Χριστούγεννα στον καναπέ! Τα καλύτερα φιλμ
Δεκέμβριος 14, 2015
Μάφιν με λουκανικάκια
Δεκέμβριος 17, 2015

Πάμε σινεμά

Από Πέμπτη 17 Δεκεμβρίου έως Τετάρτη 23 Δεκεμβρίου

Multiplex

ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta Πατησίων 140, τηλ.: 2108259975, 2108215327

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 19:15, 21:45 / Δευτ. 21:45, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Σάβ. 15:00 3D, 17:00 3D / Κυρ. 12:00 3D, 15:00 3D, 17:00 3D / Δευτ. – Τετ. 17:00 3D, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 20:15, 23:00, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:45, Ένας άλλος κόσμος Σάβ. – Κυρ. 15:15, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Κυρ. 11:45, 13:30, Αίθουσα 3: Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. 13:30, 15:45, 18:00 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:45, 18:00, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Αίθουσα 4: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. 14:00 / Κυρ. 11:45, 14:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:20

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, τηλ.: 2108983238, 2112112222

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, 22:15, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:30, Αίθουσα 2: Spectre Πέμ. – Τετ. 21:40, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:10, Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 17:00, Αίθουσα 3: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:00, 23:10, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 4: Ατίθασες Πέμ. – Τετ. 20:00, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 22:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00

ΝΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Βουλιαγμένης 179, Δάφνη (στάση Μετρό Αγ. Ιωάννης), τηλ.: 2109703158, 2109706865

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. 16:30 / Κυρ. 12:30, 14:30, 16:30, Αίθουσα 2: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:15, 21:45 / Παρ. – Κυρ. 21:45, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:15 3D / Παρ. 17:15 3D, 19:15 / Σάβ. 15:15 3D, 17:15 3D, 19:15 / Κυρ. 11:15 3D, 13:15 3D, 15:15 3D, 17:15 3D, 19:15, Αίθουσα 3: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 17:30, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. 15:15 / Κυρ. 12:15, 15:15, Αίθουσα 4: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:15, 19:45, 22:15, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. 15:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30, Αίθουσα 5: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Τετ. 21:40, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:40, 19:40 / Σάβ. 15:40, 17:40, 19:40 / Κυρ. 11:45, 13:45, 15:40, 17:40, 19:40, Spectre Παρ. – Τρ. 22:00, Αίθουσα 6: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:30, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. 16:45 / Κυρ. 12:45, 14:45, 16:45

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ Λεωφ. Κηφισίας 215, Μαρούσι, τηλ.: 14560

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30, Αίθουσα 2: Carol Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:30, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 23:00, Αίθουσα 3: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:10, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 22:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00

ODEON STARCITY Λεωφ. Συγγρού 111 & Λεοντίου, Νέος Κόσμος, τηλ.: 14560 (από σταθερό 0,49 € ανά λεπτό και 0,98 € από κινητό ανά λεπτό)

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πεμ. – Παρ. 20:00, 22:30 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:30, 20:00, 22:30 / Δευτ. 22:30 / Τρ. 20:30, 23:00, Αίθουσα 2: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 19:40, 22:10, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:40, Αίθουσα 3: Carol Πέμ. – Τετ. 20:40, 23:10, Ανατριχίλες Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:10, 18:30, Αίθουσα 4: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:50, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:00 / Τετ. 18:00, Αίθουσα 5: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 20:30, 23:00 / Τρ. 22:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τετ. 18:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:20, 18:20 / Τρ. 18:00, Αίθουσα 6: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:00, Αίθουσα 7: Η κόρη του Ρέμπραντ Πέμ. – Τετ. 21:10, Το πρόγραμμα Πέμ. – Τετ. 23:10, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πεμ. – Παρ. 19:10 3D / Σάβ. – Τετ. 17:10 3D, 19:10 3D, Αίθουσα 8: Spectre Πέμ. – Τετ. 22:20, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:20, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:20, Αίθουσα 9: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:50, 22:40 / Σάβ. – Κυρ. 16:50, 19:50, 22:40, Αίθουσα 10: Μια φορά το χρόνο Πέμ. – Τετ. 19:30, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 22:00, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:40

STER CINEMAS Λεωφ. Δημοκρατίας 67Α, εμπορικό κέντρο Escape, Ίλιον, τηλ.: 8018017837, 2108092690

