεωφ. Μαραθώνος 196, τηλ.: 2294069871

Η επιστροφή Πεμ.-Τρ. 21:00 / Τετ. 19:00, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πεμ.-Τρ. 18:00, Το αδελφάτο των ιπποτών της ελεεινής τραπέζης Τετ. 21:00

Νέα Σμύρνη – Παλαιό Φάληρο

ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA Κοτιαίου & Ελευθερίου Βενιζέλου, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109331280

Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:20, 22:30

CINERAMA DIGITAL CINEMA Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, τηλ.: 2109403593, 2109403595

Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:15, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:45, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:45

ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109313360

Αίθουσα 1: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:10, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 21:20, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 15:30, Αίθουσα 2: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 17:00, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 19:00, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:00

Πειραιάς

ΖΕΑ DIGITAL CINEMA Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, τηλ.: 2104521388

Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:15, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Παρ. – Κυρ. 17:30

ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Πλατεία Δημαρχείου, τηλ.: 2104225653

Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:10, Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 17:30

Περιστέρι

ΦΟΙΒΟΣ DIGITAL CINEMA Εθνικής Αντιστάσεως 3, στάση Μετρό Περιστέρι, τηλ.: 2105711105

Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 11:45, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ., Κυρ. 16:10, Ο νοτιάς Πέμ. – Κυρ. 17:50, Η επιστροφή Πεμ. – Κυρ. 20:00, The Boy Πεμ. – Κυρ. 22:45

Ρέντη

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84, τηλ.: 2104830330

Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:45 / Κυρ. 11:30, 17:45, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:10, 22:50, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 14:15, Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:00

Χαλάνδρι – Χολαργός – Μελίσσια

ΑΒΑΝΑ Κηφισίας 234 & Λυκούργου 3, τηλ.: 2106756546, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:20, 22:40

ΑΙΓΛΗ Λεωφ. Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, τηλ.: 2106841010

Αίθουσα 1: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:15, Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, Αίθουσα 2: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:00, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:45, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:00

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, τηλ.: 2106525122

Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 22:00, Το δωμάτιο Πέμ. – Τετ. 17:20, 19:40

Χαϊδάρι

ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1 Αγωνιστών Στρατοπέδου Χαϊδαρίου 49, Χαϊδάρι, τηλ.: 2105813470, 2105813450

Αίθουσα 1: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 17:45, 22:15, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 20:15, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλωττισμένο) Σάβ., Τετ. 16:15 / Κυρ. 12:00, 16:15, Αίθουσα 2 ART CINEMA: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:15, Ο μαγικός καθρέφτης Πέμ. – Τετ. 18:00, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλωττισμένο) Σάβ., Τετ. 16:00

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.