Back to the Future Day!
Οκτώβριος 21, 2015
Μπρούσκο, Ζορμπάς και μπάλα για την Ellen DeGeneres
Οκτώβριος 22, 2015

Πάμε σινεμά

Από Πέμπτη 22 Οκτωβρίου έως Τετάρτη 28 Οκτωβρίου

Όλες οι ταινίες, όλες οι αίθουσες ανά κατηγορία και οι ώρες προβολών

Multiplex

ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta Πατησίων 140, τηλ.: 2108259975, 2108215327

Αίθουσα 1: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 23:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ. 16:45, 18:45 / Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 12:30 3D, 14:30 3D, 16:45, 18:45, Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 20:45 3D, Αίθουσα 2: Ο αρχάριος Πέμ. – Τετ. 20:00, Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 17:45, 22:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 13:45, 15:45, Αίθουσα 3: Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:45, Minions (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 12:00, 14:00, 16:00, Αίθουσα 4: Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:15, Πορφυρός λόφος Πέμ., Σάβ., Τετ. 21:30, 23:45 / Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ. 21:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 11:30, 13:30, 15:15

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, τηλ.: 2108983238, 2112112222

Αίθουσα 1: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:10, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:30, Παν (μεταγλ.) Σάβ. – Τετ. 16:00, Αίθουσα 2: Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, 22:20, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. – Τετ. 15:30, Αίθουσα 3: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 22:40, Ο αρχάριος Πέμ. – Τετ. 20:20, Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:50, Minions (μεταγλ.) Σάβ. – Τετ. 15:50, Αίθουσα 4: Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:00, Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 18:40 3D, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Τετ. 16:30

ΝΑΝΑ CINEMAX CYTA Λεωφ. Βουλιαγμένης 179, Δάφνη (στάση Μετρό Άγιος Ιωάννης), τηλ.: 2109703158, 2109706865

Αίθουσα 1: Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ. 17:30 / Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 12:00, 15:15, 17:30, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 19:45, 22:15, Αίθουσα 2: Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 22:30, Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 20:15, Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00 3D, Barbie & οι αδερφούλες της σε μία απίθανη κουταβοπεριπέτεια (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 12:30, 14:15, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 16:00 3D, Αίθουσα 3: Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 23:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ. 18:45 / Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 12:45, 14:45, 16:45, 18:45, Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 20:45, Αίθουσα 4: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ. 17:00 / Σάβ. 15:00, 17:00 / Κυρ., Τρ., Τετ. 11:30, 13:15, 15:00, 17:00, Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 19:00, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 21:15, 23:45, Αίθουσα 5: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 23:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:15, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 20:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. 16:15 / Κυρ., Τρ., Τετ. 12:15, 14:15, 16:15, Αίθουσα 6: Ο αρχάριος Πέμ. – Τετ. 19:15, Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ. 17:15 / Σάβ. 15:15, 17:15 / Κυρ., Τρ., Τετ. 11:45, 13:30, 15:15, 17:15, Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 21:45

ODEON STARCITY Λεωφ. Συγγρού 111 & Λεοντίου, Νέος Κόσμος, τηλ.: 14560 (από σταθερό 0,49 € ανά λεπτό και 0,98 € από κινητό ανά λεπτό)

Αίθουσα 1: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:30 3D / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:30 3D, 18:30 3D, Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:40, Αίθουσα 2: Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 22:00, Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:40 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:20, 19:40, Αίθουσα 3: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:00, 18:00, Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:30, Αίθουσα 4: Έβερεστ Πέμ. – Τετ. 22:10, Ο αρχάριος Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Δευτ., Τετ. 19:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:50, Αίθουσα 5: Νιότη Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:50, Αίθουσα 6: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:30 3D, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 20:40, 23:10, Αίθουσα 7: Η διάσωση Πέμ. – Τετ. 20:30, Κανίβαλοι Πέμ. – Τετ. 23:20, Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:10 3D, Αίθουσα 8: Σκοτεινή ανάμνηση Πέμ. – Τετ. 22:50, Minions (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:20, Macbeth Πέμ. – Τετ. 20:20, Αίθουσα 9: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:00, 19:00, Αίθουσα 10: Θυσιάζοντας ένα πιόνι Πέμ. – Τετ. 19:10, Πορφυρός λόφος Παρ. – Τετ. 22:20, Minions (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:10

