Οι κυρίαρχοι του Instagram για το 2015
Δεκέμβριος 2, 2015
Οι ταινίες της εβδομάδας
Δεκέμβριος 3, 2015

Πάμε σινεμά

Από Πέμπτη 3 Δεκεμβρίου έως Τετάρτη 9 Δεκεμβρίου

Multiplex

ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta Πατησίων 140, τηλ.: 2108259975, 2108215327

Αίθουσα 1: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Τετ. 21:30, Spectre Πέμ., Τετ. 18:30 / Παρ. – Τρ. 18:30, 21:30, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. 16:30 / Κυρ. 12:00, 14:30, 16:30

Αίθουσα 2: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 18:15, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 21:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. 16:15 / Κυρ. 11:30, 14:15, 16:15

Αίθουσα 3: Spectre Πέμ., Τετ. 22:30, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Τετ. 17:30, 20:00 / Παρ. – Τρ. 17:30, 20:00, 22:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. 15:15 / Κυρ. 11:45, 15:15

Αίθουσα 4: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:40, 21:15 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:40, 21:15, Minions (μεταγλ.) Κυρ. 12:00, 14:00

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, τηλ.: 2108983238, 2112112222

Αίθουσα 1: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:10, 22:30

Αίθουσα 2: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:20, 23:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:40

Αίθουσα 3: 99 σπίτια Πέμ. – Τετ. 17:50, Spectre Πέμ. – Τετ. 20:00, 23:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:50

Αίθουσα 4: Spectre Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:30, Ουζερί Τσιτσάνης Σάβ. – Κυρ. 16:20

ΝΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Βουλιαγμένης 179, Δάφνη (στάση Μετρό Άγ. Ιωάννης), τηλ.: 2109703158, 2109706865

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:30, Παν (μεταγλ.) Σάβ. 16:15 / Κυρ. 11:45, 14:00, 16:15

Αίθουσα 2: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:15, 21:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 11:45, 14:00, 16:00

Αίθουσα 3: Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. 16:00, 18:00 / Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:45

Αίθουσα 4: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Τετ. 19:00, 21:45, Ουζερί Τσιτσάνης Παρ. – Τρ. 19:30, 22:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. 15:30, 17:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30, 17:30

Αίθουσα 5: Spectre Πέμ. – Τετ. 20:00, 23:00, 99 σπίτια Πέμ. – Τετ. 17:45

Αίθουσα 6: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:30, 23:15, Minions (μεταγλ.) Σάβ. 15:45 / Κυρ. 11:45, 13:45, 15:45

ODEON STARCITY Λεωφ. Συγγρού 111 & Λεοντίου, Νέος Κόσμος, τηλ.: 14560 (από σταθερό 0,49 € ανά λεπτό και από κινητό 0,98 € ανά λεπτό)

Αίθουσα 1: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 21:00 / Σάβ. – Κυρ. 18:00, 21:00

Αίθουσα 2: Spectre Πέμ. – Τετ. 20:40, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, 18:30

Αίθουσα 3: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:50 / Σάβ. – Κυρ. 16:50, 18:50, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 21:10

Αίθουσα 4: Spectre Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:30

Αίθουσα 5: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:10, Παν (μεταγλ.) Σάβ.-Κυρ. 16:40

Αίθουσα 6: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:20

Αίθουσα 7: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 22:50 / Σάβ. – Κυρ. 17:10, 20:00, 22:50

Αίθουσα 8: Το παραμύθι των παραμυθιών Πέμ. – Τετ. 22:50, Μια φορά το χρόνο Πέμ. – Τετ. 20:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:10, 18:10

Αίθουσα 9: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:10, 23:00 / Σάβ. – Κυρ. 17:20, 20:10, 23:00

Αίθουσα 10: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:20, 23:10 / Σάβ. – Κυρ. 17:10, 20:20, 23:10

STER CINEMAS Λεωφ. Δημοκρατίας 67α (εμπορικό κέντρο Escape), Ίλιον, τηλ.: 8018017837, 2108092690

Αίθουσα 1: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00, 18:30, 21:00, 23:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:30, 16:00, 18:30, 21:00, 23:30

Αίθουσα 2: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:20, 16:20, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:20, 21:15 / Σάβ. 18:20, 21:15, 00:10

Αίθουσα 3: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:10, 16:30, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:40, 21:30 / Σάβ. 18:40, 21:30, 00:20

Αίθουσα 4: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50 / Σάβ. – Κυρ. 12:10, 14:00, 15:50, 17:50, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:40, 22:30

