Τέλος στη Βία κατά των Γυναικών
Νοέμβριος 25, 2015
Οι ταινίες της εβδομάδας
Νοέμβριος 26, 2015

Πάμε σινεμά

Από Πέμπτη 26 Νοεμβρίου έως Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου

Όλες οι ταινίες, όλες οι αίθουσες ανά κατηγορία και οι ώρες προβολών

Multiplex

ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta Πατησίων 140, τηλ.: 2108259975, 2108215327

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ. – Τετ. 17:00, 20:00, 23:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. 14:45 / Κυρ. 12:30, 14:45, Αίθουσα 2: 99 σπίτια Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:45, 22:00, Minions (μεταγλ.) Σάβ. 15:30 / Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30, Αίθουσα 3: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:30, 23:15, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. 15:45 / Κυρ. 11:45, 13:45, 15:45, Αίθουσα 4: Spectre Πέμ., Τετ. 18:15 / Παρ. – Τρ. 18:15, 21:15, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Τετ. 21:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. 16:15 / Κυρ. 12:00, 14:15, 16:15

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, τηλ.: 2108983238, 2112112222

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ. – Τετ. 17:00, 20:00, Chevalier Πέμ. – Τετ. 23:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:10, Αίθουσα 2: Spectre Πέμ. – Τετ. 22:00, Chevalier Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00, Αίθουσα 3: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:20, 23:00, Minions (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:50, Αίθουσα 4: 99 σπίτια Πέμ. – Τετ. 18:20, 20:30, 22:40, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:20

ΝΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Βουλιαγμένης 179, Δάφνη (στάση μετρό Άγ. Ιωάννης), τηλ.: 2109703158, 2109706865

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:30, Παν (μεταγλ.) Σάβ. 16:15 / Κυρ. 11:45, 14:00, 16:15, Αίθουσα 2: The Hunger Games: Επανάσταση- μέρος ΙΙ Πέμ., Τετ. 18:15, 21:00, 23:45 / Παρ. – Τρ. 18:15, 21:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. 16:45 / Κυρ. 12:15, 14:30, 16:45, Αίθουσα 3: Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ.-Τετ. 19:45, 22:45, Αίθουσα 4: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Τετ. 19:00, 21:45, Spectre Παρ. – Τρ. 19:15, 22:15, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. 15:00, 17:00 / Κυρ. 11:30, 13:15, 15:00, 17:00, Αίθουσα 5: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00 / Σάβ. 16:00, 18:00 / Κυρ. 12:30, 14:15, 16:00, 18:00, Spectre Πέμ. – Τετ. 20:00, 23:00, Αίθουσα 6: 99 σπίτια Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:30, Άσφαλτος Πέμ. – Τετ. 18:15, Minions (μεταγλ.) Σάβ. 16:15 / Κυρ. 11:45, 14:15, 16:15

ODEON STARCITY Λεωφ. Συγγρού 111 & Λεοντίου, Νέος Κόσμος, τηλ.: 14560 (από σταθερό 0,49 € ανά λεπτό και 0,98 € από κινητό ανά λεπτό)

Αίθουσα 1: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:20, Αίθουσα 2: Spectre Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 21:30 / Σάβ. – Κυρ. 18:30, 21:30, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:20 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 3: Spectre Πέμ. – Τετ. 20:30, Παν (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:10, Αίθουσα 4: Το παραμύθι των παραμυθιών Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:40, Minions (μεταγλ.) Σάβ. 17:20 / Κυρ. 15:20, 17:20, Αίθουσα 5: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:50, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00, 18:00, Αίθουσα 6: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:10, 22:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:50, Αίθουσα 7: Ο τελευταίος κυνηγός μαγισσών Πέμ. – Τετ. 20:10, Spectre Πέμ. – Τετ. 22:30, Αίθουσα 8: The Republic Πέμ. – Τετ. 23:00, Μια φορά το χρόνο Πέμ. – Τετ. 20:40, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:40, 18:40, Αίθουσα 9: Νιότη Πέμ. – Τετ. 23:10, Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ. – Τετ. 21:00, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00 / Σάβ. – Κυρ. 17:00, 19:00, Αίθουσα 10: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:20, 23:10 / Σάβ. – Κυρ. 17:30, 20:20, 23:10