STER CINEMAS Λεωφ. Δημοκρατίας 67Α, εμπορικό κέντρο Escape, Ίλιον, τηλ.: 8018017837, 2108092690

Αίθουσα 1: Ανίερη συμμαχία Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 21:30, 24:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Παρ. 16:00, 17:50, 19:40 / Σάβ. – Κυρ. 12:20, 14:10, 16:00, 17:50, 19:40 / Δευτ. 16:00, 17:50 / Τρ. – Τετ. 14:10, 16:00, 17:50, 19:40, Αίθουσα 2: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ. 16:20 3D, 18:10 3D / Σάβ. – Κυρ. 12:40 3D, 14:30 3D, 16:20 3D, 18:10 3D / Τρ. – Τετ. 14:30 3D, 16:20 3D, 18:10 3D, Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:00, 24:00, Αίθουσα 3: Πορφυρός λόφος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30, 21:00, 23:40 / Σάβ. – Κυρ. 21:00, 23:40, Minions (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 13:00, 15:10, 17:10, 19:10 / Τρ. – Τετ. 15:10, Αίθουσα 4: Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 21:15, 23:30, Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ. 16:40, 19:00 / Σάβ. – Κυρ. 12:00, 14:20, 16:40, 19:00 / Τρ. – Τετ. 14:20, 16:40, 19:00, Αίθουσα 5: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Δευτ. 16:50, 18:40 / Παρ. 16:50, 18:40, 20:30 / Σάβ. – Κυρ. 13:10, 16:50, 18:40, 20:30 / Τρ. 15:00, 16:50, 18:40, 20:30 / Τετ. 15:00, 16:50, 18:40, Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ., Τετ. 20:30, 22:20 / Παρ., Κυρ., Τρ. 22:20 / Σάβ. 22:20, 00:20, Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός Δευτ. 22:00, Αίθουσα 6: Ανίερη συμμαχία Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 20:10, 22:30 / Δευτ. 22:30, Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ. 18:00 3D / Σάβ. – Κυρ. 13:20, 15:40, 18:00 3D / Τρ. – Τετ. 15:40, 18:00 3D, Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Δευτ. 20:20, Αίθουσα 7: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Τρ., Τετ. 16:10, 18:20 / Σάβ. – Κυρ. 13:50, 16:10, 18:20, Έβερεστ Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 20:40, Σκοτεινή ανάμνηση Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 23:00 / Δευτ. 16:00, Ανίερη συμμαχία Δευτ. 18:00

VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λεωφ. Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, τηλ.: 2106104100, 14848 (γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 16:45, 19:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 12:30, 14:30 3D, 16:45, 19:00, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:40, Αίθουσα 2: Παν (μεταγλ.) Πέμ. 18:20 / Παρ., Δευτ., Τρ. 15:50, 18:20 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 13:15, 15:50, 18:20, Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 20:45, 23:10, Αίθουσα 3: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:30, 17:50 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 13:30, 15:30, 17:50, Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 19:50, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 22:15, Αίθουσα 4: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:45, Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:00, 17:30 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 12:00, 15:00, 17:30, Αίθουσα 5, Minions (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 15:15, 17:15, Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 19:20, 21:40, 24:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 13:00

VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττικής οδού), θέση Ψαλίδι, Μαρούσι, τηλ.: 14848 (γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ο λαβύρινθος: Πύρινες δοκιμασίες Πέμ. – Τετ. 17:30, Macbeth Πέμ. – Τετ. 20:10, Barbie & οι αδερφούλες της σε μία απίθανη κουταβοπεριπέτεια (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:50 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 12:00, 13:50, 15:50, Σκοτεινή ανάμνηση Πέμ. – Τετ. 22:30, Αίθουσα 2: Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:45, 17:45 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 13:30, 15:45, 17:45, Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:30, Αίθουσα 3: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:40, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 12:10, 14:20, 16:30, 18:50, Αίθουσα 4: Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 19:40, 22:00, 00:30, Παν (μεταγλ.) Παρ., Δευτ., Τρ. 17:10 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 12:00, 14:30, 17:10, Αίθουσα 5 – Cinema Europa: Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 12:45, 15:00, Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός Πέμ. – Τετ. 18:30, 21:00, 23:15, Αίθουσα 6 – Cinema Europa: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ. 15:10, 17:20 / Κυρ., Τετ. 13:00, 15:10, 17:20, Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ. – Τετ. 19:30, 21:45, 24:00, Αίθουσα 7 – MAX SCREEN: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:00, 19:15 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 12:30, 14:45, 17:00, 19:15, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 21:30, 00:15, Αίθουσα 8: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 16:00 3D / Σάβ., Κυρ., Τετ. 12:00 3D, 14:00, 16:00 3D, Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 19:00 3D, Έβερεστ Πέμ. – Τετ. 21:20, 23:50, Αίθουσα 9: Ο αρχάριος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:20, 19:50, 22:20 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 12:20, 14:50, 17:20, 19:50, 22:20, Αίθουσα 10: Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:30, 18:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 13:00, 15:30, 18:00, Αίθουσα 11: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:15 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 13:15, 18:15, Ξενοδοχείο για τέρατα (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 16:15, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 20:20, 22:45, Αίθουσα 12: Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 16:45, 18:45 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 12:15, 14:15, 16:45, 18:45, Η διάσωση Πέμ. – Τετ. 20:45, 23:30, Αίθουσα 13 – gold class: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 23:10, Ο αρχάριος Πέμ. – Τετ. 20:30, Αίθουσα 14 – gold class: Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:10

VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου, Εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, τηλ.: 2107566240, 14848 (γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 19:15, 21:30, 23:50, Minions (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:10, Αίθουσα 2: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:10, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:20, Αίθουσα 3: Η διάσωση Πέμ. – Τετ. 22:30, Ο αρχάριος Πέμ. – Τετ. 20:00, Παν (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:40, Αίθουσα 4: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:00, 19:00, Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:30, Αίθουσα 5: Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:50, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 21:10, 23:40

VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη 3, Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, τηλ.: 14848 (γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1: Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:30 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:30, 18:30, Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:40, Αίθουσα 2: Ο αρχάριος Πέμ. – Τετ. 20:45, Σκοτεινή ανάμνηση Πέμ. – Τετ. 23:15, Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:20 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:50, 18:20, Αίθουσα 3: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:40 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:30, 17:40, Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:45, Αίθουσα 4: Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:20 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:20, 17:20, Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 19:20, 21:45, 00:10, Αίθουσα 5: Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 20:00, Η διάσωση Πέμ. – Τετ. 22:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:00, 18:00, Αίθουσα 6: Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 19:30, 22:00, Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00, Αίθουσα 7 – VMAX: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:45, 19:00, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 21:20, 24:00, Αίθουσα 8 – Gold Class: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 22:30, Ο αρχάριος Πέμ. – Τετ. 20:00, Αίθουσα 9 – Gold Class: Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:30

VILLAGE SHOPPING AND MORE Θηβών 228 & Παρνασσού, Άγιος Ιωάννης Ρέντης, τηλ.: 2104215100, 14848 (γραμμή παραπόνων 2142147062)