Αίθουσα 1: Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:40 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 14:40, 16:40, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:00, 23:30, Αίθουσα 2: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:30, 24:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:50 3D / Σάβ. – Κυρ. 12:50 3D, 14:50 3D, 16:50 3D, Αίθουσα 3: Το πρόγραμμα Πέμ., Σάβ., Τετ. 20:40 / Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ. 23:00, Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Σάβ., Τετ. 23:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:20, 18:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:20, 16:20, 18:20, Spectre Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ. 20:15, Αίθουσα 4: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00, 19:30, 22:00 / Σάβ. 17:00, 19:30, 22:00, 00:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:00, Αίθουσα 5: Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00, 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Αίθουσα 6: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 21:15 / Σάβ. 21:15, 00:10, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10, 19:10 / Σάβ. – Κυρ. 13:10, 15:10, 17:10, 19:10, Αίθουσα 7: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 21:40, Ανατριχίλες Πέμ. – Τετ. 23:50, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:40, 19:40 / Σάβ. – Κυρ. 13:40, 15:40, 17:40, 19:40

VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, τηλ.: 2106104100, 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 19:15, 21:40, 00:10, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 12:30 3D, 14:40, 17:00, Αίθουσα 2: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:50, 18:20, 20:45, 23:10 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 13:20, 15:50, 18:20, 20:45, 23:10, Αίθουσα 3: Spectre Πέμ. – Τετ. 22:00, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:00, 17:20 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 13:00, 15:00, 17:20, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 19:30, Αίθουσα 4: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 23:50, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 21:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 16:30, 18:50 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 12:00, 14:10, 16:30, 18:50, Αίθουσα 5: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:40 3D, 17:50 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 13:30, 15:40 3D, 17:50

VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττικής οδού), θέση Ψαλίδι, Μαρούσι, τηλ.: 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 22:50, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 20:15, Ο καλόσαυρος (με υπότιτλους) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10 / Σάβ. – Κυρ. 17:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. 15:30 / Κυρ. 13:00, 15:30 / Τετ. 12:50, 14:50, Αίθουσα 2: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:10, 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 17:50 / Τετ. 13:00, 15:10, 17:30, Αίθουσα 3: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30, 21:15, 24:00 / Σάβ. – Κυρ. 18:10, 21:15, 24:00, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 16:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:30, 16:20 / Τετ. 12:30, 14:40, 16:30, Αίθουσα 4: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τρ. 17:00, 19:30, 22:00, 00:30 / Τετ. 14:10, 17:00, 19:30, 22:00, 00:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:15, Αίθουσα 5 – Cinema Europa: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:30, 23:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:30, 15:15, 18:00, 20:30, 23:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:50, 18:00 / Τετ. 13:40, 15:50, 18:00, Αίθουσα 6 – Cinema Europa: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:30 / Τετ. 13:30, 15:30, Η κόρη του Ρέμπραντ Πέμ. – Τετ. 23:10, Το πρόγραμμα Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50 / Σάβ. – Κυρ. 18:20, Ανατριχίλες Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:40 / Σάβ. – Κυρ. 13:15, 15:40, 20:40, Αίθουσα 7 – max screen: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:15, 21:00, 23:45 / Σάβ. – Κυρ. 21:00, 23:45 / Τετ. 15:00, 18:15, 21:00, 23:45, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 13:30, 16:00, 18:30, Αίθουσα 8: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:10, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 16:50 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 15:00, 17:10 / Τετ. 12:10, 14:20, 16:50, Αίθουσα 9: Spectre Πέμ. – Τετ. 19:40, 22:40, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:40, 17:40 / Σάβ. – Κυρ. 12:50, 14:50, 17:40 / Τετ. 13:20, 15:40, 17:40, Αίθουσα 10: Spectre Πέμ. – Τετ. 24:00, Ένας άλλος κόσμος Πεμ. – Παρ. 16:10, 19:00, 21:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:40, 16:10, 19:00, 21:30 / Δευτ. – Τετ. 13:10, 16:10, 19:00, 21:30, Αίθουσα 11: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:10, 14:40, 16:50 / Τετ. 14:00, 17:00, Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 21:40, 00:10, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 19:10, Αίθουσα 12: Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:20, 15:00 / Τετ. 12:00, 14:30, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:20, 19:50, 22:20, Αίθουσα 13 – gold class: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:15, 20:45, 23:15, Αίθουσα 14 – gold class: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:45, 22:15 / Σάβ. – Κυρ. 17:15, 19:45, 22:15

VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου, Εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, τηλ.: 2107566240, 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:30, 22:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:00, 19:30, 22:00, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 21:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:15 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:10, 19:20, Αίθουσα 3: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 20:00, Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 22:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 18:00 / Τετ. 16:10, 18:00, Αίθουσα 4: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 18:15 / Τετ. 16:00, 18:15, Αίθουσα 5: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:45, 21:15, 23:45, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Τετ. 16:30

VILLAGE SHOPPING AND MORE Θηβών 228 & Παρνασσού, Αγιος Ιωάννης Ρέντης, τηλ.: 2104215100, 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1 – Comfort:Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Αίθουσα 2 – Comfort: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:00, 23:30, Αίθουσα 3: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 15:50, 18:00 / Τετ. 13:40, 15:50, 18:00, Η κόρη του Ρέμπραντ Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:20, Αίθουσα 4: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 21:50, 00:20, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:10, 19:30 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:00, 17:10, 19:30, Αίθουσα 5: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:10, 20:40, 23:10 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:50, 18:10, 20:40, 23:10, Αίθουσα 6: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:10, 18:20 / Τετ. 14:10, 16:10, 18:20, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:20, 22:50, Αίθουσα 7: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:30, 20:00, 22:30 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, Αίθουσα 8: Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:50 3D / Σάβ. – Κυρ. 16:40 3D, 18:50 3D / Τετ. 14:30 3D, 16:40 3D, 18:50 3D, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:40, Αίθουσα 9: Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:20 / Σάβ. – Κυρ. 15:20, 17:20 / Τετ. 13:20, 15:20, 17:20, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:20, Αίθουσα 10: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:40 / Σάβ. – Κυρ. 15:30, 17:40 / Τετ. 13:30, 15:30, 17:40, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 19:40, 22:10, Αίθουσα 11: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:10 / Σάβ. – Κυρ. 15:10, 17:10 / Τετ. 13:00, 15:10, 17:10, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:10, 22:00, Αίθουσα 12: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:40, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:50 / Σάβ. – Κυρ. 15:40, 17:50 / Τετ. 13:30, 15:40, 17:50, Αίθουσα 13: Spectre Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:00, 22:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:00, 19:00, 22:00, Αίθουσα 14: Spectre Πέμ. – Τετ. 20:00, 23:00, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:10 / Σάβ. – Κυρ. 16:20, 18:10 / Τετ. 14:20, 16:20, 18:10, Αίθουσα 15: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:20, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:10, 18:20 / Τετ. 14:00, 16:10, 18:20, Αίθουσα 16: Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:40 / Σάβ. – Κυρ. 15:30, 17:40 / Τετ. 13:00, 15:30, 17:40, Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:20, Αίθουσα 17: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:00, 21:00, 23:50 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:10, 18:00, 21:00, 23:50, Αίθουσα 18: Ανατριχίλες Πέμ. – Τρ. 17:00, 19:10, 21:20, 23:30 / Τετ. 14:50, 17:00, 19:10, 21:20, 23:30, Αίθουσα 19: Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:30 / Τετ. 13:40, 16:00, 18:30, Ο τελευταίος κυνηγός μαγισσών Πέμ. – Τετ. 20:50, Το πρόγραμμα Πέμ. – Τετ. 23:00, Αίθουσα 20: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:00, 21:30, 24:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, 19:00, 21:30, 24:00 / Τετ. 13:50, 16:30, 19:00, 21:30, 24:00

VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη 3, Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, τηλ.: 14848 (Γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τρ. 17:30, 20:00, 22:30 / Τετ. 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 21:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:30 / Τετ. 13:00, 15:10, 17:10, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 19:15, Αίθουσα 3: Spectre Πέμ. – Τετ. 22:15, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:50 / Τετ. 14:30, 16:50, Αίθουσα 4: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τρ. 17:15 / Τετ. 15:00, 17:15, Αίθουσα 5: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 20:00, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 23:15, Ανατριχίλες Πέμ. – Τετ. 17:50, Minions (μεταγλ.) Τετ. 15:40, Αίθουσα 6: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:30, 23:00 / Σάβ. – Κυρ. 18:00, 20:30, 23:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:20 / Τετ. 16:00, 18:20, Αίθουσα 7 – VMAX: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:40, 21:15, 23:15 / Σάβ. – Κυρ. 21:15, 23:50, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:15, 18:30, Αίθουσα 8 – Gold Class: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:00, 23:30, Αίθουσα 9 – Gold Class: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30

