Οι ταινίες της εβδομάδας
Ιανουάριος 28, 2016
Αγώνες Κουνγκ Φου στο Νέο Ηράκλειο
Ιανουάριος 30, 2016

Πάμε σινεμά

Από την Πέμπτη 28 Ιανουαρίου έως την Τετάρτη 3 Φεβρουαρίου

Multiplex

ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta Πατησίων 140, τηλ.: 2108259975, 2108215327

Αίθουσα 1: Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 18:45, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00, The Boy Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:00, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Παρ. – Σάβ. 15:15, 17:00 / Κυρ. 12:00, 15:15, 17:00, Αίθουσα 2: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 20:15, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 22:15, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:00, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Παρ. – Κυρ. 16:15, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Κυρ. 12:15, 14:15, Αίθουσα 3: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:30, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. 15:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30, Αίθουσα 4: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:30, 23:00, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. 15:45 / Κυρ. 11:45, 13:45, 15:45

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, τηλ.: 2108983238, 2112112222

Αίθουσα 1: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:10, 22:40, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 2: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 19:50, Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 17:20, 22:10, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:20, Αίθουσα 3: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:20, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:30, Αίθουσα 4: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:00, Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:50

ΝΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Βουλιαγμένης 179, Δάφνη (στάση μετρό Άγ. Ιωάννης), τηλ.: 2109703158, 2109706865

Αίθουσα 1: Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:45 / Κυρ. 12:15, 14:30, 16:45, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ., Σάβ., Τετ. 19:00, 21:30, 24:00 / Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ. 19:00, 21:30, Αίθουσα 2: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:10, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 22:15, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00, Αίθουσα 3: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 22:00, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. 16:15, 18:00 / Κυρ. 11:45, 14:30, 16:15, 18:00, Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 19:45, Αίθουσα 4: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. 15:30 / Κυρ. 11:15, 13:30, 15:30, Αίθουσα 5: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:30, 23:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 11:30, 13:45, 16:00, Αίθουσα 6: Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 / Σάβ. 15:00, 17:00 / Κυρ. 12:30, 15:00, 17:00, Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 21:45, Το κορίτσι από τη Δανία Σάβ. – Κυρ. 19:15

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ Λεωφ. Κηφισίας 215, Μαρούσι, τηλ.: 14560

Αίθουσα 1: Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ. – Τετ. 18:30, The Boy Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Μπελ & Σεμπαστιάν 2: Η περιπέτεια συνεχίζεται Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 2: Οι μισητοί οκτώ Πέμ. – Τετ. 18:00, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 21:30, Αίθουσα 3: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:30, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30

ODEON STARCITY Λεωφ. Συγγρού 111 & Λεοντίου, Νέος Κόσμος, τηλ.: 14560 (από σταθερό 0,49 € ανά λεπτό και 0,98 € από κινητό ανά λεπτό)

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:10, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 2: Οι μισητοί οκτώ Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:40, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:10, Αίθουσα 3: The Boy Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:20, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ. – Τετ. 18:50, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:40, Αίθουσα 4: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 19:10, 21:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 5: Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:20, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Αίθουσα 6: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:40, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 21:00, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:20, Αίθουσα 7: Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:50, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:30, Αίθουσα 8: Joy Πέμ. – Τετ. 22:00, Carol Πέμ. – Τρ. 19:30, Μπελ & Σεμπαστιάν 2: Η περιπέτεια συνεχίζεται Σάβ. – Κυρ. 17:20, Αίθουσα 9: Brooklyn Πέμ. – Τετ. 18:00, Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τρ. 20:20, Steve Jobs Πέμ. – Τετ. 23:00, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:10, Αίθουσα 10: Η επιστροφή Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 23:10 / Σάβ. – Κυρ. 16:50, 20:00, 23:10

STER CINEMAS Λεωφ. Δημοκρατίας 67Α, εμπορικό κέντρο Escape, Ίλιον, τηλ.: 8018017837, 2108092690

Αίθουσα 1: Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:30, 15:30, 17:30, The Boy Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:30, 23:30, Αίθουσα 2: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 17:00, 20:00, 23:00, Μπελ & Σεμπαστιάν 2: Η περιπέτεια συνεχίζεται Σάβ. – Κυρ. 12:40, 14:40, Αίθουσα 3: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00, 18:40, 21:15, 23:50 / Σάβ. – Κυρ. 18:40, 21:15, 23:50, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:30, 14:30, 16:30, Αίθουσα 4: Η επιστροφή Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00, 19:00, 22:00 / Σάβ. – Κυρ. 19:00, 22:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:50, 14:50, 16:50, Αίθουσα 5: Η επιστροφή Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, 21:00 / Σάβ. 12:00, 15:00, 18:00, 21:00, 24:00 / Κυρ. 12:00, 15:00, 18:00, 21:00, Αίθουσα 6: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50, 20:10, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 20:10, 22:30, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 13:20, 15:40, 17:50, Αίθουσα 7: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 20:20, Το μυστικό στα μάτια τους Πέμ. – Τετ. 22:20, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:10, 18:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:10, 14:10, 16:10, 18:20

VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, τηλ.: 2106104100, 14848 (γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:45, 23:50, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:45 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 13:45, 15:45, Αίθουσα 2: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ. – Τετ. 16:15, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:10, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 14:00, Αίθουσα 3: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:30, 22:50, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:30, 16:00, Αίθουσα 4: Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:50 / Σάβ. – Κυρ. 12:15, 14:30, 16:50, The Boy Πέμ. – Τετ. 19:20, 21:30, 23:40, Αίθουσα 5: Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:45, 15:00, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:45, 22:30

VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττικής οδού), θέση Ψαλίδι, Μαρούσι, τηλ.: 14848 (γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Στην καρδιά της θάλασσας Πέμ. – Τετ. 19:20, Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:00, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ. – Τετ. 15:20, 17:20, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 13:20, Αίθουσα 2: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30, 20:20, 23:00 / Σάβ. – Κυρ. 14:10, 17:30, 20:20, 23:00, Αίθουσα 3: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 16:20, 18:50, 21:20, Το μυστικό στα μάτια τους Πέμ. – Τετ. 23:40, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:20, Αίθουσα 4: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:15 3D / Σάβ. – Κυρ. 13:20, 16:15 3D, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:10, Αίθουσα 5 – Cinema Europa: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. 17:50, 20:10 / Παρ. – Τετ. 17:50, 20:10, 22:30, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 15:30, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. 23:00, Αίθουσα 6 – Cinema Europa: The Boy Πέμ. – Τετ. 24:00, Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 19:20, Steve Jobs Πέμ. – Τετ. 21:30, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 15:00, 17:15, Αίθουσα 7 – max screen: Η επιστροφή Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:40, 21:00, 00:20 / Σάβ. – Κυρ. 21:00, 00:20, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 13:30, 16:00, 18:30, Αίθουσα 8: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 20:00, 20:00, 23:10, 23:10, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:30, 18:15 / Σάβ. – Κυρ. 12:50, 14:45, 16:30, 18:15, Αίθουσα 9: Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:45, 18:10 / Σάβ. – Κυρ. 13:10, 15:45, 18:10, The Boy Πέμ. – Τετ. 20:40, 22:50, Αίθουσα 10: Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 14:50, 17:00, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 19:10, 21:50, 00:30, Αίθουσα 11: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. 19:45 / Παρ. – Τετ. 19:45, 22:20, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. 22:20, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10 / Σάβ. – Κυρ. 12:10, 14:30, 17:10, Αίθουσα 12: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:15, 18:00, 20:45 / Σάβ. – Κυρ. 12:30, 15:15, 18:00, 20:45, Οι μισητοί οκτώ Πέμ. – Τετ. 23:30, Αίθουσα 13 – gold class: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 23:10, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 20:15, Αίθουσα 14 – gold class: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:10, 22:15

VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου, εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, τηλ.: 2107566240, 14848 (γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 19:20, The Boy Πέμ. – Τετ. 21:30, 23:40, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 2: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:40, 23:00, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ. – Τετ. 18:30, Αίθουσα 3: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 19:10, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 21:45, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:10, Αίθουσα 4: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 19:45, 22:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:30, Αίθουσα 5: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 20:15, 23:15, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:15

VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη 3, Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, τηλ.: 14848 (γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 17:00 / Τρ. 18:00, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 18:50, 21:20, 23:45 / Τρ. 23:00, Αίθουσα 2: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ. – Τετ. 18:15, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 21:00, 24:00, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:10, Αίθουσα 3: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 20:45, Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:30, The Boy Πέμ. – Τετ. 23:30, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:20, Αίθουσα 4: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τετ. 17:50, 20:10, 22:30 / Κυρ. 17:50, 20:10, 23:00 / Τρ. 22:30, Το κορίτσι από τη Δανία Τρ. 17:20, 20:00, Αίθουσα 5: The Boy Πέμ. – Τετ. 19:45, 21:50, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ. – Τετ. 17:40, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 6: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:30, 23:15, Αίθουσα 7-VMAX: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:10, Αίθουσα 8 – gold class: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 23:00, Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 20:15, Αίθουσα 9 – gold class: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:10