Αίθουσα 5: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00, 19:30, 22:00 / Σάβ. 12:00, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00, 00:30 / Κυρ. 12:00, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00

Αίθουσα 6: Spectre Πέμ. – Τετ. 17:10, 20:10, 23:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:50, 15:10

Αίθουσα 7: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:15, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:50, 15:40, 17:30

VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, τηλ.: 2106104100, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:00, 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:00, 17:00 Spectre Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:00

Αίθουσα 2: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 18:10, 21:00, 23:50

Αίθουσα 3: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:30, 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:30, 15:30, 17:30

Αίθουσα 4: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 15:15, 17:50, 20:20, 23:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 13:15

Αίθουσα 5: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:30, 14:30, 16:30, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Σάβ., Τετ. 18:40, 21:30, 00:20 / Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ. 18:40, 21:30

VILLAGE 15 CINEMAS@THE MALL Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττικής οδού, θέση Ψαλίδι), Μαρούσι, τηλ.: 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: The Republic Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 19:40, Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:50, 17:20, 99 σπίτια Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 21:50, Κλειστό Δευτ.

Αίθουσα 2: Spectre Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 19:30, 22:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Τρ., Τετ. 15:50, 17:40 / Κυρ. 12:10, 14:00, 15:50, 17:40, Κλειστό Δευτ.

Αίθουσα 3: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 17:10, 20:10, 23:00 / Σάβ. – Κυρ. 14:20, 17:10, 20:10, 23:00, Κλειστό Δευτ.

Αίθουσα 4: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Σάβ., Τρ., Τετ. 16:15, 19:10, 22:00 / Κυρ. 13:30, 16:15, 19:10, 22:00, Κλειστό Δευτ.

Αίθουσα 5 – Cinema Europa: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Τρ., Τετ. 15:00, 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:00, 17:00, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 19:00, 21:30, 24:00, Κλειστό Δευτ.

Αίθουσα 6 – Cinema Europa: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 17:50, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Πέμ., Κυρ., Τρ., Τετ. 15:30 / Σάβ. 13:30, 15:30, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 20:00, 22:40, Κλειστό Δευτ.

Αίθουσα 7 – max screen: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 18:00, 21:00, 00:10, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:00, Κλειστό Δευτ.

Αίθουσα 8: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 16:30, 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, Spectre Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 20:30, 23:30, Κλειστό Δευτ.

Αίθουσα 9: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 16:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:45, 16:00, Spectre Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 18:20, 21:20, 00:20, Κλειστό Δευτ.

Αίθουσα 10: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 15:20, 17:20 / Σάβ. – Κυρ. 13:20, 15:20, 17:20, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 19:20, 22:20, Κλειστό Δευτ.

Αίθουσα 11: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 17:30, 20:20, 23:10, Minions (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:45, 15:10, Κλειστό Δευτ.

Αίθουσα 12: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 15:40, 18:10, 20:45, 23:20 / Σάβ. – Κυρ. 13:10, 15:40, 18:10, 20:45, 23:20, Κλειστό Δευτ.

Αίθουσα 13 – gold class: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 19:15, 22:00, Κλειστό Δευτ.

Αίθουσα 14 – gold class: Spectre Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 23:00, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 20:00, Κλειστό Δευτ.

VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου (Εμπορικό κέντρο Millennium), Παγκράτι, τηλ.: 2107566240, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:50, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 18:00

Αίθουσα 2: Spectre Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:30, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 18:30

Αίθουσα 3: Spectre Πέμ. – Τετ. 22:00, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00

Αίθουσα 4: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:45, 22:20 / Σάβ. – Κυρ. 17:10, 19:45, 22:20

Αίθουσα 5: Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:15 / Σάβ. – Κυρ. 17:20, 19:15, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Κυρ., Δευτ., Τρ. 21:10 / Παρ., Σάβ., Τετ. 21:10, 24:00

VILLAGE SHOPPING AND MORE Θηβών 228 & Παρνασσού, Άγιος Ιωάννης Ρέντης, τηλ.: 2104215100, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1 – Comfort: Spectre Πέμ. – Τετ. 19:45, 22:45

Αίθουσα 2 – Comfort: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00

Αίθουσα 3: Το παραμύθι των παραμυθιών Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 23:00, Χωρίς διέξοδο Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:50, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10, 19:00 / Σάβ. – Κυρ. 15:20, 17:10, 19:00, Spectre Σάβ. 20:50, 23:50

Αίθουσα 4: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30, 21:20, 00:10 / Σάβ. – Κυρ. 15:40, 18:30, 21:20, 00:10

