Πρόσωπο της Χρονιάς για το «TIMΕ» η Μέρκελ
Δεκέμβριος 9, 2015
Εναλλακτικές προσεγγίσεις στην αντιμετώπιση των ΙΦΝΕ
Δεκέμβριος 10, 2015

Πάμε σινεμά

Από Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου έως Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου

 

Multiplex

ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta Πατησίων 140, τηλ.: 2108259975, 2108215327

Αίθουσα 1: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:40, 23:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 11:30, 14:00, 16:00, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:15, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 16:30 / Κυρ. 12:30, 14:30, 16:30, Αίθουσα 3: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 22:30, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:15 / Κυρ. 11:45, 15:15, Αίθουσα 4: Spectre Πέμ. – Τετ. 21:45, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:00, Ανατριχίλες Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 15:00, 17:00, Minions (μεταγλωττισμένο) Κυρ. 11:30

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, τηλ.: 2108983238, 2112112222

Αίθουσα 1: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:30, 22:50, Αίθουσα 2: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:10, 22:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 3: Ατίθασες Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:20, 22:20, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:10, Αίθουσα 4: Ανατριχίλες Πέμ. – Τετ. 17:30, Spectre Πέμ. – Τετ. 20:00, 23:00

ΝΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Βουλιαγμένης 179, Δάφνη (στάση Μετρό Άγ. Ιωάννης), τηλ.: 2109703158, 2109706865

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:30, Παν (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:15, Αίθουσα 2: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:45, 21:15, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 18:30, Αίθουσα 3: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30, 20:00, 22:30 / Σάβ. 20:00, 22:30, Minions (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30, Αίθουσα 4: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:45, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:00, 17:00 / Κυρ. 11:30, 13:15, 15:00, 17:00, Αίθουσα 5: Spectre Πέμ. – Τετ. 22:45, Η κόρη του Ρέμπραντ Πέμ. – Τετ. 19:15, 21:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:30, 17:30 / Κυρ. 11:45, 13:30, 15:30, 17:30, Αίθουσα 6: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 22:15, Το πρόγραμμα Πέμ. – Τετ. 20:15, Ανατριχίλες Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:15 / Σάβ. 16:15, 18:15 / Κυρ., 12:15, 14:15, 16:15, 18:15

NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ Λεωφ. Κηφισίας 215, Μαρούσι, τηλ.: 14560

Αίθουσα 1: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:10, 22:00, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 2: Spectre Πέμ. – Τετ. 22:30, Μια φορά το χρόνο Πέμ. – Τετ. 20:00, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50 / Σάβ. – Κυρ. 15:40, 17:50, Αίθουσα 3: Carol Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:30, 23:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:00

ODEON STARCITY Λεωφ. Συγγρού 111 & Λεοντίου, Νέος Κόσμος, τηλ.: 14560 (από σταθερό 0,49 € ανά λεπτό και 0,98 € από κινητό ανά λεπτό)

Αίθουσα 1: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 17:30, 20:00, 22:30, Αίθουσα 2: Η κόρη του Ρέμπραντ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:40, 20:50, 22:50 / Σάβ. – Κυρ. 16:40, 18:40, 20:50, 22:50, Αίθουσα 3: Ανατριχίλες Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:20, 22:50 / Σάβ. – Κυρ. 18:00, 20:20, 22:50, Αίθουσα 4: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:10, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:20, Αίθουσα 5: Μια φορά το χρόνο Πέμ. – Τετ. 19:00, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 21:20, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 6: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:50, 22:40 / Σάβ. – Κυρ. 16:50, 19:50, 22:40, Αίθουσα 7: Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ.18:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, 18:30, Το πρόγραμμα Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:10, Αίθουσα 8: Spectre Πέμ. – Τετ. 18:50, 21:50, Αίθουσα 9: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 20:10, 23:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:10, 18:10, Αίθουσα 10: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 19:10, 21:40, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:20