Αίθουσα 1 – Comfort: Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 20:30, 23:00, Αίθουσα 2 – Comfort: Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 21:20, 23:30, Αίθουσα 3: Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:50, 20:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:50, 17:50, 20:00, Έβερεστ Πέμ. – Τετ. 22:15, Αίθουσα 4: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:00, 17:00, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 19:20, 21:50, 00:20, Αίθουσα 5: Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:30 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:00, 18:30, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 21:00, 23:30, Αίθουσα 6: Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:20 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:20, 18:20, Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 20:20, 22:50, Αίθουσα 7: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:10 3D / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:10, 18:10 3D, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:40, Αίθουσα 8: Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 20:00 3D, 22:30, Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:30 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:00, 17:30, Αίθουσα 9΅: Παν (με υπότιτλους) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:00, 21:30, 24:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:30, 19:00, 21:30, 24:00, Αίθουσα 10: Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:15, 20:45, 23:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:00, 18:15, 20:45, 23:00, Αίθουσα 11: Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:30, 19:50, 22:10, 00:30 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:15, 17:30, 19:50, 22:10, 00:30, Αίθουσα 12: Σκοτεινή ανάμνηση Πέμ. – Τετ. 21:40, 00:10, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 19:30, Ξενοδοχείο για τέρατα (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 17:20, Αίθουσα 13: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:30 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:15, 18:30, Έβερεστ Πέμ. – Τετ. 20:40, 23:15, Αίθουσα 14: Η διάσωση Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:30, 22:20 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:40, 19:30, 22:20, Αίθουσα 15: Ο αρχάριος Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:40, 21:10, 23:40 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:50, 18:40, 21:10, 23:40, Αίθουσα 16: Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:10, 19:10 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:10, 17:10, 19:10, Η διάσωση Πέμ. – Τετ. 21:20, Αίθουσα 17: δMacbeth Πέμ. – Τετ. 22:00, 00:20, Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 17:00, Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 19:40, Αίθουσα 18: Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:10, 23:20, Barbie & οι αδερφούλες της σε μία απίθανη κουταβοπεριπέτεια (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:20, 17:10, Αίθουσα 19: Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 17:20, 19:40 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:10, 17:20, 19:40, Ο λαβύρινθος: Πύρινες δοκιμασίες Πέμ. – Τετ. 21:50, Αίθουσα 20: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 21:20, 23:50, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:45 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:45, 18:45

Κέντρο

ΑΑΒΟΡΑ ART CINEMA Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, τηλ.: 2106423271, 2106462253

Αρκαδία χαίρε Πέμ. – Τετ. 17:30, Επιστροφή στην Ιθάκη Πέμ. – Τετ. 19:00, 20:50, 22:40

ΑΘΗΝΑΙΟΝ Βασιλίσσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107782122, 2112112222

Αίθουσα 1: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:10, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 20:10, 22:30, Παν (μεταγλ.) Σάβ. – Τετ. 16:00, Minions (μεταγλ.) Κυρ. 12:10, Αίθουσα 2: Παν (με υπότιτλους) Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 18:20 3D, Ανίερη συμμαχία Πέμ., Παρ., Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 20:30, 23:00 / Δευτ. 23:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ. – Τετ. 16:20, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Κυρ. 12:00

ΑΣΤΟΡ Σταδίου 28, είσοδος από στοά Κοραή, Μετρό Πανεπιστήμιο, τηλ.: 2103211950

Το αρνάκι Πέμ. – Τετ. 22:00, Αρκαδία χαίρε Πέμ. – Τετ. 18:00, 20:00

ΑΣΤΥ Κοραή 4, τηλ.: 2103221925

Ο νόμος της αγοράς Πέμ. – Τετ. 18:20, 20:20, 22:20, Love Παρ. – Σάβ. 00:10

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D DIGITAL Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2107773319, 2107700491

Αίθουσα 1: Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ. – Τετ. 18:20, 20:20, 22:20, Αίθουσα 2: Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, 22:30

GAZARTE Βουτάδων 34, Γκάζι, τηλ.: 2103452277, 2103460347

Επιστροφή στην Ιθάκη Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 21:45 / Σάβ. – Κυρ. 18:15, 20:00, 21:45

ΔΑΝΑΟΣ Λεωφ. Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106922655

Αίθουσα 1: Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:10, 22:40, Αίθουσα 2: Νιότη Πέμ. – Τετ. 17:20, 19:50, 22:20

ΕΛΛΗ Ακαδημίας 64, τηλ.: 2103632789

Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30

ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON Πατριάρχου Ιωακείμ 5 & Ηροδότου, Κολωνάκι, τηλ.: 2107215944

Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:20, Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ. – Τετ. 18:20, 20:30, 22:40