Αίθουσα 5: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:20, 21:50, 00:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:50, 19:20, 21:50, 00:20

Αίθουσα 6: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:20, 21:00, 23:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:50

Αίθουσα 7: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:10, 22:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:20, 19:10, 22:00

Αίθουσα 8: Spectre Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:30

Αίθουσα 9: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30

Αίθουσα 10: Spectre Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:10, 22:10 / Σάβ. 16:10, 19:10 / Κυρ. 16:10, 19:10, 22:10

Αίθουσα 11: Spectre Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50, 20:50, 23:50 / Σάβ. 17:50

Αίθουσα 12: Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50 / Σάβ. – Κυρ. 15:30, 17:50, Spectre Πέμ. – Τετ. 20:10, 23:10

Αίθουσα 13: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:30, 23:20

Αίθουσα 14: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 15:30, 17:30, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:20

Αίθουσα 15: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 18:20, 21:10, 24:00

Αίθουσα 16: Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:10, 18:10 / Σάβ. – Κυρ. 16:10, 18:10, 99 σπίτια Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:10, 22:30 / Σάβ. 20:10, Spectre Σάβ. 22:30

Αίθουσα 17: The Republic Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 22:20 / Σάβ. 20:00, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:00, Spectre Σάβ. 22:20

Αίθουσα 18: Μαριονέτες Πέμ. – Τετ. 20:40, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:40 / Σάβ. – Κυρ. 16:40, 18:40, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 23:00

Αίθουσα 19: Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:10 / Σάβ. – Κυρ. 15:50, 18:10, Ο τελευταίος κυνηγός μαγισσών Πέμ. – Τετ. 20:20, 23:10

Αίθουσα 20: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:40, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:00

VILLAGE 9 CINEMAS@FALIRO Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη 3, Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, τηλ.: 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:00, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 20:20, 23:10

Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 21:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50, 19:40 / Σάβ. – Κυρ. 16:10, Ουζερί Τσιτσάνης Σάβ. – Κυρ. 18:50

Αίθουσα 3: Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10 / Σάβ. – Κυρ. 16:50, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:10, 22:10 / Σάβ. – Κυρ. 19:00, 22:10

Αίθουσα 4: Spectre Πέμ. – Τετ. 18:45, 21:45, Παν (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:20

Αίθουσα 5: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 20:00, Spectre Πέμ. – Τετ. 22:30, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Σάβ. – Κυρ. 17:00

Αίθουσα 6: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:15, 18:20, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 20:40, 23:30

Αίθουσα 7 – VMAX: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30, 21:10, 23:50 / Σάβ. – Κυρ. 21:10, 23:50, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:10, 19:10

Αίθουσα 8 – Gold Class: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:30

Αίθουσα 9 – Gold Class: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:50, 22:40

Κέντρο

ΑΑΒΟΡΑ ART CINEMA Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, τηλ.: 2106423271, 2106462253

Αρκαδία χαίρε Πέμ. – Τετ. 18:20, Chevalier Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:00

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Βασιλίσσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107782122, 2112112222

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 17:00, 20:00, 23:00 / Δευτ. 23:00

Αίθουσα 2: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:10, 20:20, 22:40 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:10, 20:20, 22:40

ΑΣΤΟΡ Σταδίου 28 (είσοδος από στοά Κοραή, Μετρό Πανεπιστήμιο), τηλ.: 2103211950

Άσφαλτος Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, 22:00, Μαργκερίτ Παρ. – Σάβ. 15:45, Ο θαυματοποιός Κυρ. 16:00

ΑΣΤΥ Κοραή 4, τηλ.: 2103221925

Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:50, 22:10

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107773319, 2107700491

Αίθουσα 1: Carol Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:20, 22:40

Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:10, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:30

GAZARTE Βουτάδων 34, Γκάζι, τηλ.: 2103452277, 2103460347

Carol Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

ΔΑΝΑΟΣ Λεωφ. Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106922655

Αίθουσα 1: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50, 20:10, 22:30 / Κυρ. 15:40, 17:50, 20:10, 22:30

Αίθουσα 2: Chevalier Πέμ. – Τετ. 17:50, Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:20, Ερχόμαστε εν ειρήνη Κυρ. 15:45

ΕΛΛΗ Ακαδημίας 64, τηλ.: 2103632789

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:40, 20:00, 22:20 / Κυρ. 15:30, 17:40, 20:00, 22:20

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON Πατριάρχου Ιωακείμ 5 & Ηροδότου, Κολωνάκι, τηλ.: 2107215944