STER CINEMAS Λεωφ. Δημοκρατίας 67α, εμπορικό κέντρο Escape, Ίλιον, τηλ.: 8018017837, 2108092690

Αίθουσα 1: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ.16:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:30, 14:30, 16:30, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:40, 21:30 / Σάβ. 18:40, 21:30, 00:20, Αίθουσα 2: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:20, 21:10 / Σάβ. 12:00, 15:00, 18:20, 21:10, 24:00 / Κυρ. 12:00, 15:00, 18:20, 21:10, Αίθουσα 3: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ.16:00, 18:30, 21:00, 23:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:30, 16:00, 18:30, 21:00, 23:30, Αίθουσα 4: Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10, 18:50 / Σάβ. – Κυρ. 13:50, 15:30, 17:10, 18:50, Το πρόγραμμα Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30, Αίθουσα 5: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ.17:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:20, 17:30, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00, Αίθουσα 6: Spectre Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00, 20:00, 23:00 / Σάβ. – Κυρ. 14:00, 17:00, 20:00, 23:00, Αίθουσα 7: Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:10 / Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:20, 16:10, Ανατριχίλες Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, 20:10, 22:20 / Σάβ. 18:00, 20:10, 22:20, 00:30

VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, τηλ.: 2106104100, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ.15:00, 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:00, 17:00, Spectre Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:00, Αίθουσα 2: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 18:10, 21:00, 23:50, Αίθουσα 3: Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:30, 15:30, Ανατριχίλες Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:45, 22:15, Αίθουσα 4: Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:15 / Σάβ. – Κυρ. 13:15, 15:15, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:20, 23:00, Αίθουσα 5: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ.16:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:30, 14:30, 16:30, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Κυρ., Δευτ., Τρ. 18:40, 21:30 / Παρ., Σάβ., Τετ.18:40, 21:30, 00:20

VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παραπλεύρως Αττικής οδού), θέση Ψαλίδι, Μαρούσι, τηλ.: 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Παν (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 15:00, 17:20, Η κόρη του Ρέμπραντ Πέμ. – Τετ. 19:45, 21:50, 23:45, Αίθουσα 2: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:30, 17:30 / Σάβ. 13:20, 15:30, 17:30, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:20, Αίθουσα 3: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 20:00, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 23:00, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:50, 17:50 / Σάβ. – Κυρ. 13:50, 15:50, 17:50, Αίθουσα 4: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ.16:15, 19:10, 22:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:10, 16:15, 19:10, 22:00 / Δευτ. 15:15, 18:00, 21:00, 00:10, Αίθουσα 5 – Cinema Europa: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τετ. 16:00, 18:40, 21:10, 23:40 / Σάβ. – Κυρ. 13:30, 16:00, 18:40, 21:10, 23:40 / Τρ. 17:00, 23:20, Αίθουσα 6 – Cinema Europa: Το πρόγραμμα Πέμ., Παρ., Σάβ. , Κυρ., Δευτ., Τετ. 20:20, 22:40 / Τρ. 23:10, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τετ. 16:20, 18:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:20, 16:20, 18:20 / Τρ. 16:20, Αίθουσα 7 – max screen: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 18:00, 21:00, 00:10 / Δευτ. 23:20, Αίθουσα 8: Ανατριχίλες Πέμ. – Τετ. 17:10, 19:20, 21:40, 23:50, Minions (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 12:30, 14:40, Αίθουσα 9: Spectre Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:10, 18:10, 21:20, 00:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:10, 15:10, 18:10, 21:20, 00:20, Αίθουσα 10: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:00, 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:00, 17:00, Spectre Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:10, Αίθουσα 11: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:40 / Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:30, 16:40, Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 18:50, 21:30, 00:00, Αίθουσα 12: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:45, 20:40, 23:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:50, 17:45, 20:40, 23:30, Αίθουσα 13 – gold class: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 19:15, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 22:00 / Τρ. 20:00, Αίθουσα 14 – gold class: Spectre Πέμ. – Τετ. 23:00, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 20:00

VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου, Εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, τηλ.: 2107566240, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 18:50, Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:30, Αίθουσα 2: Spectre Πέμ. – Τετ. 19:15, 22:15, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:15, Αίθουσα 3: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 20:30, 23:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 18:00, 20:30, 23:00, Αίθουσα 4: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:45, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 5: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:50, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:45

VILLAGE SHOPPING AND MORE Θηβών 228 & Παρνασσού, Άγιος Ιωάννης Ρέντης, τηλ.: 2104215100, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1 – Comfort: Spectre Πέμ. – Τετ. 19:45, 22:45, Αίθουσα 2 – Comfort: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 20:10, 23:00, Αίθουσα 3: Ο τελευταίος κυνηγός μαγισσών Πέμ. – Τετ. 21:40, 23:50, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:40, 19:40 / Σάβ. – Κυρ. 15:40, 17:40, 19:40, Αίθουσα 4: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ.19:40, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:50, 19:40, 22:30, Αίθουσα 5: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:40 / Σάβ. – Κυρ. 16:40, 18:40, Το πρόγραμμα Πέμ. – Τετ. 20:40, 22:50, Αίθουσα 6: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:20, 18:10, Αίθουσα 7: Spectre Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:20, 22:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:20, 19:20, 22:20, Αίθουσα 8: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:20, 00:10, Αίθουσα 9: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 18:20, 21:10, 24:00, Αίθουσα 10: Ανατριχίλες Πέμ. – Τρ. 17:00, 19:10, 21:20, 23:40 / Τετ. 19:10, 21:20, 23:40, Αίθουσα 11: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00, Αίθουσα 12: Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 17:20, 19:10, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:30, Αίθουσα 13: Spectre Πέμ. – Τετ. 20:10, 23:10, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:00, Αίθουσα 14: Spectre Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:30, Αίθουσα 15: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:10, Παν (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 16: Ανατριχίλες Πέμ. – Τετ. 18:20, 20:30, 22:40, Αίθουσα 17: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:20, 23:10, Αίθουσα 18: Minions (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:50 / Σάβ. – Κυρ. 16:50, 18:50, Spectre Πέμ. – Τετ. 20:50, 23:50, Αίθουσα 19: Η κόρη του Ρέμπραντ Πέμ. – Τετ. 19:50, 21:40, 23:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 15:30, 17:40, Αίθουσα 20: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:50

VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη 3, Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, τηλ.: 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ. – Τετ. 19:15, 22:20, Αίθουσα 2: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 17:30, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00, Αίθουσα 3: Παν (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 17:20, Το πρόγραμμα Πέμ. – Τετ. 19:40, 21:50, 00:00, Αίθουσα 4: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 23:20, Ανατριχίλες Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:50, 21:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, 18:50, 21:00, Αίθουσα 5: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Πέμ. 18:10 / Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:00, Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Αίθουσα 6: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:45, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:10 / Σάβ. – Κυρ. 16:20, 18:10, Αίθουσα 7-VMAX: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:30, Αίθουσα 8 – Gold Class: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:50, Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 22:30, Αίθουσα 9 – Gold Class: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:50

Κέντρο

ΑΑΒΟΡΑ ART CINEMA Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, τηλ.: 2106423271, 2106462253

Ατίθασες Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, 22:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:30

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Βασιλίσσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107782122, 2112112222

Αίθουσα 1: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:20, 22:40, Αίθουσα 2: Spectre Πέμ. – Τετ. 20:00, 23:00, Ανατριχίλες Πέμ. – Τετ. 17:30

ΑΣΤΟΡ Σταδίου 28, τηλ.: 2103211950

Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 22:00, Άσφαλτος Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, Μαργκερίτ Παρ. – Σάβ. 15:45, Ο θαυματοποιός Κυρ. 16:00

ΑΣΤΥ Κοραή 4, τηλ.: 2103221925

Το μαργαριταρένιο κουμπί Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:10, 22:10