Κέντρο

ΑΑΒΟΡΑ ART CINEMA Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, τηλ.: 2106423271, 2106462253

Ατίθασες Πέμ. – Τετ. 18:20, 20:20, Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 22:20, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Βασιλίσσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107782122, 2112112222

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, 22:15, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Κυρ. 15:30, Αίθουσα 2: Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 18:30, 21:00, 23:10 / Τρ. 23:10, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:30

ΑΣΤΟΡ Σταδίου 28, είσοδος από στοά Κοραή, Μετρό Πανεπιστήμιο, τηλ.: 2103211950

Ο διαιτητής Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, 22:00, Το μικρό νησί Παρ. – Σάβ. 16:00, Ο θαυματοποιός Κυρ. 16:00

ΑΣΤΥ Κοραή 4, τηλ.: 2103221925

Το μαργαριταρένιο κουμπί Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:10, 22:10

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107773319, 2107700491

Αίθουσα 1: Carol Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, 22:20, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00

GAZARTE Βουτάδων 34, Γκάζι, τηλ.: 2103452277, 2103460347

Carol Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

ΔΑΝΑΟΣ Λεωφ. Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106922655

Αίθουσα 1: Με το κεφάλι ψηλά Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 17:30, 20:00, 22:30 / Δευτ. 17:30, 22:40, Xenia Κυρ. 14:00, Αίθουσα 2: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:50, 22:10, The Thing About Greece… A Snowboard Documentary Σάβ. – Κυρ. 15:45

ΕΛΛΗ Ακαδημίας 64, τηλ.: 2103632789

Με το κεφάλι ψηλά Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, 22:20

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON Πατριάρχου Ιωακείμ 5 & Ηροδότου, Κολωνάκι, τηλ.: 2107215944

Carol Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30

ΙΝΤΕΑΛ Πανεπιστημίου 46, τηλ.: 2103826720

Ο ηλίθιος Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:50, 22:10

ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106469398, 2106445221

Ο ηλίθιος Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30

ODEON ΟΠΕΡΑ Ακαδημίας 57, τηλ.: 2103622683

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30, Αίθουσα 2: Νιότη Πέμ. – Τετ. 20:30, Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 23:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:30 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:30, 18:30

ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, τηλ.: 2103609695, 2103612046

Αίθουσα 1: Με το κεφάλι ψηλά Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:35, 21:45, Αίθουσα 2: Πέρασα κι εγώ από κει κι είχα παπούτσια από χαρτί Πέμ. – Τετ. 17:45, Ο ηλίθιος Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:45

Αιγάλεω – Αγία Βαρβάρα

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, τηλ.: 2105911390-370, 6932982051

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Κυρ. 11:30, 16:00, Αίθουσα 2: Ατίθασες Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:00, Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 18:00, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Παρ. – Κυρ. 16:30

Αργυρούπολη – Άγιος Δημήτριος – Δάφνη

ΑΤΛΑΝΤΙΣ 3D DIGITAL Λεωφ. Βουλιαγμένης 245, πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, τηλ.: 2109711511

Αίθουσα 1: Carol Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, 22:20, Αίθουσα 2: Με το κεφάλι ψηλά Πέμ. – Τετ. 17:20, 19:40, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 22:00

ΣΟΦΙΑ Ευσταθιάδου 2, πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, τηλ.: 2109927447, 2109917094

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 22:30 / Παρ. 18:45, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Παρ. 17:00

Αχαρνών – Πατησίων

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS Λεωφ. Αλεξάνδρας & Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108219298

Carol Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:25

ΑΛΚΥΟΝΙΣ NEW STAR ART CINEMA Ιουλιανού 42-46, πλατεία Βικτωρίας, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108220008, 2108220023, 2108220076