VILLAGE SHOPPING AND MORE Θηβών 228 & Παρνασσού, Άγιος Ιωάννης Ρέντης, τηλ.: 2104215100, 14848 (γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1 – Comfort: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 20:20, 23:00, Αίθουσα 2 – Comfort: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:40, Αίθουσα 3: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:50, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:10, 18:30, Steve Jobs Πέμ. – Τετ. 23:10, Αίθουσα 4: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:10, Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Σάβ. – Κυρ. 15:50, Αίθουσα 5: Star Wars: Η δύναμη ξυπνάει Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30, 21:20 / Σάβ. – Κυρ. 15:40, 18:30, 21:20, Αίθουσα 6: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:10, 21:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:40, 19:10, 21:30, Το μυστικό στα μάτια τους Πέμ. – Τετ. 23:50, Αίθουσα 7: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 18:00, 21:00, 00:10, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:10, Αίθουσα 8: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 17:00, 20:00, 23:10, Αίθουσα 9: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:50, 21:40, 00:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:50, 21:40, 00:20, Αίθουσα 10: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τετ. 17:50, 20:10, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 / Τρ. 17:50, 20:10, 23:00, Αίθουσα 11: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:50, 23:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:10, Αίθουσα 12: Το μυστικό στα μάτια τους Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:40 / Σάβ. – Κυρ. 15:00, 16:50, 18:40, Αίθουσα 13: Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:20, 18:20, The Boy Πέμ. – Τετ. 20:40, 22:50, Αίθουσα 14: Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:40 / Σάβ. – Κυρ. 15:40, 17:40, The Boy Πέμ. – Τετ. 19:40, 21:50, 24:00, Αίθουσα 15: Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10 / Σάβ. – Κυρ. 15:00, 17:10, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 19:20, 21:45, 00:10, Αίθουσα 16: Στην καρδιά της θάλασσας Πέμ. – Τετ. 17:20, 19:50, Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:20, Αίθουσα 17: Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 15:50, 18:00, Οι μισητοί οκτώ Πέμ. – Τετ. 20:10, 23:30, Αίθουσα 18: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:20, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 15:20, 17:30, Αίθουσα 20: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:50, 22:40

Κέντρο

ΑΑΒΟΡΑ ART CINEMA Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, τηλ.: 2106423271, 2106462253

Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:20, 22:30, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Κυρ. 16:00

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Βασιλίσσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107782122, 2112112222

Αίθουσα 1: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 17:30, 20:10, 22:40 / Δευτ. 17:30, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 2: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 17:30, 20:00, 22:20 / Δευτ. 17:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:30

ΑΣΤΟΡ Σταδίου 28, τηλ.: 2103211950

Mediterranea Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, 22:00, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Σε ακολουθεί Σάβ. 24:00

ΑΣΤΥ Κοραή 4, τηλ.: 2103221925, Δεσμοί αίματος Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:10, 22:10

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107773319, 2107700491

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 16:30, 19:20, 22:10, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 18:20, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 21:00, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ. – Τετ. 16:30

GAZARTE Βουτάδων 34, Γκάζι, τηλ.: 2103452277, 2103460347

Η επιστροφή Πέμ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, 21:00 / Παρ. – Σάβ. 19:00, 22:00

ΔΑΝΑΟΣ Λεωφ. Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106922655

Αίθουσα 1: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, First Position Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 2: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 17:15, 19:45, 22:15, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. 15:30

ΕΛΛΗ Ακαδημίας 64, τηλ.: 2103632789

Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:10, 22:20

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON Πατριάρχου Ιωακείμ 5 & Ηροδότου, Κολωνάκι, τηλ.: 2107215944

Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 17:20, 20:00, 22:40

ΙΝΤΕΑΛ Πανεπιστημίου 46, τηλ.: 2103826720, Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, 22:15

ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106469398, 2106445221

Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:20, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:30

ODEON ΟΠΕΡΑ Ακαδημίας 57, τηλ.: 2103622683

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 18:50, 22:00, Αίθουσα 2: Οι μισητοί οκτώ Πέμ. – Τετ. 21:30, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ. – Τετ. 19:30

ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, τηλ.: 2103609695, 2103612046

Αίθουσα 1: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:00, Interruption Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:00, Το βλέμμα του Οδυσσέα Κυρ. 12:00, Αίθουσα 2: Mediterranea Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:00, Πώς να σωπάσω Πέμ. – Τετ. 18:00

Αιγάλεω – Αγία Βαρβάρα

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, τηλ.: 2105911390-370, 6932982051