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107773319, 2107700491

Αίθουσα 1: Carol Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, 22:20, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 22:20, Το πρόγραμμα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:10

GAZARTE Βουτάδων 34, Γκάζι, τηλ.: 2103452277, 2103460347

Carol Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

ΔΑΝΑΟΣ Λεωφ. Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106922655

Αίθουσα 1: Ατίθασες Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:20, 22:30, Αίθουσα 2: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, 22:20

ΕΛΛΗ Ακαδημίας 64, τηλ.: 2103632789

Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 22:20, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON Πατριάρχου Ιωακείμ 5 & Ηροδότου, Κολωνάκι, τηλ.: 2107215944

Carol Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30

ΙΝΤΕΑΛ Πανεπιστημίου 46, τηλ.: 2103826720

Η κόρη του Ρέμπραντ Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, 22:00

ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106469398, 2106445221

Άσφαλτος Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

ODEON ΟΠΕΡΑ Ακαδημίας 57, τηλ.: 2103622683

Αίθουσα 1: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Σάβ. , Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 22:00 / Παρ. 19:20, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 17:20, Νιότη Πέμ., Σάβ. , Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ.19:30

ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, τηλ.: 2103609695, 2103612046

Αίθουσα 1: Ψ Πέμ. 20:00, Άσφαλτος Πέμ. 18:00, 22:00 / Παρ. 22:00 / Σάβ. – Τετ.18:00, 20:00, 22:00, Όμηρος Κυρ. 12:00, Αίθουσα 2:, Chevalier Πέμ. – Τετ. 19:30, Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 21:30, Ψ Παρ. – Τετ.18:00

Αιγάλεω – Αγία Βαρβάρα

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, τηλ.: 2105911390-370, 6932982051

Αίθουσα 1: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 2: 99 σπίτια Πέμ. – Τετ. 22:15, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00

Αργυρούπολη – Άγιος Δημήτριος – Δάφνη

ΑΤΛΑΝΤΙΣ 3D DIGITAL Λεωφ. Βουλιαγμένης 245, πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, τηλ.: 2109711511

Αίθουσα 1: Carol Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, 22:20, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:10, 21:45, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:20

ΣΟΦΙΑ Ευσταθιάδου 2, πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, τηλ.: 2109927447, 2109917094

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:15, 22:30 / Παρ. 18:45 / Σάβ. – Κυρ. 18:15, 20:15, 22:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:30

Αχαρνών – Πατησίων

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS Λεωφ. Αλεξάνδρας & Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108219298

Carol Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:25

ΑΛΚΥΟΝΙΣ NEW STAR ART CINEMA Ιουλιανού 42-46, πλατεία Βικτωρίας (σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια), τηλ.: 210 8220008, 2108220023, 2108220076

Η ζωή σύμφωνα με τον Νίνο Πέμ., Δευτ. 17:00, Λαβύρινθος Πέμ. 19:00 / Τρ. 17:00, Η ζωντανή φωτιά Πέμ. 21:00, Ειμαρμένη Πέμ. 23:00, Enclave Παρ. 21:30 / Τρ. 19:00, Το δώρο Παρ. 17:00, Ο Μίνι και τα κουνουπάκια Παρ. 17:05, Ο αστακός Παρ. – Σάβ. 23:00, Το πιάνο από την Αμερική Παρ. 19:00, Ο γαλάζιος ουρανός της μητέρας μου Παρ. 19:20, Οι γενναίοι: Τα παιδιά της εξέγερσης της Βαρσοβίας Παρ. 21:00, Το αγόρι και ο κόσμος Σάβ. 11:00, Aniki Bobo Σάβ. 15:00 (15:30 – Βραβευμένες ταινίες Κάμερα Ζιζάνιο), Ο ελέφαντας και το ποδήλατο Κυρ. 13:00, Μπλάνκα Κυρ. 13:10, Στο σχολείο Κυρ. 17:00 / Δευτ. 19:00, Ομογάλακτος Κυρ. 19:00, 14 και άνω Κυρ. 19:30 / Δευτ. 21:00, Ο φίλος μου ο Νίτσε Κυρ. 21:00, Κοπάδι Κυρ. 21:15 / Τρ. 21:00, Chevalier Κυρ. – Δευτ. 23:00, Διαβατάρικα πουλιά Κυρ. 11:15, Σκιές και φτερούγες Κυρ. 11:00, Ενηλικίωση Δευτ. 19:15, Forget Me Not Τρ. – Τετ. 3:00, Ο Θεός δεν μοιράζει καραμέλες Τετ. 17:00

ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA Τροίας 34 & Πατησίων 113, τηλ.: 2108810602, 6955466939

Το πρόγραμμα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:10, 22:10

ΟΣΚΑΡ DIGITAL Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, τηλ.: 2102281563

Άσφαλτος Πέμ. – Τετ. 22:20, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:10

ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, τηλ.: 2108222702, 2108215469

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τετ.16:30, 18:45, 21:00, 23:15 / Κυρ., Τρ. 18:45

STUDIO NEW STAR ART CINEMA Σταυροπούλου 33, πλατεία Αμερικής, τηλ.: 2108640054

Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 19:00, Chevalier Πέμ. – Σάβ. 23:00, Καλή σου νύχτα, κυρ Αλέξανδρε Πέμ. – Κυρ. 18:00, Η μυστική λέσχη Πέμ. – Σάβ. 21:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Σάβ. – Κυρ. 16:00, 99 σπίτια Κυρ. – Τετ. 21:00, Αρκαδία χαίρε Δευτ. – Τετ. 17:00

Βάρκιζα – Γλυφάδα

ΒΑΡΚΙΖΑ Θάσου 22, τηλ.: 2108973926

Αίθουσα 13D Digital: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 22:15, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:10, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:30 3D

ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, τηλ.: 2109650318

Αίθουσα 1: Carol Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τετ. 18:00, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:10, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:20

Ζωγράφου – Παγκράτι

ΠΑΛΑΣ Υμηττού 109, Παγκράτι, τηλ.: 2107511868

Το αλάτι της γης Πέμ. – Τετ. 22:30, Μήπως είσαι ο τύπος μου και άλλες αναζητήσεις περί έρωτος Πέμ. – Τετ. 20:35, Άγνωστη γη Πέμ. – Τετ. 18:45

ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ Ριζάρη 24, Παγκράτι, τηλ.: 2107253915, Το μαργαριταρένιο κουμπί Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:10, 22:10

Ηράκλειο – Νέα Ιωνία

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital Λεωφ. Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, τηλ.: 2102826873, 2102825607

Αίθουσα 1: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 18:15, 20:30, 22:40, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 22:15, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:00

Ίλιον – Άγιοι Ανάργυροι – Πετρούπολη

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ – ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα – Άγ. Ανάργυροι, τηλ.: 2102639208

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 14:00, 16:00 / Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00

Καλλιθέα

CINE ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κρέμου 141, Καλλιθέα, τηλ.: 2102696960

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Minions (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 13:30, 15:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30

Κορυδαλλός – Κερατσίνι

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, τηλ.: 2104960955

Dheepan: ο άνθρωπος χωρίς πατρίδα Πέμ. – Παρ. 19:00, 21:00 / Σάβ. – Κυρ. 21:00, Barbie & οι αδερφούλες της σε μία απίθανη κουταβοπεριπέτεια (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 17:00, 19:00, Κλειστό (Αθέατος σκηνοθέτης – 21:00) Δευτ. / Τετ., Μπλουζ με σφιγμένα δόντια Τρ. 21:00, Πρόσωπο με πρόσωπο Τρ. 19:00, Η κυρία δήμαρχος Τρ. 19:00

Κουκάκι – Νέος Κόσμος

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter Λεωφ. Συγγρού 106, τηλ.: 2109230081