Διαγωνιστικό μυθοπλασίας Α’ μέρος Πέμ. 21:00, Διαγωνιστικό μικρού μήκους ντοκιμαντέρ Α’ μέρος Πέμ. 22:30, Διαγωνιστικό μυθοπλασίας Β’ μέρος Παρ. 21:00, Διαγωνιστικό μυθοπλασίας Γ’ μέρος Παρ. 22:45, Ο γιος του Σαούλ Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 19:00, Διαγωνιστικό μυθοπλασίας Ε’ μέρος Κυρ. 21:00, Διαγωνιστικό μικρού μήκους ντοκιμαντέρ Β’ μέρος Κυρ. 22:35, Video dance διαγωνιστικό Δευτ. 21:00, Διαγωνιστικό μυθοπλασίας ΣΤ’ μέρος Δευτ. 21:20, Διαγωνιστικό μυθοπλασίας Ζ’ μέρος Δευτ. 23:00, Ψ Δευτ. – Τετ. 17:45, Διαγωνιστικό μεσαίου και μεγάλου μήκους ντοκιμαντέρ μέρος Α’ Τρ. 21:00, Εξόριστος στην κεντρική λεωφόρο Τετ. 21:00

ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA Τροίας 34 & Πατησίων 113, τηλ.: 2108810602, 6955466939

Dheepan: ο άνθρωπος χωρίς πατρίδα Πέμ. – Τετ. 22:10, Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:10

ΟΣΚΑΡ DIGITAL Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, τηλ.: 2102281563

Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Κυρ. 11:30, 16:00, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, τηλ.: 2108222702, 2108215469

Αφιέρωμα: Χοντρός Λιγνός Πέμ. – Τετ. 21:00

STUDIO NEW STAR ART CINEMA Σταυροπούλου 33, πλατεία Αμερικής, τηλ.: 2108640054

Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 23:00, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 21:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:45, Σπουδαστικό διαγωνιστικό Α’ μέρος Πεμ 18:30, Διαγωνιστικό σπουδαστικό Β’ μέρος Παρ. 18:30, Διαγωνιστικό πειραματικό Σάβ. 18:30, Κράτησέ με Σάβ. 19:30, Το αγόρι και ο κόσμος Σάβ. – Κυρ. 13:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:00, Διαγωνιστικό μυθοπλασίας Δ’ μέρος Κυρ. 20:00, Κινούμενα σχέδια Α’ μέρος Κυρ. 21:35, Ελληνικό πληροφοριακό Δευτ. 18:30, Διαγωνιστικό κινούμενα σχέδια Β’ μέρος Δευτ. 20:00, Το πήδημα του Κατσαντώνη και ο μπάρμπα Λάμπρος Τρ. 20:00, Video art διαγωνιστικό Τρ. 18:30, Διαγωνιστικό μεσαίου και μεγάλου μήκους ντοκιμαντέρ μέρος B’ Τετ. 18:30

Βάρκιζα – Γλυφάδα

ΒΑΡΚΙΖΑ Θάσου 22, τηλ.: 2108973926

Αίθουσα 1 3D Digital: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30 3D, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:15, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:45 3D

ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, τηλ.: 2109650318

Αίθουσα 1: Carol Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:10, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:20

Ζωγράφου – Παγκράτι

ΠΑΛΑΣ Υμηττού 109, Παγκράτι, τηλ.: 2107511868

Το αλάτι της γης Πέμ. – Τετ. 22:30, Μήπως είσαι ο τύπος μου και άλλες αναζητήσεις περί έρωτος Πέμ. – Τετ. 20:35, Αγνωστη γη Πέμ. – Τετ. 18:45

ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ Ριζάρη 24, Παγκράτι, τηλ.: 2107253915

Το μαργαριταρένιο κουμπί Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:10, 22:10

Ηράκλειο – Νέα Ιωνία

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital Λεωφ. Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, τηλ.: 2102826873, 2102825607

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. 16:15, 18:00 / Κυρ. 11:30, 16:15, 18:00, Αίθουσα 2: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:00, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 21:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00

Ίλιον – Άγιοι Ανάργυροι – Πετρούπολη

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ-ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα – Άγ. Ανάργυροι, τηλ.: 2102639208

Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:15, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00, 18:00 / Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

Καλλιθέα

CINE ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κρέμου 141, Καλλιθέα, τηλ.: 2102696960

Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:40, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:15, 19:00 / Σάβ. 17:15, Άγνωστη γη Σάβ. 19:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. 13:30, 15:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30