ΙΝΤΕΑΛ Πανεπιστημίου 46, τηλ.: 2103826720

Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 22:15, Macbeth Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:00

ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, τηλ.: 2106469398, 2106445221

Ο αρχάριος Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30, Barbie & οι αδερφούλες της σε μία απίθανη κουταβοπεριπέτεια (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 15:30

ODEON ΟΠΕΡΑ Ακαδημίας 57, τηλ.: 2103622683

Αίθουσα 1: Νιότη Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30, Αίθουσα 2: Παράλογος άνθρωπος Πέμ. – Τετ. 20:15, Θυσιάζοντας ένα πιόνι Πέμ. – Τετ. 22:15

ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, τηλ.: 2103609695, 2103612046

Αίθουσα 1, Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 17:30, 19:45, 22:00, Αίθουσα 2: Αρκαδία χαίρε Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:00, Μάνα Πέμ. – Τετ. 19:00, Φιλιά εις τα παιδιά Παρ. – Κυρ. 17:00, Εδώ δεν υπάρχει άσυλο Δευτ. – Τετ. 17:00

Άγιος Δημήτριος – Δάφνη

ΑΤΛΑΝΤΙΣ 3D DIGITAL Λεωφ. Βουλιαγμένης 245, πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, τηλ.: 2109711511

Αίθουσα 1: Νιότη Πέμ. – Τετ. 17:40, 20:00, 22:20, Αίθουσα 2: Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ. – Τετ. 18:10, 20:20, 22:30

Αιγάλεω – Αγία Βαρβάρα

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, τηλ.: 2105911390-370, 6932982051

Αίθουσα 1: Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, 22:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:45 / Κυρ. 11:30, 16:45, Αίθουσα 2: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 22:00, Παν (με υπότιτλους) Πέμ. – Τετ. 20:00, Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 16:00

Αχαρνών – Πατησίων

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS Λεωφ. Αλεξάνδρας & Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108219298

Νιότη Πέμ. – Τετ. 17:20, 20:00, 22:30

ΑΛΚΥΟΝΙΣ NEW STAR ART CINEMA Ιουλιανού 42-46, πλατεία Βικτωρίας, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, τηλ.: 2108220008, 2108220023, 2108220076

Μανταρίνια Πέμ. – Παρ. 22:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (με υπότιτλους) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 15:30, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00, Ακούσια Πέμ. – Τετ. 20:30, Ταξίδι στην Ιταλία Πέμ. – Τετ. 19:00, Το αγόρι και ο κόσμος Σάβ., Τετ. 14:00, Pride Σάβ. – Κυρ. 22:30, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ., Τετ. 15:30, Παζολίνι Δευτ. – Τετ. 22:30

ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA Τροίας 34 & Πατησίων 113, τηλ.: 2108810602, 6955466939

Ο κύριος Χολμς Πέμ. – Τετ. 18:10, Macbeth Πέμ. – Τετ. 22:20, Αρκαδία χαίρε Πέμ. – Τετ. 20:15

ΟΣΚΑΡ DIGITAL Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, τηλ.: 2102281563

Ο αρχάριος Πέμ. – Τετ. 18:15, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:00 / Σάβ. – Κυρ. 11:30, 16:00, Επιστροφή στην Ιθάκη Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:20

STUDIO NEW STAR ART CINEMA Σταυροπούλου 33, πλατεία Αμερικής, τηλ.: 2108640054

Umberto D. – Ό,τι μου αρνήθηκαν οι άνθρωποι Πέμ. – Τετ. 18:30, Λούστρο παπουτσιών Πέμ. – Τετ. 20:00, Ακούσια Πέμ. – Τετ. 23:00, Ida Πέμ. – Τετ. 21:30, Μανταρίνια Σάβ., Κυρ., Τετ. 17:00

ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, τηλ.: 2108222702, 2108215469

Τρίτη Μεσιανσκάγια Πέμ. 19:00, 21:00, Κλειστό (συναυλία) Παρ. – Δευτ., Σκληροί σαν μέταλλο Τρ. 18:00, Χριστουγεννιάτικος εφιάλτης Τρ. 20:00, Το κοράκι Τετ. 22:00, Pumpkinhead Τετ. 18:00, Η νύχτα με τις μάσκες Τετ. 20:00