Ατίθασες Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ.18:45, 20:30, 22:15 / Σάβ. – Κυρ. 17:00, 18:45, 20:30, 22:15

Μαρούσι – Κηφισιά

ΔΙΑΝΑ Περικλέους 14, Μαρούσι, τηλ.: 2108028587

Ατίθασες Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 22:20 / Κυρ. 18:20, 20:00, 22:20 Άσφαλτος Πέμ. – Σάβ. 18:20, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 16:30 / Κυρ. 11:20, 16:30, 45 χρόνια Δευτ. – Τετ.18:20

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Κηφισίας 245 (Ζηρίνειο), Κηφισιά, τηλ.: 2106233567, 2106232808

Αίθουσα 1: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Ατίθασες Πέμ. – Τετ. 18:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 16:30 / Κυρ. 11:45, 14:30, 16:30, Αίθουσα 2: Ατίθασες Πέμ. – Τετ. 21:45, Το πρόγραμμα Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. 15:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta Δροσίνη 6, Κηφισιά, τηλ.: 2106231601, 2106231933

Spectre Πέμ. – Τετ. 22:30, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00

Νέα Μάκρη – Μάτι – Ζούμπερι – Τύμβος

ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Λεωφ. Μαραθώνος 196, τηλ.: 2294069871

Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Πέμ. – Τρ. 18:00, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τρ. 21:00 / Τετ.18:30, Το μικρό νησί Τετ.21:00

Νέα Σμύρνη – Παλαιό Φάληρο

ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA Κοτιαίου & Ελευθερίου Βενιζέλου, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109331280

Ατίθασες Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, 22:30

CINERAMA DIGITAL CINEMA Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, τηλ.: 2109403593, 2109403595

Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:15

ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109313360

Αίθουσα 1: Η κόρη του Ρέμπραντ Πέμ. – Τετ. 18:30, 22:30, Το πρόγραμμα Πέμ. – Τετ. 20:30, Αίθουσα 2: Το πρόγραμμα Πέμ. – Τετ. 22:30, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15

Πειραιάς

ΖΕΑ DIGITAL CINEMA Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, τηλ.: 2104521388, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:00, 22:15, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Παρ. – Σάβ. 16:00 / Κυρ. 11:30, 16:00

ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Πλατεία Δημαρχείου, τηλ.: 2104225653

Άσφαλτος Πέμ., Σάβ. ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:45, Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 19:40, 22:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλωττισμένο) Κυρ. 16:00

Περιστέρι

ΦΟΙΒΟΣ DIGITAL CINEMA Εθνικής Αντιστάσεως 1, στάση Μετρό Περιστέρι, τηλ.: 2105711105

Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 22:10, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:00

Ρέντη

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84, τηλ.: 2104830330

Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλωττισμένο) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ.17:00, 18:30 / Σάβ. 15:00, 17:00, 18:30 / Κυρ. 11:00, 12:30, 15:00, 17:00, 18:30, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:00

Χαλάνδρι – Χολαργός – Μελίσσια

ΑΒΑΝΑ Κηφισίας 234 & Λυκούργου 3, τηλ.: 2106756546

Carol Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:20, 22:40

ΑΙΓΛΗ Λεωφ. Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, τηλ.: 2106841010

Αίθουσα 1: Ατίθασες Πέμ. – Τετ. 18:15, Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:45, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 16:15, Αίθουσα 2: Spectre Πέμ. – Τετ. 22:15, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, τηλ.: 2106525122

Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 22:00, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:45, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλωττισμένο) Σάβ. – Κυρ. 15:45

Χαϊδάρι

ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ 2+1 Αγωνιστών Στρατοπέδου 49, Χαϊδάρι, τηλ.: 2105813470, 2105813450

Αίθουσα 1: Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 20:15, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 22:15, Ανατριχίλες Πέμ. – Τετ. 16:15, 18:15, Αίθουσα 2 – ART CINEMA: Δίπλα στη θάλασσα Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:00, Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 17:00, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:50

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.