STER CINEMAS Λεωφ. Δημοκρατίας 67α, εμπορικό κέντρο Escape, Ίλιον, τηλ.: 8018017837, 2108092690

Αίθουσα 1: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Σάβ. 18:10, 21:15, 00:15 / Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:10, 21:15, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:50, 16:00, Αίθουσα 2: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00, Spectre Πέμ., Σάβ. 18:00, 21:00, 24:00 / Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, 21:00, Αίθουσα 3: Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:20, 16:30, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Σάβ. 18:30, 21:30, 00:30 / Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30, 21:30, Αίθουσα 4: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:40 / Σάβ. – Κυρ. 12:10, 14:00, 15:50, 17:40, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:40, 22:30, Αίθουσα 5: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:10, 19:15, 22:15 / Σάβ. – Κυρ. 13:10, 16:10, 19:15, 22:15, Αίθουσα 6: Spectre Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:10 / Σάβ. – Κυρ. 13:30, 15:20, 17:10, Αίθουσα 7: Το παραμύθι των παραμυθιών Πέμ. – Τετ. 18:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 14:30, 16:20, Spectre Πέμ. – Τετ. 23:00, Μαριονέτες Πέμ. – Τετ. 20:20

VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, τηλ.: 2106104100, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00, Spectre Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:00, Αίθουσα 2: Minions (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:00, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 18:10, 21:00, 23:50, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 13:45, Αίθουσα 3: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:30 / Σάβ. – Κυρ. 12:30, 14:30, 16:30, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 18:40, 21:30, 00:20, Αίθουσα 4: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:10 / Σάβ. – Κυρ. 12:15, 14:15, 16:15, 18:30, Spectre Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30, 20:30, 23:30 / Σάβ. – Κυρ. 20:30, 23:30, Αίθουσα 5: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:20, 17:20 / Σάβ. – Κυρ. 13:20, 15:20, 17:20, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:30

VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττικής οδού), θέση Ψαλίδι, Μαρούσι, τηλ.: 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Μαριονέτες Πέμ. – Τετ. 23:50, The Republic Πέμ. – Τετ. 21:30, Μια φορά το χρόνο Πέμ. – Τετ. 19:10, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:10, 17:10 / Σάβ. – Κυρ. 13:10, 15:10, 17:10, Αίθουσα 2: Spectre Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:10, 18:10, 21:20, 00:20 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 15:10, 18:10, 21:20, 00:20, Αίθουσα 3: Spectre Πέμ., Παρ., Δευτ., Τετ. 17:30, 20:30, 23:30 / Σάβ. – Κυρ. 20:30, 23:30 / Τρ. 17:30, 23:30, Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:20, 15:30, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 18:30, Η γέφυρα των κατασκόπων Τρ. 20:40, Αίθουσα 4: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00, 19:15, 22:00 / Σάβ. – Κυρ. 13:00, 16:00, 19:15, 22:00, Αίθουσα 5 – Cinema Europa: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Δευτ. 15:00, 17:50, 20:45, 23:40 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:50, 17:50, 20:45, 23:40 / Τρ. 17:10, 23:40 / Τετ. 17:50, 20:45, 23:40, Αίθουσα 6 – Cinema Europa: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:20 / Σάβ. – Κυρ. 14:30, 17:20, 99 σπίτια Πέμ., Παρ., Σαβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 19:45, 22:20 / Τρ. 22:20, Παν (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 12:00, Αίθουσα 7 – max screen: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:00, 21:00, 00:10 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:00, 18:00, 21:00, 00:10, Αίθουσα 8: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:40 / Σάβ. – Κυρ. 12:40, 14:40, 16:40, Spectre Πέμ. – Τετ. 18:50, 21:50, Αίθουσα 9: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:00, 17:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:30, 14:40, 17:00, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:10, Αίθουσα 10: Spectre Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:30, 19:30, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:30, 16:30, 19:30, 22:30, Αίθουσα 11: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00, 20:15, 23:10 / Σάβ. – Κυρ. 14:15, 17:00, 20:15, 23:10, Αίθουσα 12: Το παραμύθι των παραμυθιών Πέμ. – Τετ. 22:45, Δίδυμοι θρύλοι Πέμ. – Τετ. 20:00, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:40, 17:40 / Σάβ. – Κυρ. 13:40, 15:40, 17:40, Αίθουσα 13 – gold class: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 20:00, 23:00, Αίθουσα 14 – gold class: Spectre Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:10

VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου, Εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, τηλ.: 2107566240, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:30, 23:30 / Σάβ. – Κυρ. 17:30, 20:30, 23:30, Αίθουσα 2: The Republic Πέμ. – Τετ. 20:15, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 22:30, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 18:10, Αίθουσα 3: Spectre Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 4: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 21:10, 24:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 18:20, 21:10, 24:00, Αίθουσα 5: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:50, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 18:00

VILLAGE SHOPPING AND MORE Θηβών 228 & Παρνασσού, Άγιος Ιωάννης Ρέντης, τηλ.: 2104215100, 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1 – Comfort: Spectre Πέμ. – Τετ. 20:00, 23:00, Αίθουσα 2 – Comfort: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:50, Αίθουσα 3: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:20 / Σάβ. – Κυρ. 15:20, 17:20, 19:20 / Τετ. 21:30, 00:10, Αίθουσα 4: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30, 21:20, 00:10 / Σάβ. – Κυρ. 15:40, 18:30, 21:20, 00:10, Αίθουσα 5: Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 15:20, 17:30, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:30, Αίθουσα 6: Ο τελευταίος κυνηγός μαγισσών Πέμ. – Τετ. 20:20, 23:10, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:10 / Σάβ. – Κυρ. 16:10, 18:10, Αίθουσα 7: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50, 20:40, 23:30 / Σάβ. – Κυρ. 15:00, 17:50, 20:40, 23:30, Αίθουσα 8: Spectre Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, 22:10 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 19:00, 22:10, Αίθουσα 9: Spectre Πέμ. – Τετ. 18:40, 21:40, Barbie & οι αδερφούλες της σε μια απίθανη κουταβοπεριπέτεια (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:00, 16:50, Αίθουσα 10: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 17:10, 20:00, 22:50, Αίθουσα 11: Spectre Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:40, 22:40 / Σάβ. – Κυρ. 16:40, 19:40, 22:40, Αίθουσα 12: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:40 / Σάβ. – Κυρ. 16:40, 18:40, Spectre Πέμ. – Τετ. 20:40, 23:45, Αίθουσα 13: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 18:00, 21:00, 24:00, Αίθουσα 14: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:10 / Σάβ. – Κυρ. 15:00, 17:00, 19:10 / Τετ. 17:00, 19:10, Spectre Πέμ. – Τετ. 21:10, 00:20, Αίθουσα 15: Spectre Πέμ. – Τετ. 17:10, 20:10, 23:20, Αίθουσα 16: Μαριονέτες Πέμ. – Τετ. 22:15, Χωρίς διέξοδο Πέμ. – Τετ. 20:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:40, 17:50 / Τετ. 17:50, Αίθουσα 17: The Republic Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:30, Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:45 / Σάβ. – Κυρ. 15:10, 17:45, Αίθουσα 18: Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, 18:30, 99 σπίτια Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:50, Αίθουσα 19: Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 22:40, Δίδυμοι θρύλοι Πέμ. – Τετ. 19:50, Minions (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:50, 17:50 / Τετ. 17:50, Αίθουσα 20: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:10, 22:00 / Σάβ. – Κυρ. 16:20, 19:10, 22:00

VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη 3, Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, τηλ.: 14848 (Γραμμή Παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:00, Minions (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 2: The Republic Πέμ. – Τετ. 19:10, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:10, Spectre Πέμ. – Τετ. 21:30, Αίθουσα 3: Μαριονέτες Πέμ. – Τετ. 23:50, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:45, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 21:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30, Αίθουσα 4: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Σάβ. – Κυρ. 16:30, 18:30, Spectre Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:30, Αίθουσα 5: Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:40, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 19:40, 22:30, Αίθουσα 6: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:20, 22:10, Παν (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 7 – VMAX: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 18:15, 21:15, 00:15, Αίθουσα 8 – Gold Class: Spectre Πεμ., Σαβ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, 22:00 / Παρ. 18:00, 21:00, 24:00, Αίθουσα 9 – gold class: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:50

Κέντρο

ΑΑΒΟΡΑ ART CINEMA Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, τηλ.: 2106423271, 2106462253

120 ντεσιμπέλ Πέμ. 19:00, Ατίθασες Πέμ. 21:00, Ο άρχων του τρόμου Παρ. 22:45, Στο δρόμο του Λαμόρε Παρ. 18:15, Μαζί, ποτέ! Παρ. 20:30, Η δίκη Σάβ. 22:30, Λόλα Μοντέζ Σάβ. 20:15, Senso Σάβ. 18:00, Δύο φεγγάρια τον Αύγουστο Κυρ. 19:30, Νύχτα πρεμιέρας Κυρ. 21:15, Αλφαβίλ Δευτ. 18:15, Ο θάνατος ενός Κινέζου μπούκι Δευτ. 21:45, Σύντομη συνάντηση Δευτ. 20:00, Η γυναίκα της διπλανής πόρτας Τρ. 20:30, Σκιές Τρ. 22:30, Λοχαγός Κόναν: Το πρόσωπο του πολέμου Τρ. 18:00, Ο έρωτας του Οδυσσέα Τετ. 18:00, Οι υπέροχοι Άμπερσονς Τετ. 20:00, Ο πορτοφολάς Τετ. 22:00

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Βασιλίσσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107782122, 2112112222

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ. – Τετ. 17:00, 20:00, 99 σπίτια Πέμ. – Τετ. 23:00, Αίθουσα 2: Spectre Πέμ. – Τετ. 22:30, 99 σπίτια Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:20, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:10

ΑΣΤΟΡ Σταδίου 28, είσοδος από στοά Κοραή, μετρό Πανεπιστήμιο, τηλ.: 2103211950

Άσφαλτος Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, 22:00, Ο θαυματοποιός Κυρ. 16:00

ΑΣΤΥ Κοραή 4, τηλ.: 2103221925

Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:50, 22:10

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107773319, 2107700491

Αίθουσα 1: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:30, Αίθουσα 2: Dheepan: ο άνθρωπος χωρίς πατρίδα Πέμ. – Τετ. 17:45, The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:40

GAZARTE Βουτάδων 34, Γκάζι, τηλ.: 2103452277, 2103460347, Dheepan: ο άνθρωπος χωρίς πατρίδα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

ΔΑΝΑΟΣ Λεωφ. Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106922655

Αίθουσα 1: Chevalier Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 18:10, 20:20, 22:30 / Τρ. 18:10, 22:30, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Κυρ. 16:00, Αίθουσα 2: Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, 22:20, Εξωτικά, ερωτικά, κτλ Κυρ. 16:00

ΕΛΛΗ Ακαδημίας 64, τηλ.: 2103632789

Chevalier Πέμ. – Τετ. 17:50, 20:00, 22:10

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON Πατριάρχου Ιωακείμ 5 & Ηροδότου, Κολωνάκι, τηλ.: 2107215944

Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:50, 22:40

ΙΝΤΕΑΛ Πανεπιστημίου 46, τηλ.: 2103826720

Dheepan: ο άνθρωπος χωρίς πατρίδα Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:45, Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 22:00

ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106469398, 2106445221

Άσφαλτος Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

ODEON ΟΠΕΡΑ Ακαδημίας 57, τηλ.: 2103622683

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ. – Τρ. 19:15, 22:15, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:15, Brooklyn Τετ. 20:00, Αίθουσα 2: Νιότη Πεμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 17:30, 20:00, 22:30

ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, τηλ.: 2103609695, 2103612046

Αίθουσα 1: Μπαμπάς Πέμ. 20:00, The Violators Πέμ. 22:00, Zenaida Πέμ. 18:15, Βοκάκιος Παρ. 22:30, Στη σκιά των γυναικών Παρ. 20:55, The Reaper Παρ. 19:00, Κοσμικό ανατομείο Παρ. 17:00, Οι εντυπώσεις ενός πνιγμένου Σάβ. 21:30, Ο θησαυρός Σάβ. 19:45, Οι καμπάνες του μεσονυκτίου Σάβ. 17:30, Deadly Casting Σάβ. 23:15, Φάννυ και Αλέξανδρος Κυρ. 21:15, Enclave Κυρ. 19:15, The Wednesday Child Κυρ. 17:30, Ο Γάλλος υπουργός Δευτ. 22:00, Κάθε Σάββατο Δευτ. 18:00, Invisible Δευτ. 20:15, Η ζωή και τίποτα άλλο Τρ. 21:45, Home Care Τρ. 18:15, Το κυπαρίσσι του βυθού Τρ. 20:00, Ρόζα Τετ. 17:45, Απουσίες Τετ. 19:45, Καταιγίδα στην ομίχλη Τετ. 22:00, Αίθουσα 2: Αρκαδία χαίρε Πέμ. – Τετ. 18:45, Σύμπτωμα Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:15

Αιγάλεω – Αγία Βαρβάρα

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, τηλ.: 2105911390-370, 6932982051

Αίθουσα 1: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 11:30, 16:00, Αίθουσα 2: Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 22:00, Άσφαλτος Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:15, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00

Αργυρούπολη – Άγιος Δημήτριος – Δάφνη

ΑΤΛΑΝΤΙΣ 3D DIGITAL Λεωφ. Βουλιαγμένης 245, πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, τηλ.: 2109711511

Αίθουσα 1: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:45, Αίθουσα 2: Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 22:30, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 17:15, 20:00

ΣΟΦΙΑ Ευσταθιάδου 2, πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, τηλ.: 2109927447, 2109917094

Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 22:30, Spectre Πέμ. – Τετ. 19:45, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:30

Αχαρνών – Πατησίων

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS Λεωφ. Αλεξάνδρας & Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108219298

Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 17:20, 20:00, 22:30

ΑΛΚΥΟΝΙΣ NEW STAR ART CINEMA Ιουλιανού 42-46, πλατεία Βικτωρίας, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108220008, 2108220023, 2108220076

The Republic Πέμ. – Σάβ. 23:30, Τόποι πολιτικής εξορίας και ιστορικής μνήμης: Μακρόνησος Πέμ. 20:30, Τόποι πολιτικής εξορίας και ιστορικής μνήμης: Αϊ-Στράτης Πέμ. 19:30, Η ζωή στους βράχους Παρ. 21:00, Σαν πέτρινα λιοντάρια στην μπασιά της νύχτας Παρ. 19:30, Πέτρινα χρόνια Σάβ. 19:45, Οι παλαιστές Σάβ. 19:30, Το αγόρι και ο κόσμος Σάβ. – Κυρ. 14:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Σάβ. – Κυρ. 15:30, Ο Λέων της Πεντέλης Κυρ. – Τετ. 23:00, Ο αστακός Κυρ. – Τετ. 21:00, Καζαμπλάνκα Κυρ. 12:00, Αρκαδία χαίρε Κυρ. – Τετ. 17:30

ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA Τροίας 34 & Πατησίων 113, τηλ.: 2108810602, 6955466939

Dheepan: ο άνθρωπος χωρίς πατρίδα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 22:00

ΟΣΚΑΡ DIGITAL Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, τηλ.: 2102281563, Chevalier Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, 22:30, Ο αστακός Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:30

ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, τηλ.: 2108222702, 2108215469

Πορφυρός λόφος Πέμ., Κυρ., Τρ. 19:00, 21:00, Love Πεμ., Κυρ., Τρ. 23:00, Κλειστό (η Πάντειος πάει ΤΡΙΑΝΟΝ -21:00) Παρ. / (Liminal Vanguard – 21:00) Σάβ. / (Θέατρο – 21:00) Δευτ. / Τετ.

STUDIO NEW STAR ART CINEMA Σταυροπούλου 33, πλατεία Αμερικής, τηλ.: 2108640054

Μήπως είσαι ο τύπος μου και άλλες αναζητήσεις περί έρωτος Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, Τέλος διαδρομής Πέμ. – Τετ. 22:45, Η μυστική λέσχη Πέμ. – Τετ. 21:00, Παν (με υπότιτλους) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00, Το αγόρι και ο κόσμος Κυρ. 12:00

Βάρκιζα – Γλυφάδα

ΒΑΡΚΙΖΑ Θάσου 22, τηλ.: 2108973926

Αίθουσα 1 3D Digital: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:00, 22:00, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00 3D, Αίθουσα 2: Spectre Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:50 3D

ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, τηλ.: 2109650318

Αίθουσα 1: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 22:50 / Σάβ. – Κυρ. 17:10, 20:00, 22:50, Αίθουσα 2: Μια φορά το χρόνο Πέμ. – Τετ. 19:30, Το παραμύθι των παραμυθιών Πέμ. – Τετ. 22:00, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:30

Ζωγράφου – Παγκράτι

ΠΑΛΑΣ Υμηττού 109, Παγκράτι, τηλ.: 2107511868

Γιο-Γιο Πέμ. – Τετ. 22:30, Το αλάτι της γης Πέμ. – Τετ. 20:30, Μήπως είσαι ο τύπος μου και άλλες αναζητήσεις περί έρωτος Πέμ. – Τετ. 18:30

ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ Ριζάρη 24, Παγκράτι, τηλ.: 2107253915

Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:50, 22:10

Ηράκλειο – Νέα Ιωνία

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital Λεωφ. Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, τηλ.: 2102826873, 2102825607

Αίθουσα 1: Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:40, Αίθουσα 2: Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πεμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:45 / Σάβ. – Κυρ. 16:00, 17:45, Spectre Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:15

Ίλιον – Άγιοι Ανάργυροι – Πετρούπολη

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ-ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα- Άγ. Ανάργυροι, τηλ.: 2102639208

Ο αστακός Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:50, 20:00, 22:15 / Σάβ. – Κυρ. 20:00, 22:15, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Κυρ. 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

Καλλιθέα

CINE ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κρέμου 141, Καλλιθέα, τηλ.: 2102696960

Ο αστακός Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:00, 20:00, 22:15 / Σάβ. – Κυρ. 20:00, 22:15, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 11:30, 13:30, 15:30, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 18:00

Κορυδαλλός – Κερατσίνι

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, τηλ.: 2104960955

Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:30 / Σάβ. – Κυρ. 17:00, 19:00, Ο αστακός Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 22:40 / Τετ. 21:00, Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:00, 20:45 / Σάβ. – Κυρ. 21:00 / Τετ. 19:00

Κουκάκι – Νέος Κόσμος

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter Λεωφ. Συγγρού 106, τηλ.: 2109230081, Chevalier Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00, 20:45, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 17:15, 19:00, 20:45, 22:30