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:00, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ. – Τετ. 17:15, Αίθουσα 2: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 18:15, 20:20, 22:30, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:15

Αργυρούπολη – Άγιος Δημήτριος – Δάφνη

ODEON AΤΛΑΝΤΙΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 245, πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, τηλ.: 2109711511

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 18:15, 21:30, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:20, Αίθουσα 2: Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 18:00, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 20:30

ΣΟΦΙΑ Ευσταθιάδου 2, πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, τηλ.: 2109927447, 2109917094

Νοτιάς Πέμ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30, 20:30, 22:30 / Παρ. 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 20:30, 22:30, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 18:30

Αχαρνών – Πατησίων

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS Λεωφ. Αλεξάνδρας & Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108219298

Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 18:20, 21:30

ΑΛΚΥΟΝΙΣ NEW STAR ART CINEMA Ιουλιανού 42-46, πλατεία Βικτωρίας, τηλ.: 2108220008, 2108220023, 2108220076

Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 23:00, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Πέμ. – Παρ. 17:00 / Σάβ. 15:00, Ιάκωβος ο ψεύτης Πέμ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τρ. 19:00, Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 21:00, Στην κόψη του ξυραφιού Παρ. 19:00, Ο μικρός πρίγκιπας (με υπότιτλους) Σάβ. – Τετ. 17:00, Tokyo Losers Τετ. 19:00

ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA Τροίας 34 & Πατησίων 113, τηλ.: 2108810602, 6955466939

Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:00, Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 21:00, Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 19:10

ΟΣΚΑΡ DIGITAL Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, τηλ.: 2102281563

Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Πέμ. – Κυρ. 16:30, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:15, 22:30

STUDIO NEW STAR ART CINEMA Σταυροπούλου 33, πλατεία Αμερικής, τηλ.: 2108640054

Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 19:00, Ιάκωβος ο ψεύτης Πέμ. – Κυρ. 23:00 / Δευτ. – Τετ. 17:00, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Κυρ. 21:00, Η μητέρα μου Πέμ. – Κυρ. 17:00, Το αγόρι και ο κόσμος Σάβ. – Κυρ. 15:30, Ο αστακός Δευτ. – Τετ. 23:00, Ο γιος του Σαούλ Δευτ. – Τετ. 21:00

ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, τηλ.: 2108222702, 2108215469

Κλειστό (μουσικές εκδηλώσεις) Πέμ., Σάβ., Κυρ., Δευτ. / Τρ. – Τετ., Το κεντρί Παρ. 16:45, Οι ασυγχώρητοι Παρ. 21:15, Στη φωλιά του κούκου Παρ. 19:00

Βάρκιζα – Γλυφάδα

ΒΑΡΚΙΖΑ Θάσου 22, τηλ.: 2108973926

Αίθουσα 1 3D Digital: Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 18:45, 21:45, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Παρ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 2: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:15, 22:30, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Παρ. – Κυρ. 16:30

ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, τηλ.: 2109650318

Αίθουσα 1: Η επιστροφή Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 22:00, 22:00 / Σάβ. – Κυρ. 18:50, 22:00, 22:00, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, Μπελ & Σεμπαστιάν 2: Η περιπέτεια συνεχίζεται Σάβ. – Κυρ. 16:40, Αίθουσα 2: The Boy Πέμ. – Τετ. 23:00, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:50, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Σάβ. – Κυρ. 17:40

Ζωγράφου – Παγκράτι

ΠΑΛΑΣ Υμηττού 109, Παγκράτι, τηλ.: 2107511868

Το αλάτι της γης Πέμ. – Τετ. 22:40, Μήπως είσαι ο τύπος μου και άλλες αναζητήσεις περί έρωτος Πέμ. – Τετ. 18:20, Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 20:30

ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ Ριζάρη 24, Παγκράτι, τηλ.: 2107253915

Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:50, 22:10

Ηράκλειο – Νέα Ιωνία

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital Λεωφ. Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, τηλ.: 2102826873, 2102825607

Αίθουσα 1: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:00, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:40, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 2: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, 22:45, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00

Ίλιον – Άγιοι Ανάργυροι – Πετρούπολη

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ-ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα – Άγ. Ανάργυροι, τηλ.: 2102639208

Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:45, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 16:00, 18:00 / Τετ. 18:00

Καλλιθέα

CINE ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κρέμου 141, Καλλιθέα, τηλ.: 2102696960