Κορυδαλλός – Κερατσίνι

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, τηλ.: 2104960955

Κλειστό Πεμ. – Παρ., Chevalier Σάβ. – Κυρ. 21:00, 23:00 / Δευτ. – Τετ. 19:00, 21:00

Κουκάκι – Νέος Κόσμος

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter Λεωφ. Συγγρού 106, τηλ.: 2109230081

Ατίθασες Πεμ. – Κυρ. 17:15, 19:00 / Δευτ. – Τετ. 19:00, Ο ηλίθιος Πέμ. – Τετ. 20:45, 22:45

Μαρούσι – Κηφισιά

ΔΙΑΝΑ Περικλέους 14, Μαρούσι, τηλ.: 2108028587

Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Τρ., Τετ. 17:00 / Κυρ. 11:30, 15:10, 17:00, Με το κεφάλι ψηλά Πέμ. – Τετ. 20:40, 22:45, Ατίθασες Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 18:45

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Κηφισίας 245 (Ζηρίνειο), Κηφισιά, τηλ.: 2106233567, 2106232808

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:45 / Κυρ. 12:15, 14:30, 16:45, Αίθουσα 2: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 23:00, Ο ηλίθιος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:00, 20:30 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 20:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. 16:00, 18:15 / Κυρ. 11:30, 18:15 / Τετ. 18:15

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta Δροσίνη 6, Κηφισιά, τηλ.: 2106231601, 2106231933

Ένας άλλος κόσμος Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30, 20:00, 22:30 / Κυρ. 15:00, 17:30, 20:00, 22:30

Νέα Μάκρη – Μάτι – Ζούμπερι – Τύμβος

ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Λεωφ. Μαραθώνος 196, τηλ.: 2294069871

Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 21:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Δευτ., Τρ. 18:00 3D / Παρ. – Κυρ. 18:00

Νέα Σμύρνη – Παλαιό Φάληρο

ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA Κοτιαίου & Ελευθερίου Βενιζέλου, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109331280

Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

CINERAMA DIGITAL CINEMA Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, τηλ.: 2109403593, 2109403595

Με το κεφάλι ψηλά Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:15, 22:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:30

ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109313360

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:10, 22:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 2: Με το κεφάλι ψηλά Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:15, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00

Πειραιάς

ΖΕΑ DIGITAL CINEMA Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, Πειραιάς, τηλ.: 2104521388

Carol Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:00, 22:15, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Κυρ. 11:30, 16:00

ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Πλατεία Δημαρχείου, τηλ.: 2104225653

Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:10, 22:20, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:00

Περιστέρι

ΦΟΙΒΟΣ DIGITAL CINEMA Εθνικής Αντιστάσεως 1, στάση Μετρό Περιστέρι, τηλ.: 2105711105

Ο καλόσαυρος (μεταγλωττισμενο στα ελληνικά) Πέμ. – Τετ. 16:20, Κυρ. 11:45 Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:20, 20:30, 22:45

Ρέντη

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84, τηλ.: 2104830330

Barbie & οι αδερφούλες της σε μία απίθανη κουταβοπεριπέτεια (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00 / Σάβ. 18:00 / Κυρ. 12:30, 18:00, Νιότη Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:30, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 21:00, 23:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. 19:15 / Κυρ. 14:00, 19:15, Minions (μεταγλ.) Σάβ. 15:00 / Κυρ. 11:00, 15:00

Χαλάνδρι – Χολαργός – Μελίσσια

ΑΒΑΝΑ Κηφισίας 234 & Λυκούργου 3, τηλ.: 2106756546

Carol Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:20, 22:40

ΑΙΓΛΗ Λεωφ. Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, τηλ.: 2106841010

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:30, 22:45, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 11:30, 16:00, Αίθουσα 2: Spectre Πέμ. – Τετ. 22:15, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 20:00, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:30

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, τηλ.: 2106525122

Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:20, 22:40, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:00

Χαϊδάρι

ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1 Αγωνιστών Στρατοπέδου 49, Χαϊδάρι, τηλ.: 2105813470, 2105813450

Αίθουσα 1: Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:00, Αίθουσα 2 ART CINEMA: Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 19:30, Ένας άλλος κόσμος Πέμ. – Τετ. 21:30, Ο καλόσαυρος (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30 / Κυρ. 12:00, 14:00, 17:30

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.