Μαρούσι – Κηφισιά

ΔΙΑΝΑ Περικλέους 14, Μαρούσι, τηλ.: 2108028587

Το δικαστήριο Πέμ. – Σάβ. 18:10, Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Σάβ. 20:20, 22:30 / Κυρ. – Τετ. 18:10, 20:20, 22:30, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Κηφισίας 245, Κηφισιά, τηλ.: 2106233567, 2106232808

Αίθουσα 1: Chevalier Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:00, 23:00, Minions (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:00, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 2: 99 σπίτια Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:50, Άσφαλτος Πέμ. – Τετ. 18:20, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. 16:20 / Κυρ. 11:45, 14:20, 16:20

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta Δροσίνη 6, Κηφισιά, τηλ.: 2106231601, 2106231933

Spectre Πέμ. – Τετ. 17:00, 20:00, 23:00

Νέα Μάκρη – Μάτι – Ζούμπερι – Τύμβος

ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Λεωφ. Μαραθώνος 196, τηλ.: 22940-69871

Παράξενη μαγεία (μεταγλ.) Πέμ. – Τρ. 18:00, Spectre Πέμ. – Τρ. 21:00 / Τετ. 18:30, Το αλάτι της γης Τετ. 21:00

Νέα Σμύρνη – Παλαιό Φάληρο

ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA Κοτιαίου & Ελευθερίου Βενιζέλου Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109331280

99 σπίτια Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

CINERAMA DIGITAL CINEMA Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, τηλ.: 2109403593, 2109403595

Dheepan: ο άνθρωπος χωρίς πατρίδα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00, 22:00

ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109313360

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ. – Τετ. 18:45, 21:30, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00, Αίθουσα 2: Dheepan: ο άνθρωπος χωρίς πατρίδα Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:15, 22:30

Πειραιάς

ΖΕΑ DIGITAL CINEMA Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, Πειραιάς, τηλ.: 2104521388

Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. 16:00

ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Πλατεία Δημαρχείου, τηλ.: 2104225653

Dheepan: ο άνθρωπος χωρίς πατρίδα Πέμ. – Τετ. 17:50, Ο γιος του Σαούλ Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:10, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00

Περιστέρι

ΦΟΙΒΟΣ DIGITAL CINEMA Εθνικής Αντιστάσεως 1, στάση μετρό Περιστέρι, τηλ.: 2105711105

Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:15, 22:50, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. 16:00 / Κυρ. 11:45, 16:00

Ρέντη

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84, τηλ.: 2104830330

Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00 / Κυρ. 13:00, 19:00, Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30, Παν (μεταγλ.) Σάβ. 15:00 / Κυρ. 11:00, 15:00

Χαλάνδρι – Χολαργός – Μελίσσια

ΑΒΑΝΑ Κηφισίας 234 & Λυκούργου 3, τηλ.: 2106756546

Dheepan: ο άνθρωπος χωρίς πατρίδα Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 22:10

ΑΙΓΛΗ Λεωφ. Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, τηλ.: 2106841010

Αίθουσα 1: Spectre Πέμ. – Τετ. 17:15, 20:00, 22:45, Αίθουσα 2: Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 18:00, 99 σπίτια Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:45, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:00

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, τηλ.: 2106525122

The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 22:10, Η γέφυρα των κατασκόπων Πέμ. – Τετ. 19:30, Ο Σνούπι και ο Τσάρλι Μπράουν – Πίνατς: Η ταινία (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:45, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:30

Χαϊδάρι

ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1 Αγωνιστών Στρατοπέδου 49, Χαϊδάρι, τηλ.: 2105813470, 2105813450

Αίθουσα 1: The Hunger Games: Επανάσταση – μέρος ΙΙ Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30, Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 15:45, Αίθουσα 2 ART CINEMA: Η μυστική λέσχη Πέμ. – Τετ. 17:45, 19:45, Spectre Πέμ. – Τετ. 21:45

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.