Carol Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30

ΙΝΤΕΑΛ Πανεπιστημίου 46, τηλ.: 2103826720

Dheepan: ο άνθρωπος χωρίς πατρίδα Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 17:30, Ο αστακός Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 19:45, 22:10, Κλειστό (λόγω πρεμιέρας)

ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106469398, 2106445221

Άσφαλτος Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

ODEON ΟΠΕΡΑ Ακαδημίας 57, τηλ.: 2103622683

Αίθουσα 1: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:50, 22:40

Αίθουσα 2: Νιότη Πέμ. – Τετ. 19:30, Spectre Πέμ. – Τετ. 22:00, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:30

ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, τηλ.: 2103609695, 2103612046

Αίθουσα 1: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:45, 22:00

Αίθουσα 2: Chevalier Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 22:00

Αιγάλεω – Αγία Βαρβάρα

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, τηλ.: 2105911390-370, 6932982051

Αίθουσα 1: Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:30, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:45, 22:15, Άσφαλτος Πέμ. – Τετ. 18:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30

Αργυρούπολη – Άγιος Δημήτριος – Δάφνη

ΑΤΛΑΝΤΙΣ 3D DIGITAL Λεωφ. Βουλιαγμένης 245, πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, τηλ.: 2109711511

Αίθουσα 1: Carol Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, 22:20, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Κυρ. 16:00

Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:10, 21:45 Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:20 / Κυρ. 15:00, 17:20

ΣΟΦΙΑ Ευσταθιάδου 2, πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, τηλ.: 2109927447, 2109917094

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, 22:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:45

Αχαρνών – Πατησίων

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS Λεωφ. Αλεξάνδρας και Πατησίων 77-79 (σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια), τηλ.: 2108219298

Carol Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:25

ΑΛΚΥΟΝΙΣ NEW STAR ART CINEMA Ιουλιανού 42-46, πλατεία Βικτωρίας (σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια), τηλ.: 2108220008, 2108220023, 2108220076

Καληνύχτα, και καλή τύχη Πέμ. – Τετ. 18:30 , Αρκαδία χαίρε Πέμ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00, Ο αστακός Πέμ. – Κυρ. 19:30, Forget Me Not Πέμ. – Τετ. 23:00, Ειμαρμένη Πέμ. – Κυρ. 21:15, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Σάβ. – Κυρ. 15:30, Chevalier Δευτ. – Τετ. 21:15

ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA Τροίας 34 & Πατησίων 113, τηλ.: 2108810602, 6955466939

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, 22:15

ΟΣΚΑΡ DIGITAL Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, τηλ.: 2102281563

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00, 18:00, 20:15, 22:30 / Κυρ. 18:00, 20:15, 22:30

STUDIO NEW STAR ART CINEMA Σταυροπούλου 33, πλατεία Αμερικής, τηλ.: 2108640054

Καλή σου νύχτα, κυρ Αλέξανδρε Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, Αρκαδία χαίρε Πέμ. – Τετ. 18:30, Η μυστική λέσχη Πέμ. – Τετ. 21:00, Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 23:00, Το αγόρι και ο κόσμος Σάβ. – Κυρ. 16:00

ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, τηλ.: 2108222702, 2108215469

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 16:30, 18:45, 21:00, 23:15

Βάρκιζα – Γλυφάδα

ΒΑΡΚΙΖΑ Θάσου 22, τηλ.: 2108973926

Αίθουσα 1 3D Digital: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:20, 22:40, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30 3D

Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:15, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30 3D

ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, τηλ.: 2109650318

Αίθουσα 1: Carol Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00

Αίθουσα 2: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:10, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:20

Ζωγράφου – Παγκράτι

ΠΑΛΑΣ Υμηττού 109, Παγκράτι, τηλ.: 2107511868

Μήπως είσαι ο τύπος μου και άλλες αναζητήσεις περί έρωτος Πέμ. – Τετ. 20:35, Άγνωστη γη Πέμ. – Τετ. 18:45, Το αλάτι της γης Πέμ. – Τετ. 22:30

ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ Ριζάρη 24, Παγκράτι, τηλ.: 2107253915

Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:50, 22:10

Ηράκλειο – Νέα Ιωνία

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital Λεωφ. Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, τηλ.: 2102826873, 2102825607

Αίθουσα 1: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:15, 22:30, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00

Αίθουσα 2: Spectre Πέμ. – Τετ. 22:40, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 20:00, Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:15, 18:00

Ίλιον – Άγιοι Ανάργυροι – Πετρούπολη

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ – ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα – Άγ. Ανάργυροι, τηλ.: 2102639208