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 19:00, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:30, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 21:00, 23:00, Αίθουσα 2: Ο κήπος του Γιάλομ: Η φιλοσοφία μιας ζωής Πέμ. – Τετ. 19:00, Ταξίδι στην Ιταλία Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30, Αεροπλάνα 2: Ιπτάμενοι πυροσβέστες (μεταγλ.) Σάβ. 13:30, 15:30, 17:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30, 17:30

Κορυδαλλός – Κερατσίνι

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, τηλ.: 2104960955

Η μητέρα μου Πέμ. – Τετ. 21:00, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:15 / Σάβ. 17:00, 19:00 / Κυρ. 11:00, 17:00, 19:00, Νοτιάς Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00 / Σάβ. – Κυρ. 22:45

Κουκάκι – Νέος Κόσμος

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter Λεωφ. Συγγρού 106, τηλ.: 2109230081

Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, 22:00, Interruption Πέμ. – Κυρ. 24:00

Μαρούσι – Κηφισιά

ΔΙΑΝΑ Περικλέους 14, Μαρούσι, τηλ.: 2108028587

Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:10, Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:25, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. 16:30 / Κυρ. 11:30, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Κυρ. 16:20

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Κηφισίας 245 (Ζηρίνειο), Κηφισιά, τηλ.: 2106233567, 2106232808

Αίθουσα 1: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:15, Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Παρ. – Σάβ. 16:15 / Κυρ 14:30, 16:15, Αίθουσα 2: Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 18:15, 20:30, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 22:45, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Παρ. – Κυρ. 16:00, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Κυρ. 11:45, 13:45

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta Δροσίνη 6, Κηφισιά, τηλ.: 2106231601, 2106231933

Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:15

Νέα Μάκρη – Μάτι – Ζούμπερι – Τύμβος

ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Λεωφ. Μαραθώνος 196, τηλ.: 2294069871

Νοτιάς Πέμ. – Τρ. 21:00 / Τετ. 19:00, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Πέμ. – Τρ. 18:00, Μακριά από τους ανθρώπους Τετ. 21:00

Νέα Σμύρνη – Παλαιό Φάληρο

ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA Κοτιαίου & Ελευθερίου Βενιζέλου, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109331280

Η ολοκαίνουργια… Καινή Διαθήκη Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:20, 22:30

CINERAMA DIGITAL CINEMA Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, τηλ.: 2109403593, 2109403595

Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 18:15, 20:30, 22:45, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:00, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:45

ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109313360

Αίθουσα 1: Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:30, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Αίθουσα 2: Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:20, 22:25, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:15

Πειραιάς

ΖΕΑ DIGITAL CINEMA Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, τηλ.: 2104521388

Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Πέμ. – Τετ. 17:30, Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:15, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Παρ. – Κυρ. 16:00, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Κυρ. 11:30

ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Πλατεία Δημαρχείου, τηλ.: 2104225653

Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 18:00, Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:20, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00

Περιστέρι

ΦΟΙΒΟΣ DIGITAL CINEMA Εθνικής Αντιστάσεως 3, στάση μετρό Περιστέρι, τηλ.: 2105711105

Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:15, Ο Νοτιάς (μεταγλ.) Πέμ. – Κυρ. 17:20 Η επιστροφή 19:30, Πέμ. – Κυρ. 22:15

Ρέντη

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84, τηλ.: 2104830330

Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ. 16:45, 18:45 / Κυρ. 11:30, 16:45, 18:45, Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:00

Χαλάνδρι – Χολαργός – Μελίσσια

ΑΒΑΝΑ Κηφισίας 234 & Λυκούργου 3, τηλ.: 2106756546

Η επιστροφή Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 18:30, 21:30 / Δευτ. 21:30

ΑΙΓΛΗ Λεωφ. Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, τηλ.: 2106841010

Αίθουσα 1: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:30, 22:45, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 2: Το μεγάλο σορτάρισμα Πέμ. – Τετ. 22:15, Νοτιάς Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:30

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, τηλ.: 2106525122

Η επιστροφή Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:30, Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο Παρ. – Κυρ. 16:30

Χαϊδάρι

ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1 Αγωνιστών Στρατοπέδου Χαϊδαρίου 49, Χαϊδάρι, τηλ.: 2105813470, 2105813450

Αίθουσα 1: Το κορίτσι από τη Δανία Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, 22:20, Barbie & οι μυστικοί πράκτορες (μεταγλ.) Σάβ., Τετ. 16:15 / Κυρ. 12:00, 16:15, Αίθουσα 2 ART CINEMA: Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου Πέμ. – Τετ. 17:15, 19:45, 22:15, Κοκορόκι: Ο ήρωας της φάρμας (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:45, Ο μικρός πρίγκιπας (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:00

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.