Βάρκιζα – Γλυφάδα

ΒΑΡΚΙΖΑ Θάσου 22, τηλ.: 2108973926

Αίθουσα 1 3D Digital: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:20 3D, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 20:20, 22:35, Barbie & οι αδερφούλες της σε μία απίθανη κουταβοπεριπέτεια (μεταγλ.) Σάβ. – Τετ. 16:50, Αίθουσα 2: Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:40 3D, Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ. – Τετ. 20:45, 22:40, Minions (μεταγλ.) Σάβ. – Τετ. 16:50 3D

ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, τηλ.: 2109650318

Αίθουσα 1: Νιότη Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 20:00, 22:30 / Σάβ. – Κυρ. 17:30, 20:00, 22:30, Αίθουσα 2: Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:30, 22:00 / Σάβ. – Κυρ. 17:15, 19:30, 22:00

Ζωγράφου – Παγκράτι

ΠΑΛΑΣ Υμηττού 109, Παγκράτι, τηλ.: 2107511868

Γιο – Γιο Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:40, Ο μεγάλος έρωτας Πέμ. – Τετ. 18:45

ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ Ριζάρη 24, Παγκράτι, τηλ.: 2107253915

Ο νόμος της αγοράς Πέμ. – Τετ. 18:20, 20:20, 22:20, Love Παρ. – Σάβ. 00:10

Ηράκλειο – Νέα Ιωνία

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL Λεωφ. Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, τηλ.: 2102826873, 2102825607

Αίθουσα 1: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ. 18:30 / Κυρ. 12:00, 18:30 / Τρ. – Τετ. 16:30, 18:30, Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:15, Minions (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:45, Αίθουσα 2: Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ. 18:15 / Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 16:00, 18:15, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:40

Ίλιον – Άγιοι Ανάργυροι – Πετρούπολη

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ – ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα – Άγιοι Ανάργυροι, τηλ.: 2102639208

Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 18:30 / Σάβ., Τετ. 16:45, 18:30 / Κυρ. 12:00, 15:00, 16:45, 18:30, Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:00

Καλλιθέα

CINE ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κρέμου 141, Καλλιθέα, τηλ.: 2102696960

Αίθουσα 1: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Κυρ., Δευτ., Τρ. 16:45, 18:30 / Σάβ., Τετ. 15:00, 16:45, 18:30, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 20:15, 22:30, Αίθουσα 2: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 20:40, 23:00, Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:30, 18:35 / Κυρ. 12:00, 16:30, 18:35

Κορυδαλλός – Κερατσίνι

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Αγ. Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, τηλ.: 2104960955

Macbeth Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 19:00, 21:00 / Σάβ., Κυρ., Τετ. 21:00, Επιτέλους φτάσαμε σπίτι (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00, 19:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Κυρ. 15:00 / Τετ. 17:00, 19:00

Κουκάκι – Νέος Κόσμος

ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter Λεωφ. Συγγρού 106, τηλ.: 2109230081

Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 17:00, 19:00, 21:00, 23:00

Μαρούσι – Κηφισιά

ΔΙΑΝΑ Περικλέους 14, Μαρούσι, τηλ.: 2108028587

Μήπως είσαι ο τύπος μου και άλλες αναζητήσεις περί έρωτος Πέμ. – Τετ. 18:30, Επιστροφή στην Ιθάκη Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:20, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:50 / Κυρ. 11:30, 16:50, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Κυρ., Τετ. 15:10

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta Λεωφ. Κηφισίας 245 (Ζηρίνειο), Κηφισιά, τηλ.: 2106233567, 2106232808

Αίθουσα 1: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 23:00, Ο αρχάριος Πέμ. – Τετ. 20:30, Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ. 18:20 / Σάβ., Τρ., Τετ. 11:45, 14:00, 16:15, 18:20 / Κυρ. 16:15, 18:20, Αίθουσα 2: Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ. 18:45 / Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 12:00, 14:45, 16:45, 18:45, Πορφυρός λόφος Πέμ. – Τετ. 20:45, 23:10

ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta Δροσίνη 6, Κηφισιά, τηλ.: 2106231601, 2106231933

Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 17:45, 20:15, 22:45, Minions (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τρ., Τετ. 11:45, 13:45, 15:45

Νέα Μάκρη – Τύμβος

ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Λεωφ. Μαραθώνος 196, τηλ.: 2294069871

Θυσιάζοντας ένα πιόνι Πέμ. – Κυρ. 20:00, 22:15 / Δευτ. – Τετ. 21:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:30 3D / Παρ. – Κυρ. 17:30

Νέα Σμύρνη – Παλαιό Φάληρο

ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA Κοτιαίου & Ελευθερίου Βενιζέλου, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109331280

Επιστροφή στην Ιθάκη Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, 22:30

CINERAMA DIGITAL CINEMA Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, τηλ.: 2109403593, 2109403595

Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 16:30 / Σάβ. – Κυρ. 15:00, 16:30

Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, 22:30, Barbie & οι αδερφούλες της σε μία απίθανη κουταβοπεριπέτεια (μεταγλ.) Κυρ. 12:00

ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, τηλ.: 2109313360

Αίθουσα 1: Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30, Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:15, Αίθουσα 2: Ανίερη συμμαχία Πέμ. – Τετ. 22:20, Ο αρχάριος Πέμ. – Τετ. 20:10, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00, Minions (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:15

Πειραιάς

ΖΕΑ DIGITAL CINEMA Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, τηλ.: 2104521388

Νιότη Πέμ. – Τετ. 19:00, 21:00, 23:00, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 15:20 / Κυρ. 11:30, 15:20, Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 17:00

ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Πλατεία Δημαρχείου, τηλ.: 2104225653

Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:00, Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 20:00, 22:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ., Τετ. 16:00

Περιστέρι

ΦΟΙΒΟΣ DIGITAL CINEMA Εθνικής Αντιστάσεως 1, στάση Μετρό Περιστέρι, τηλ.: 2105711105

Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 16:50, Παν (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:40, Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ. – Τετ. 20:40, 22:40, Minions (μεταγλ.) Σάβ., Κυρ., Τετ. 15:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Κυρ. 11:45

Ρέντη

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84, τηλ.: 2104830330

Μανταρίνια Πέμ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 21:00 / Παρ. – Σάβ. 21:00, 23:00, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 17:00 / Σάβ. 15:00 / Κυρ. 13:00, 15:00, Minions (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ., Τετ. 19:00 / Σάβ. 17:00, 19:00 / Κυρ. 11:00, 17:00, 19:00

Χαλάνδρι – Χολαργός – Μελίσσια

ΑΒΑΝΑ Κηφισίας 234 & Λυκούργου 3, τηλ.: 2106756546, Νιότη Πέμ. – Τετ. 17:30, 20:00, 22:30

ΑΙΓΛΗ Λεωφ. Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, τηλ.: 2106841010

Αίθουσα 1: Έβερεστ Πέμ. – Τετ. 22:30 3D, Ο αρχάριος Πέμ. – Τετ. 20:15, Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:15, Minions (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:15, Αίθουσα 2: Παν (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. 18:30 / Κυρ. 11:30, 18:30, Ο αστακός Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:45, Τα μυαλά που κουβαλάς (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 16:30

ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, τηλ.: 2106525122

Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ. – Τετ. 18:40

Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά Πέμ. – Τετ. 20:30, 22:30, Minions (μεταγλ.) Σάβ. – Κυρ. 17:00

Χαϊδάρι

ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1 Αγωνιστών Στρατοπέδου 49, Χαϊδάρι, τηλ.: 2105813470, 2105813450

Ξενοδοχείο για τέρατα 2 (μεταγλ.) Πέμ., Παρ., Δευτ., Τρ. 16:45 / Σάβ., Τετ. 15:00, 16:45 / Κυρ. 12:00, 15:00, 16:45, Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός Πέμ. – Τετ. 18:30, 20:30, 20:30

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.