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Minions (μεταγλ.) Σάβ. 14:00, 16:00 / Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00

Καλλιθέα

CINE ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κρέμου 141, Καλλιθέα, τηλ.: 2102696960, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

Κορυδαλλός – Κερατσίνι

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, τηλ.: 2104960955

Νιότη Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:00, 21:00 / Σάβ. 21:00, 23:00 / Κυρ. 21:00 / Τετ. 21:30, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. 17:00, 19:00 / Κυρ. 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

Κουκάκι – Νέος Κόσμος

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter Λεωφ. Συγγρού 106, τηλ.: 2109230081

Chevalier Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, 20:45, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 17:15, 19:00, 20:45, 22:30

Μαρούσι – Κηφισιά

ΔΙΑΝΑ Περικλέους 14, Μαρούσι, τηλ.: 2108028587

45 χρόνια Πέμ. – Κυρ. 18:15, Νιότη Πέμ. – Τετ. 20:10, Άσφαλτος Πέμ. – Τετ. 22:30, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. 16:40 / Κυρ. 11:30, 16:40, Το δικαστήριο Δευτ., Τετ. 18:00

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Κηφισίας 245, (Ζηρίνειο), Κηφισιά, τηλ.: 2106233567, 2106232808

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ. – Τετ. 17:00, 20:00, 23:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. 15:15 / Κυρ. 11:45, 13:30, 15:15

Αίθουσα 2: Άσφαλτος Πέμ. – Τετ. 17:00, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. 15:00 / Κυρ. 11:30, 13:15, 15:00

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta Δροσίνη 6, Κηφισιά, τηλ.: 2106231601, 2106231933

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30

Νέα Μάκρη – Μάτι – Ζούμπερι – Τύμβος

ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Λεωφ. Μαραθώνος 196, τηλ.: 2294069871

Annie (μεταγλ.) Πέμ. – Τρ. 18:00, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τρ. 21:00 / Τετ. 18:30, Το αλάτι της γης Τετ. 21:00

Νέα Σμύρνη – Παλαιό Φάληρο

ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA Κοτιαίου & Ελευθερίου Βενιζέλου, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109331280

Νιότη Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

CINERAMA DIGITAL CINEMA Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, τηλ.: 2109403593, 2109403595

Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:15, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:15, 20:30, 22:45

ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109313360

Αίθουσα 1: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:10

Αίθουσα 2: Dheepan: ο άνθρωπος χωρίς πατρίδα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, Spectre Πέμ. – Τετ. 22:00

Πειραιάς

ΖΕΑ DIGITAL CINEMA Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, Πειραιάς, τηλ.: 2104521388

Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Κυρ. 11:30, 16:00, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:00, 22:15

ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Πλατεία Δημαρχείου, τηλ.: 2104225653

Dheepan: ο άνθρωπος χωρίς πατρίδα Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 17:50, Ο γιος του Σαούλ Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 20:00, 22:10, Κλειστό Τρ.

Περιστέρι

ΦΟΙΒΟΣ DIGITAL CINEMA Εθνικής Αντιστάσεως 1 (στάση Μετρό Περιστέρι), τηλ.: 2105711105

Μιουν, ο φρουρός του φεγγαριού (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:30, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:30, 22:45

Ρέντη

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84, τηλ.: 2104830330

Barbie & οι αδερφούλες της σε μία απίθανη κουταβοπεριπέτεια (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Κυρ. 11:00, 18:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:30, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:15, 21:10, 23:00, Παν (μεταγλ.) Σάβ. 14:30 / Κυρ. 12:30, 14:30

Χαλάνδρι – Χολαργός – Μελίσσια

ΑΒΑΝΑ Κηφισίας 234 & Λυκούργου 3, τηλ.: 2106756546

Carol Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:20, 22:40

ΑΙΓΛΗ Λεωφ. Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, τηλ.: 2106841010

Αίθουσα 1: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:30, 22:40

Αίθουσα 2: Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 17:40, Spectre Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:45, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, τηλ.: 2106525122

Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 18:00, 20:20, 22:40 / Τρ. 18:00, 22:40, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:10

Χαϊδάρι

ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ 2+1 Αγωνιστών Στρατοπέδου 49, Χαϊδάρι, τηλ.: 2105813470, 2105813450

Αίθουσα 1: Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:15

Αίθουσα 2 ART CINEMA: Η μυστική λέσχη Πέμ. – Τετ. 17:30, Spectre Πέμ. – Τετ. 21:45, Ουζερί Τσιτσάνης Πέμ. – Τετ. 19:30

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.